дамаБезСобачки• 03 сентября 2023
Німеччина, контроль квитків в неділю
Дівчата, хто проживає в Німеччині, чи бачили ви, що в неділю контролери перевіряють квитки в автобусах і трамваях?
Не маю коштів на квиток, чекаю на зп... а до аптеки треба терміново, чергова аптека є за 10 км. Як думаєте в неділю будуть перевіряти наявність квитка?
Дякую🙏
18 мнеУЖЕ• 03 сентября 2023
Проверяют. Бывает месяц не попадаешь на контроль вообще, а потом драсте. Как повезет.
И мне странно, что вы, будучи при ЗП, не оформили проездной, не посетили дежурного врача, будучи на страховке.
Аноним ФЕЯ• 03 сентября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Та позичте ті 5 євро
В Німеччині автобус 5євро? Чого так дорого? Я в Англії, у нас 1,8£
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Навіть в неділю?
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
6,5 євро в 2 сторони
А Я Самая Самая• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
6,5 євро в 2 сторони
То 10 позичте. Невже нікого немає із українців поруч? Хай куплять квиток для Вас у додатку та скинуть білет. І зарплата, зазвичай, виплачується в останні дні місяця. Сьогодні вже третє.
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
У нас 8 виплачують. Я тут не маю нікого. Тільки приїхали недавно. Не знаю у кого позичити ці 400 грн на проїзд, в Україні рідні теж без грошей сидять. А у когось соромно просити
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Дойчланд тікет на місяць 25 євро зі знижкою для соціальщиків.
На нашій землі немає знижки. Та і я працюю
люблю_тортики• 03 сентября 2023
Мені цікаво, що автор буде пояснювати контролерам, якщо раптом попадеться- а от мені порадниці сказали, що по неділях не перевіряють, а тут ви!
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2023
Ответ длялюблю_тортики
Тут в неділю нічого не працює в неділю, тому я надіялась на те, що вони в неділю не працюють🙄
А Я Самая Самая• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Тобто, Ви тільки приїхали у Німеччину, маєте роботу і геть не маєте знайомих? Якась казка.
18 мнеУЖЕ• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
6,5 євро в 2 сторони
Это какая земля такая цена?)
люблю_тортики• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Ну то їдьте, все одно у вас немає варіантів.
Ms. Iphone• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
А якого числа зп? Просто із цікавості. У всіх моїх знайомих чітко в кінці місяця завжди.
А Я Самая Самая• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Питаю ще раз: звідки гроші на аптеку?
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Это какая земля такая цена?)
А що на різних землях різні ціни? Саксонія 3,2 євро в одну сторону
18 мнеУЖЕ• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Навіть в неділю?
А чем воскресенье отличается от обычного дня 9- 10 вечера?
Благодаря многочисленным зайцам начались проверки. Лет 5-7 назад контролёров можно было увидеть раз в полгода.
А Я Самая Самая• 03 сентября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Так і я про те.
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Питаю ще раз: звідки гроші на аптеку?
Вам зайнятись немає чим? 🤦♀️
А Я Самая Самая• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Вам зайнятись немає чим? 🤦♀️
Ага, зрозуміло все.
Ms. Iphone• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Я в Саксонії, в столиці. 3 євро ціна в муніципальному транспорті. Дуже дорого не мати проїзного. Я також не отримую соц допомогу, 49 євро в місяць плачу за проїзний. Це набагато вигідніше ніж щоразу по 3 євро платити.
А що ви за ліки хочете купити? Тут же майже все за рецептом, щоб даремно не їхали.
Khmelnichanka• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Я вам більше скажу: і на одній землі цвна може бути різною. Залежить від зони. У нас в рдну сторону 1 зона - 2,70. Теж Саксонія.
Ms. Iphone• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
В Саксонії до речі є. Вже місяці два як з Дрезденпасом знижка 50 відсотків діє на дойчландтікет.
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Ага, зрозуміло все.
Що Вам зрозуміло? 🤦♀️У Вас все добре з довірою до світу? Я маю Вам пояснювати, що віддаю останні гроші на аптеку і що тиждень не буде за що їсти купити і за житло заплатити? Воно Вам потрібно в неділю зранку? 🤦♀️🤦♀️
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Ці ліки без рецепту, але вчора я дійсно в двох аптеках знайшла лише малий об´єм втридорога... Тому не факт, що в сьогоднішніх аптеках будуть потрібні мені ліки і є велика вірогідність, що мені доведеться їхати в інші аптеки і знову купувати квиток. А 2000 грн не знаю у кого позичити🙈 За 49 євро знаю, але поки що не маю коштів. Мушу просто пережити цей тиждень і все куплю і посплачую
Сиджу тихенько• 03 сентября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Это какая земля такая цена?)
Нижняя Саксиния, такая цена.
18 мнеУЖЕ• 03 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Вам зайнятись немає чим? 🤦♀️
Это вам нечем)