Мексиканочка• 02 сентября 2023
Секція веслування
Доброї ночі! Хочу записати сина на веслування. Є вибір байдарки, каноє,човни дракони. Можливо, хтось відвідує, що порадите?
Результат:
вже голосів:
8 (50%)
Тиць
6 (37.5%)
Байдарки
1 (6.25%)
Каноє
1 (6.25%)
Човни дракони
Я тут Живу• 02 сентября 2023
Раджу спробувати всі, а краще порадитися з тренером він вам пояснить що краще і для чого.
Мюллерная• 03 сентября 2023
Я б радила спробувати все щоб зрозуміти що подобається найбільше. Мій син обрав колись байдарки, але зараз, по десяти роках, ходить на каяках, то кайфує.