Мексиканочка• 02 сентября 2023

Секція веслування

Доброї ночі! Хочу записати сина на веслування. Є вибір байдарки, каноє,човни дракони. Можливо, хтось відвідує, що порадите?
Результат:
вже голосів: 16
8 (50%) Тиць
6 (37.5%) Байдарки
1 (6.25%) Каноє
1 (6.25%) Човни дракони
Я тут Живу• 02 сентября 2023
Раджу спробувати всі, а краще порадитися з тренером він вам пояснить що краще і для чого.
автор Мексиканочка • 02 сентября 2023
Сину 11, не написала.
Печальки.нет• 02 сентября 2023
А вы в Киеве?
автор Мексиканочка • 02 сентября 2023
Ответ дляПечальки.нет
А вы в Киеве?
Вінниця
Мюллерная• 03 сентября 2023
Я б радила спробувати все щоб зрозуміти що подобається найбільше. Мій син обрав колись байдарки, але зараз, по десяти роках, ходить на каяках, то кайфує.