Готова до другої• Изменено 04 сентября 2023
Білий медичний халат
Дівчатка, де в Києві купити білий медичний халат не за всі гроші світу. Сину в універ для лабораторних.Всім дякую.
Щепотка_совести• 04 сентября 2023
Я в Ірпені живу, але навіть кілька місяців тому в підземному переході на метро Політехнічний інститут працював магазин медичного одягу, він там років 15 мабуть
Щепотка_совести• 04 сентября 2023
А ще такі магазини зазвичай відкривають поблизу скупчення потенційних покупців, нехай порозпитує місцевих
интайм_не_предлагать• 04 сентября 2023
Не знаю как в Киеве, но смотрите в медиехниках. На выходных тоже сыну искали, магазинчик в ТЦ с медодеждой цена от 900 грн, в медиехнике купили за 530
НуКаНаКа• 04 сентября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Капец цены. За кусок тряпки 900 грн. Совсем оборзели..
интайм_не_предлагать• 04 сентября 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Согласна... но хорошо что нашли дешевле и качество очень даже. Дело в том, что мужской халат почему то тяжелее найти
Щепотка_совести• 05 сентября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Це ж логічно, що жіночих халатів більше в асортименті і кількості. Навіть при рівній кількості ч/ж в сферах, де необхідний спецодяг, чоловіку 1-2 халати взяли і все, а дівчатам по 3-5 треба, з різною довжиною рукава, оздобленням, не однакового фасону.