Из Виа-гры• 03 сентября 2023
Раніше я стриглась в дорогих салонах по 1000 грн, їздила в центр Києва бо маю
Тонке світлорусе волосся
І мені здавалось що тільки в дорогих мене правильно підстрижуть щоб був об‘єм
А потім як почалась війна я в закарпатті пішла в салон і мене дівчинка підстригла за 150 грн (назвавши це підстригти кінці) і шо я вам скажу - ефект той самий…
Та сама зачіска вийшла, нічого нового
Я розачарувалась в дорогому салоні Києва((((
У кого м‘яке тонке волосся русе, яке вигорає на сонці - от моя порада - не витрачайте багато грошей бо ефект буде однаковий
Та сама зачіска вийшла, нічого нового
Жинси на дитину• 03 сентября 2023
Ответ длятянитолкайка
Автор, тоже в Киеве стриглась за 850грн до войны но не в центре Киева, а на Оболони. Но девочка стригла хорошо. Это же Киев. Поэтому и цены такие.
650 грн. недавно каре у хорошего мастера в нормальном салоне. Тоже Киев.Так что...
Борщик• 03 сентября 2023
Ответ дляГореотума
кожному своє. Якість стрижки залежить від майстра, і він однаково класно може постригти і в квартирі, і в супер-дешевій перукарні. Але, як кажуть, диявол в деталях. На початку війни була в евакуації в Камянці-Подільському і свекруха повела до знайомого супер-майстра. Так, стрижка була чудова і недорга. Але досі здригаюся, згадуючи той інтер´єр і крісла, які ще радянські часи пам´ятають, голову ніхто не мив і інструмент, по суті, нормально не митий також. Нікого не переконую, але, якщо є можливість у людей платити за комфорт, то вони платять. За гарний інтер´єр, за приємний запах і музику, за миття голови і продезинфікований інструмент.
п.с. Не варто вважати притрушеними людей, які можуть дозволити собі більше, ніж коментатори з подібними коментарями
Викидывайте деньги тогда на ветер,
Борщик• 03 сентября 2023
Ответ дляЯ не в теме
Я зараз теж на Закарпатті. Знайшла майстра, робить мені складне фарбування за 950 зі стрижкою кінців .
Запис мінімум за місяць.
Але це як в еліт салонах Харкова )
Я мега задоволена .
Запис мінімум за місяць.
Але це як в еліт салонах Харкова )
Я мега задоволена .
Удалено администрацией...
Борщик• 03 сентября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
В мене дуже неслухняне вюнке волосся і пористе. Я все життя незадоволена стрижкою була. Аж поки ці стрижки трохи не відростали, тоді воно якось саме вже прилаштовується те волосся. Років 5 тому попала до мастра і я готова була їй руки цілувати. Це була шикарна стрижка, всі помічали і робили компліменти. Об´єм як у лева, все лягає без зусиль. Хвилі природні.
Нажаль через рік майстер пішла з життя і скільки не пробую ніхто так не може постригти. Готова будь які гроші платити
Это я пойму
Гореотума• 03 сентября 2023
Ответ дляБорщик
Викидывайте деньги тогда на ветер,
яке вам діло до моїх грошей і куди я їх викидаю? Заздрість - вона така
Белочкой зови• 03 сентября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Так мастер для того и поднимает цены, что бы работать меньше , а зарабатывать столько же. Часть людей расходятся , со временем приходят другие клиенты, на другой чек
А стрижки за 1000 - так вы платите за комфорт который вы получаете в салоне, за косметику который использует салон и т.д. . Мастер же не себе эту 1000 в карман кладет
У меня мастер - 0 владелец салона, так что по итогу себе в карман кладёт 1000
Белочкой зови• 03 сентября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Яке місто?
Ответ дляtarveldy
Тим самим що йдуть у клініку, а не до лікаря
Жоден інтер´єр не зробить роботу за майстра , коли мені розказують що коротку треба поправляти кожні 3 тижні, я показую роботу своєї Юлі, через 4 місяці після стрижки, і там зачіска має форму
Але їхати у Чехію стригтись мені дуже дорого
А можете мені, будь ласка, дати контакт свого майстра в особистих повідомленнях якщо вона в Празі?
Дуняша• 03 сентября 2023
Нигде в мире не видела сверх дорогих услуг особенно стрижки а уж тем более разделение цены на мужские и женские, это только в пост совке на местных идиотах и дурочках необразованных особо ушлые мастера бизнес делали выдавая обычную услугу за какой то мишлен ради понтов....
ну да и ещё только для нашей страны долгое время материалы и всё от ножниц до фена для парикмахерской прдавалось с жесткой наценкой в овер 500 миллионов что так же вынуждало много салонов драть три шкуры по ценам уже со своих клиентов, даже за три остриженных волосочка...увы...
Значит надо• 03 сентября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Поделитесь контактом мастера, если можете )
Жинси на дитину• 03 сентября 2023
Ответ дляЗначит надо
На Трою поедите?
Значит надо• 03 сентября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
На Трою поедите?
Далековато. Я на Святошино. Но если мастер, дейсвительно, хороший, то поеду. Никто не умеет делать каре правильно. Казалось бы, простая стрижка, но нет )
Педиатор_я• 03 сентября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
А кому 😀 ?
У врача УЗИ стоит в среднем 500 грн. Где аппарат в среднем 40 тыс.у.е и учеба 6 лет.
Чувствуете разницу?
Ну так возможно мастер вкладывает в свое обучение и считает обоснованным поднятие цен. Например одно повышение квалификации у мастеров стоит 1000$
Ножницы хорошие от 1000$
И до бесконечности
Ножницы хорошие от 1000$
И до бесконечности
IQ 80• 03 сентября 2023
17 лет назад стриглась по 400 у Эдика недалеко от пл.Победы в К)) Кто у него бывал, знает, какой был классный мастер, но цена была недешевой
последние годы стриглась за 300 не хуже
Жинси на дитину• 03 сентября 2023
Ответ дляЗначит надо
Салон Статус Стайл ул. Градинская. Там мастер Яна. У них есть сайт.
Значит надо• 04 сентября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Большое спасибо!