Тішуся неперетішуся• 04 сентября 2023
Що цк таке? телеграм! 8 переглядів в особиистому каналі!
я створила для себе особистий канал. він закритий. зайти можна тільки за посиланням. там багато фото і текстів ДУУУЖЕ особистих
8 переглядів
як таке може бути? це можуть нараховуватись мої перегляди ? чи 8 переглядів означає, що це бачило 8 людей ?
8 переглядів
Тішуся неперетішуся
• 04 сентября 2023
Ответ дляSmusish
А навіщо ви це робите? Для чого?
бо я ізвращенка. це ви хочете почути?
бо я ізвращуга яка сама на себе…
я люблю котда волосатые мужики обмазываются маслом
я думаю, така відповідь вас задовольнить, правильна ви така , чиста , і стримана вчителько української мови
бо я ізвращуга яка сама на себе…
Ответ дляТішуся неперетішуся
бо я ізвращенка. це ви хочете почути?
бо я ізвращуга яка сама на себе…
Читаю ваш пост і бачу у вас ще й з головою біда...
Сходіть до психіатра, толку більше буде ніж писати в телеграм.
КарамбОлька• 04 сентября 2023
Заспокойтеся, ніхто не бачить ваших постів, крім вас. Хоча телеграм - дуже дивний месенджер. Наприклад, я до сих пір не знаю, як подивитися, хто заходить на твій профіль, я знаю, що можна побачити, а от як - не знаю
ГЛЮкоза• 04 сентября 2023
Ответ дляБарбітта
Но для этого есть ’избранное’, если бы для себя. А не ’доступ по ссылке’, а потом переживать
Я не знаю как у вас, но у меня в избранном бардак. И песни, и заметки, и ссылки. Много всего.
Тішуся неперетішуся
• 04 сентября 2023
Ответ дляSmusish
АХАХАХАХАХА
до психіатра ? від кого Я це чую? ви краще продовжуйте просити у неба.. вам і психіатр не допоможе