дамаБезСобачки• 03 сентября 2023

Німеччина, контроль квитків в неділю

Дівчата, хто проживає в Німеччині, чи бачили ви, що в неділю контролери перевіряють квитки в автобусах і трамваях?

Не маю коштів на квиток, чекаю на зп... а до аптеки треба терміново, чергова аптека є за 10 км. Як думаєте в неділю будуть перевіряти наявність квитка?

Дякую🙏
автор дамаБезСобачки • 03 сентября 2023
Ответ дляSonnig
Имейте в виду, что в дежурных аптеках дороже, берут еще гебюр небольшой сверху.
Так? Не знала. Але не вдалось мені купити, бо написано, що вони працюють з 8.00 до 8.00.. якось так було написано. Мушу терпіти до завтра.

Sonnig• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Простіше. З зп куплю. Дуже дороге життя в Німеччині, якщо ти не на соціалі... Зараз маю багато вихідних підряд, то витримаю до зарплати...
В каждой Земле сейчас есть своя цена на проездной. Спросите на работе, возможно они частично покрывают стоимость. Jobticket
Козяка-маляка• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
А чем дороже жизнь на зарплате, а не на социале? Сколько получаете чистыми?
автор дамаБезСобачки • 03 сентября 2023
Ответ дляSonnig
Наш шеф ставить лише 15% за роботу вночі. Думаю вони точно не покривають
Sonnig• 03 сентября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Всем дорожк. Вве надо оплачивать самостоятельно. И Тафеля тоже не дадут 😂
Sonnig• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Спросите. В какой вы Земле?
Ms. Iphone• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Дійсно, дуже складно не на соціалі. Але я з першого дня вирішила, що ми тут залишаємося, тому намагалася пошвидше з соціалу втекти. А ви навіщо себе так мучите, якщо плануєте повертатися? Можна ж сидіти на виплатах.
Я не засуджую, не подумайте. Навпаки дуже поважаю працюючих.
автор дамаБезСобачки • 03 сентября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Ще не отримувала зп. Чекаю... Житло зараз дорого плачу.. 800 євро... Шукаю дешевше... Погодилась на таке дороге житло аби не бути на вулиці... Але казали, що на руки виходить майже 10 євро за годину. Тобто за 130 год буде 1300 євро. Надіюсь, що студенти поїдуть додому і у мене буде більше годин
автор дамаБезСобачки • 03 сентября 2023
Ответ дляSonnig
Спросите. В какой вы Земле?
Саксонія

Sonnig• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Это очень дорого для саксонии. Ищите комнату WG
автор дамаБезСобачки • 03 сентября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Бо хотіла би допомогти рідним в Україні. Треба пережити перші місяці і можливо мені вдасться щось висилати в Україну. Ну, побачимо... Якось навіть в голові немає такого, щоб сидіти на соціалі
Козяка-маляка• 03 сентября 2023
Ответ дляSonnig
Ну вот у меня были выплаты от джоба 1600. Если я выхожу на работу и чистыми получаю те же 1600 , с чего мне должно стать жить дороже, если тафелем я изначально не пользовалась?
автор дамаБезСобачки • 03 сентября 2023
Ответ дляSonnig
Так, шукаю. Просто недавно приїхала, іншого виходу не було.. підвели з попереднім житлом, тому так вийшло
Ms. Iphone• 03 сентября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Всі страховки платиш сам, податок на радіо платиш (соціальщики звільнені від нього). На проїзд знижки не маєш. За шкільне харчування платиш сам, за екскурсії також. Курси оплачуєш самостійно, можна після них частину суми повернути, але все це складно. Насправді дуже багато дрібниць які виливаються у кругленьку суму.
Sonnig• 03 сентября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Так все самой платить. И скидок нет ни на что и бесплатного тоже ничего нет. 😊
Ms. Iphone• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Не зв´язуйтеся з Воновією, вони останнім часом подуріли там.
Sonnig• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Сколько у вас стоит в договоре в час? Какой налоовый класс?первый?
Козяка-маляка• 03 сентября 2023
Ответ дляSonnig
Что -всё? Мне джоб выдал 1600. Я 600 отдала за квартиру и на 1000 живу с ребёнком. У меня и сейчас нет ничего бесплатного. Что изменится потом? После вычета налогов и страховки получу те же 1600 на руки и точно так же 600 отдам за жилье и на 1000 буду жить.
Sonnig• 03 сентября 2023
Посмотрите работу в гостиницах. Там и кормят и жилье дают. Горничной😉

автор дамаБезСобачки • 03 сентября 2023
Ответ дляSonnig
12,3... Казали колеги, що на руки 9,80 десь виходить... Мабуть так, 1 клас... Вже як отримаю лон, тоді побачу. Про роботу покоївкою теж шукала, але щось не знаходжу в нашому місті...
Козяка-маляка• 03 сентября 2023
Ответ дляMs. Iphone
А зачем бежать впереди паровоза и сначала идти работать , а потом учить язык, если можно сделать всё наоборот. Налог на радио ’целых’ 18 евро. Они никого не разорят. Проездной сейчас для всех стоит 50 евро, хоть работай, хоть социальничай. В школе питания у нас нет. За экскурсию 350 евро платила сама. Не ходила писать челобитные в джоб.
Искренне не понимаю, почему мне должно быть жить сложнее и дороже, если я работаю.
Ms. Iphone• 03 сентября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Ну по перше ви ще знайдіть роботу, на якій 1600 заплатять на руки. Бо за некваліфіковану працю платять 12 євро. Помножте це на 160 годин, які ще треба випросити в такій кількості. І відніміть податок. Вийде ніякі не 1600, а трохи менше ніж 1200. Харчування в школі оплачуєте самі, ніяких допомог на канцтовари і т.д. не дадуть. Радіо 58 євро в квартал, нікого не цікавить користуєтеся ви ним чи ні. Знижки на проїзд нема. Це я дрібниць вже більш ніж на 100 євро в місяць перерахувала.
Козяка-маляка• 03 сентября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Помощь на канцтовары аж 170 евро в год, т е 17 евро в месяц, радио 18 евро в месяц, проезд 50 евро, школа не кормит детей. Уже цифра выходит меньше чем у вас.
А насчёт минималки - не все собираются работать за минималку... Отчасти и поэтому лучше сначала выучить язык и потом уже идти по специальности (для тех, у кого она есть). У меня чистыми будет явно больше 1600))) т к я специалист с опытом нужной Германии специальности. Не хватает только С1.
Но даже если представить, что зарплата будет всего 1600, то расходов станет больше на 40 евро, а плюсом будет киндергельд 250... итого - профит.
Ms. Iphone• 03 сентября 2023
Це тільки на Порадниці С1 за рік мають.
Мені не треба розтлумачувати різницю про на соціалі і ні. Я її знаю практично, а не теоретично. Тому дуже добре розумію про що я пишу.
Мінімілка не 1600, а 1200.
Плюсів у самозабезпеченні маса, набагато більше ніж мінусів. Але дуже наївно думати, що за умовний рік отримаєш рівень С1 і гарний контракт.
Моя спеціальність також затребувана, як і досвід роботи. Але диплом на підтвердженні вже майже рік. Контракт перший строковий. Зміна податкового класу також тривала досить довго. Так що добре писати про рожевих поні, сидячи на соціалі. Реальність виявляється трохи не така, як воно уявляється тим, хто не працює.
Sonnig• 03 сентября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Це тільки на Порадниці С1 за рік мають.
Мінімілка не 1600, а 1200.
И контракт перші два роки строковий. Майже ніхто не дає одразу українцю убіфрістет.
Sonnig• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Ось тут можна точно порахувати
https://www.handelsblatt.com/brutto-netto-rechner/
Ms. Iphone• 03 сентября 2023
Ответ дляSonnig
Так і є. Особисто нікого не знаю з безстроковим контрактом. Обіцяють, що другий вже буде безстроковий. Подивимося.
Sonnig• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Пройдіться по готелях, попитайте.
Sonnig• 03 сентября 2023
Ответ дляMs. Iphone
По закону так. Тільки два роки можуть давати біфрістет. Це максимум.
Потім унбіфрістет .
Ms. Iphone• 03 сентября 2023
Ответ дляSonnig
Ось тут можна точно порахувати
А ви з податковою декларацією не розібралися? Я сама ще ні, а податковий консультант коштує від 250 євро.