Як міряти?• 04 сентября 2023

Ну от як виглядати «дорого» і стильно?

Дивлюся деяких мамусь- дівчат і вони так стильно і дорого виглядають , хоча нічого особливого на них немає
Але більшість не фарбують вії, роблять пучок на голові і такі « леді на мільйон» все одно))
Якщо я так само зроблю, то буду виглядати як алкоголічка )))
Ну от в чому секрет ?
автор Як міряти? • 04 сентября 2023
Як навчитися цій естетиці і мати гарний смак?

Твоя подружайка• 04 сентября 2023
они все купили курс Блиновской
Наталія-Ната• 04 сентября 2023
Кожа в порядке, лёгкий нюдовый макияж, одежда хорошего качества, без катышек, не заношенная. Хорошая новая чистая обувь
Майская киска• 04 сентября 2023
Доглянута шкіра, і одяг якісний, а він нажаль не дешевий(
Кривая спроса• 04 сентября 2023
У породі. Треба бути тонкокістною і з гармонійним здоровим балансом гормонів у тілі. Такі завжди виглядають людьми вищої раси.
Алина-1240• 04 сентября 2023
Делайте все так,как нравиться вам,смотрите на своей коже-какие вам макияжи,прически идут.какая одежда нравиться,и вам идет.зачем вам кто то,все разные
пАлАвинкА• 04 сентября 2023
Чиста голова, шкіра обличчя без висипів. Можливо легких макіяж. Одяг доглянутий. Якісне взуття та аксесуари.
В мене доволі багато хороших речей, але раніше була думка, що на дитячий майданчик не потрібно вдягатися. Зараз все ж більше цьому увагу приділяю. Я, звісно, не виряджаюся, але кросівки вдягну останні, замість 2-х річних.
mavka.cy• 04 сентября 2023
в поставі, погляді. і, мабуть, без зайвої ваги
Продавчиня кіз• 04 сентября 2023
Це доглянуте волосся, шкіра та впевненість в собі

Банан-барабан• 04 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Привет, правнучка гитлера)
Пиу!Пиу!• 04 сентября 2023
Первое это здоровая кожа, волосы, осанка и отсутствие лишнего веса.
Второе это одежда из натуральных тканей, чаще однотонная, подходящая по фигуре
Оле Лукойе• 04 сентября 2023
Зачем вам выглядеть дорого, вы себя продаете?
Крижана бурулька• 04 сентября 2023
щоб виглядати стильно і дорого, потрібно дуже вкладатися. І це не тільки гроші, а і осанка (заняття танцями і спортом з дитинства), погляд( привіт впевненість з дитинства), вміння тримати себе серед людей (велика пророблена робота над собою). Щоб мати смак і стиль, потрібно добряче витратитись (через кількість приходить якість), постійно мати час на моніторинг....., а дозволити собі це не можуть люди, які працюють (дійсно працюють) на роботі з 9 до 18 та мають дітей ІМХО. Якось так
Банан-барабан• 04 сентября 2023
Ответ дляОле Лукойе
А зачем выглядеть дешево?
автор Як міряти? • 04 сентября 2023
Ответ дляМайская киска
Це точно((
Все таки справа в одязі мабуть
Кривая спроса• 04 сентября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Привет, правнучка гитлера)
Привіт , прадідусю!)
Дружная семейка• 04 сентября 2023
Ответ дляЯк міряти?
Це точно((
Все таки справа в одязі мабуть
Ну возьмите алкашку с парапета и наденьте на нее Гуччи, Прада и Баленсиагу. Она не станет лучше выглядеть
Відкушу все що стирчить• 04 сентября 2023
Ответ дляБанан-барабан
А зачем выглядеть дешево?
Как по мне, определение дорого и дешево к человеку не должны применяться.
автор Як міряти? • 04 сентября 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Ви праві на 100%

Пиу!Пиу!• 04 сентября 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Модно стильно и дорого выглядеть и в условной заре.
Продавчиня кіз• 04 сентября 2023
Ответ дляЯк міряти?
Це точно((
Все таки справа в одязі мабуть
Ні, я б так не казала. Для мене це гарний контур обличчя. Жінка чи дівчина з 2 підборіддям сприймається вже як така, що не досить ретельно доглядає за своєю зовнішністю
Кривая спроса• 04 сентября 2023
Ответ дляЯк міряти?
Це точно((
Все таки справа в одязі мабуть
Зовсім ні. Справа у здоровій шкірі , волоссі і гормональній сфері . Плюс стрункість легкість і зграбність. А це вроджене. Доглянута шкіра програє перед просто здоровою. Все , пішла звіжси бо он місцеве антіфа зара нападать почне)))
Крижана бурулька• 04 сентября 2023
Ответ дляЯк міряти?
Це точно((
Все таки справа в одязі мабуть
за моїми спостереженнями 99% справа в одязі, якісний і дорогий одяг видно здалеку і без лого.
автор Як міряти? • 04 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Доглянута шкіра потребує косметолога …
Пиу!Пиу!• 04 сентября 2023
Ответ дляЯк міряти?
Доглянута шкіра потребує косметолога …
Или немного времени на изучения активов и правильного ухода за кожей
Крижана бурулька• 04 сентября 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
можливо, але лише за умови дорогих аксесуарів і ідеальної фігури, волосся і обличчя
Майская киска• 04 сентября 2023
Ответ дляЯк міряти?
Це точно((
Все таки справа в одязі мабуть
І доглянута шкіра та волосся
Пиу!Пиу!• 04 сентября 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Да даже без дорогих, просто найти качественные.
Те же сумки кожанные, которые держат форму, выглядят в большинстве случаев прилично и без лого
VitalinkaGL• 04 сентября 2023
Не знаю.не зарабатываю ни лицом ни телом,поэтому и не парюсь)
Света С Приветом• 04 сентября 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Абсолютно! Подивіться на Летицію, наприклад, яку часто можна побачити в копійчаних речах із Зари. Доглянутість на першому місці має бути, ніякої зайвої ваги. Ну і манера триматися, звісно.