Дон Пэдро• 03 сентября 2023

Рожденные в ссср

Вас не депрессует то Что язык на котором вы всю жизнь говорили неправильный, оказывается книги вы читали неправильные и все ваше прошлое оказывается гавно и тоже все было обман и плохо.?
wer-inn• 04 сентября 2023
Ответ дляnabludatel
А мої слова про злочини совка ви зовсім пропустили. Так завжди було за часів совка і є зараз в рашці, що є спадкоємцем совка.
Коли говориш про вбивства українців за совка, совкодрочери завжди переводять мову на інше.
А правительство Украины начиная с 91 не занимаются уничтожением страны и народа, разворовыванием? Народу кинули кость, в виде колбасы из целюлозы и сои в 150 видах, за ползарплаты, и сами живут за границей, руководдя от туда рабами своих заводов, земель. Вы совершенно не понимаете о чем я пишу.

kopi• 04 сентября 2023
Ответ дляwer-inn
А сейчас в секондах драки наверное от величины выбора, народ никак не может выбрать что ему купить?
ні, перекупи в більшості своій.
wer-inn• 04 сентября 2023
Ответ дляkopi
ні, перекупи в більшості своій.
И перекупы наверно все на себе носят))) три куртки замшевые.... Они же эту вонь кому то продают?
арина-ветерок• 04 сентября 2023
Ответ дляwer-inn
А постирать нельзя? Что плохого в секонде? Лучше секоонд, чем китайская синтетика с базара.
nabludatel• 04 сентября 2023
Ответ дляwer-inn
Якщо порівнювати життя моїх батьків і мене за совка, та життя моєї сімї з чоловіком зараз - то різниця разюча на користь життя зараз.
Так, наша країна, як і будь яка, має проблеми. Але вона не заплямувала себе масовими голодоморами та репресіями, як совок. Крім того, на початку розвитку України при владі було дуже багато совкодрочерів і русофілів. Вони не давали нам рухатися в бік цивілізованого світу. Тягнули нас до рашки, яка зараз нас прийшла вбивати. Зараз ці совкодрочери потікали в рашку в звідти розказують, що рашка наш друг, спростовують масові обстріли рашкою цивільних об´єктів і вбивства цивільного населення. Знову ж совкодрочери пішли на співпрацю з рашкою на окупованих територіях. Тому ціну совкодрочерів ми добре знаємо.
wer-inn• 04 сентября 2023
Ответ дляарина-ветерок
Удивительно что вам не нравится выбор одежды из совка, то есть выбор сейчас это круто, ничего что ношеное или синтетика))))
kopi• 04 сентября 2023
Ответ дляnabludatel
А за 17 рублів пенсії у совку пенсіонери багато могли дозволити?
А навіть, якщо купили щось, то холодильника нема. Пам’ятаю, як масло складали в банку, заливали водою і банку опускали в відро води, принесеноі з криниці. Охреніти як класно було.

kopi• 04 сентября 2023
Ответ дляwer-inn
Где вы взяли 17 рублей? У моей бабушки медсестры было 45.
40, то вже десь з 85-го
My_Dream• 04 сентября 2023
мене депресує лише те, що цих пір, вбачте, йде др...а цієї теми
nabludatel• 04 сентября 2023
Ответ дляMy_Dream
Ото ж. Півтора року вже на голови наших дітей летять ракети з совковськими зірками.
Совок був вбивцею тоді, нащадок совка є вбивцею зараз. Соловйов у кофті з надписом ссср закликає вбивати більше українських дітей. Ось найголовніше, що треба знати про совок.
kopi• 04 сентября 2023
Ответ дляnabludatel
Ви намагаєтесь толерувати і виправдати совок. При тому, що за совка були жорстоко вбиті мільйони українців.
Говорити про ніби-то дешеву ковбасу за совка злочинно, бо за совка були заморені голодом мільйони людей. І зараз потрібно відновлювати память про них і вшановувати їх пам´ять.
В якісь темі ми рахували середню зп і кількість ковбасии, яку можна було купити. Різниця вийшла, якщо не зраджує пам’ять в 3-5 кг. Це брєд.) Просто зараз, хочеш мати - працюй. А тоді - працюй не працюй, один хрєн.
kopi• 04 сентября 2023
Ответ дляdf364tye3
Горжусь ! 1972г
Більше нема чим?
kopi• 04 сентября 2023
Ответ дляwer-inn
так і хтось іі купує, але без драк
kopi• 04 сентября 2023
Ответ дляарина-ветерок
нє, ім краще шерстяне колюче шкільне плаття, особливо в травні/вересні, коли температура +26. або шерстяне пальто на дитину на горку, коли через пів часа вже на ноги встати не можеш, бо воно снігом заліплене і мокре. Зате не вонь). Да за ту ’вонь’ при совку б вбили.
Это и есть правда• 04 сентября 2023
Ответ дляNat-li
Божееее, надо валить с форума. Тут одни бабки сидят. Если не по возрасту, то по мозгам так точно 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Ща еще хором ’совет нерушимый....’ завывать начнут
Удалено администрацией...
coch100• 04 сентября 2023
Ответ для vihola
То що у Кримчан запитувати?
Україна напала на Крим, що невідомо де правда?
Удалено администрацией...
Nat-li• 04 сентября 2023
Ответ дляЭто и есть правда
Удалено администрацией...
Оппа!
Из-под какой это лавки к нам такое тараканище с серпом и молотом в заднице вылезло?🤣
ОднаРозоваяРоза• 04 сентября 2023
Ответ дляwer-inn
Вы можете пойти и купить, я могу, а моя соседка с пенсией 2500 не может. И процент людей которые себя ограничивают из-за того что не могут (а не имеют выбора) сегодня больше .
У всі часи були люди що жили бідно. І в ссрі також. Ви, мабуть, містянка і не в курсі як в колхозі за трудодні працювали. А ще паспорти не давали щоб з села не їхали.
vihola• 04 сентября 2023
Ответ дляcoch100
Удалено администрацией...
То які претензії в кримчан до України?
Що в них «своя правда».
Ви коли говорите, то договорюйте.
А не якимось натяками.
А боїтесь сказати, як є, то все з вами зрозуміло, на чиєму боці правда у вас і в кого мізки навиворіт.

nabludatel• 04 сентября 2023
Ответ дляwer-inn
Я вот тоже 77, а скажите какая разница между вашим описание тогда ’На зборах та парадах говорили одне, а дома між своїми тихенько обговорували зовсім по іншому. Кругом лицемірмтво і брехня. А ще блат та крали хто як міг і де міг на кожному рівні.’ и сегодня? И сегодня знакомство играет роль, вороство в немысленных и абсолютно наглых масшабах, по телевизору говорят одно, а дома другое?
Опа. По телевізору розповідають як рашка вбиває українців. Ми всі це бачимо на власні очі. А в вашій сім´ї говорять щось інше?
Ось таке воно обличчя совкодрочера.
wer-inn• 04 сентября 2023
Ответ дляnabludatel
Ось таке воно обличчя совкодрочера.
Нет , в моей семье по этому поводу говорят тоже самое, да война, да убивают. Я где то писала другое? Я где-то писала что люблю рашку? Вам так легче, передёргивать?
wer-inn• 04 сентября 2023
Ответ дляОднаРозоваяРоза
Ну вы хоть выделите мои ответы и прочтите, про что я в курсе))) ну не вы одна умная и образованная и всё знающая)))
Жанна-Joanna• 04 сентября 2023
Мені було 15, коли Україна звільнилася з радянської окупації. А про совок мої спогади просто ’прекрасні’. З шести років весь вільний від школи час і канікули проходили в чергах - мама вдома з молодшими дітьми, тато на роботі, я по півдня в магазинній штовханині, бо сьогодні будуть давати пачку масла в руки, а завтра палочку ковбаси, а післязавтра баночку шпротів і т.д., і якщо не стояти в черзі зранку, то пообіді вже нічого не вистачить. А так на прилавках тільки хліб, молоко, кефір. Хтось тут писав про вибір одягу в срср. А де ви його брали? Ми з тіткою один раз з´їздили до москви, щоб закупитися трусами, ліфчиками, колготками, шкарпетками для всієї родини, нам нам білети скидалися, а там ночували в родичів на підлозі. Одяг від старшої дитини в сім´ї переходив до молодшої. Щоб запастись на зиму овочами, їздили в Молдову - помідори, перець. В родині не було ані тунеядців, ані алкоголіків, всі тяжко працювали на заводах, фабриках, але щоб купити куртку зимову, доводилося позичати гроші по всіх рідних і знайомих і довго віддавати.
А ще за віру в Бога мою тітку ув´язнили на 3 роки, батька неодноразово штрафували і позорили на партзібраннях на заводі, при цьому він був одним із кращих працівників, але жодних державних відзнак і премій йому не положено було, бо ’враг народа’, ’мракобєсєц’. Мене за те, що батьки вірять, в школі гнобили і обзивали, при тому що була відмінниця.
Як чую, що хтось скучає за совком, то я розумію, що той радянський концтабір якось обійшов цю людину стороною, може, була при владі, в горкомі якомусь або мала блат десь на продуктових базах тощо, або їй паралельно, під яким прапором жити, аби попа була в теплі і ковбаса за 3 копійки. Може російськомовних ніяк не гнобили, а от за укранську соромили, обзивали селюками. На телебаченні був 1 (чи 2? не пам´ятаю) канал україномовний, і по ньому тільки новини і передача ’село і люди’, за весь час пригадую тільки 1 фільм українською мовою. А російськомовні канали - і фільми, і телепередачі цікаві. Спеціально такий контент створювався, щоб відразу до укр.мови створити. От таким я пам´ятаю совок. Концтабір.
nabludatel• 04 сентября 2023
Ответ дляwer-inn
Ви розхвалюєте совок.
При тому, що рашка - нащадок совка кидає на на нас ракети з символами совка. І офіційним приводом нападу на Україну є те, що Україна, буцім-то, незаконно від´єдналась від совка. Про це сказав путін 22.02.2022.
рашка всюди просовує совковські символи. рашкіаський ведучий Соловйов в червоній кофті з написом ссср закликав вбивати більше укр дітей. Інший ведучий розказував, що за треба ВІДНОВИТИ совковську традицію вбивства українських дітей, щоб знищити наш генофонд.
І при всьому цьому совок для вас норм???
wer-inn• 04 сентября 2023
Ответ дляnabludatel
Ви розхвалюєте совок.
Я вам десять раз написала, что я нигде не расхваливала совок, я писала про сравнение сегодня и прошлого. Это бессмысленная дискуссия. вы зациклены на своем мнении
wer-inn• 04 сентября 2023
Ответ дляkopi
Да убили бы, да народ и сегодня убивается за него в секонде. На Шанель мало у кого хватает
nabludatel• 04 сентября 2023
Ответ дляwer-inn
Конкретно сьогодні у нас іде війна з рашкою. І цей період справедливо було б порівнювати з часами другої світової війни. І це порівняння буде не на користь совка. Бо тоді совок не зробив нічого для допомоги цивільним. Ніхто не просив про коридори для евакуації (як було в минулому році у нас). Тай взагалі масової евакуації людей не було. Просто забирали ВСІХ чоловіків, а цивільних залишали на поталу ворога. Ніхто не обмінював полонених. Більш того, після війни полонених радянських солдат совок відправляв до своїх таборів. За те, що здалися.
ОднаРозоваяРоза• 04 сентября 2023
Ответ дляwer-inn
Я не претендую на ’всезнающую’, відповідала на ваш конкретний пост звернений до мене і виглядав він як ностальгія за ссром. Приклади соціально оріентованих держав в світі є і без ’прелєстей’ совка, от до їх рівня і треба йти.
wer-inn• 04 сентября 2023
Ответ дляnabludatel
Ну сравнивая со второй мировой начинайте сравнивать плату от раши за транзит газа, продолжающуюся торговлю между странами.... Совок получал деньги от Германии?
nabludatel• 04 сентября 2023
Ответ дляwer-inn
Совок разом в союзі з Германією розпочав ту війну. І поряд з Германією захопив чимало територій. Правда з Фінляндією вийшов облом. Так що совок на початку війни нормально на ній нажився. Крім того, совок масово передавав/продавав задешево свої ресурси Германії. В той час як гітлер захоплював інші країни. А потім гітлер ’кинув’ сталіна. І після цього в совку ще й звинувачували українців з колишніх польських територій, які після окупації цих територій Германією, були змушені воювати проти совка.