Пуки-куки• 03 сентября 2023
Лазерна епіляція. Світле волосся впливає на результат? Чи поганий лазер?
Дівчата, пройшла курс лазера, місяців 8 кожен місяць, а помір раз у 1,5 мясяці. Пройшов рік, волосся на голенях рідко росте, п´ятнами, а в зоні бікіні майже нічого не змінилося... Майстер каже, що це норма, але ж не розумію чи у всіх блондинок так??? чи змінювати майстра.? Гроші на вітер.
Бешене сарі• 03 сентября 2023
Так светлые волосы лазер, действительно не берет, либо очень слабый эффект. Об и предупреждают всегда
ПодругаМужа• 03 сентября 2023
Світле волосся лазер не опрацьовує, не бачить його. Навіть найсильніший. Єдине, чому вам про це не сказали коли робили процедури? Я на александрит ходжу, мене відразу попередили. Але пару волосин світлих тільки.
Сирожено_пирожено• 03 сентября 2023
Ой йой йой, автор. Вас разводят, как лоха. Никакой лазер не берет светлый волос. Волны реагируют на пигмент. Только электро.
Ошеламиссимо• 03 сентября 2023
Да уж. Вашему мастеру нужно бы морду набить. Вас тупо развели на деньги и не предупредили.