Доброго дня! Де приймає психолог Богуш Раїса Василівна, окрім Богатирської? Цікавить прийом у приватних закладах
Ответ дляTatius_ka
Вони із Здвіжковою колись приймали в Medilex клініці
Але хз чи вона зараз працює
п.с. можу помилятися, але чула що Раїса Василівна наразі закордоном
Але хз чи вона зараз працює
Вона працює на Богатирській, 2 місяці назад були на прийомі, саме зараз вона у відпустці, а ’шановні’ працівниці реєстратури, не можуть спілкуватися нормально - кидають слухавку. Телефони Меділексу не відповідають