Привіт👋 Маю вже 7,5 тижнів вагітності. Наче нічого не турбує. Інколи тягне низ живота як на місячні, але легенько. Проблема от у чому. З‘явилися світло коричневі віділення, але не масивні. Нічого не болить. Чи завжди ці виділення свідчать про патологію? Так хвилююся, що жах
Кусман Сиру• 03 сентября 2023
Це не дуже добре, в мене так було, то закінчилось погано, але у кожного по різному. Запишіться на УЗД на найближчий час, там вам скажуть точно. Бо є жінки в кого це норма а є в кого ні. Вам точно тут ніхто не скаже цього
годовасик• 03 сентября 2023
Это не норма, пойдите завтра в больницу.
Может и ничего страшного,но убрать их надо
Пирожкиня• 03 сентября 2023
Виділень не має бути.
Але живіт у мене тягнуло тижня до 12 точно. Матка розтягується і т. д. Але це може свідчити про загрозу.
Я вас лякати не буду, у вас все буде добре; але зверніться до лікаря обовʼязково!
Даю справку• 03 сентября 2023
Такое бывает. У меня были подобные выделения в дни месячных. Спокойно выносила беременность, ребенок развивался нормально. Единственное, при сильном тонусе принимала но-шпу по рекомендации врача. Тонус сохранялся до самых родов . И не таскать/не поднимать тяжелое.
Баррикадница• 03 сентября 2023
Перша вагітність з такими виділеннями-завмерла.Друга-все ок.
Ідіть на узд
Вікторія-a6fc• 03 сентября 2023
Моя історія теж закінчилась погано, викидень на 12 тижні🫣 нічого не турбувало, були маленькі виділення, які згодом посилились в кровотечу(
Автору рекомендую чим скоріш до лікаря
Краще попередити чим потім жалкувати(
Здоров’я вам🙏
Автору рекомендую чим скоріш до лікаря
Краще попередити чим потім жалкувати(
Здоров’я вам🙏