Намазюкана нішою• Изменено 04 сентября 2023

Як делікатно пояснити мамі, щоб економила?

Я в ЄС знімаю квартиру за свої. Пільг немає. Майже вся зп йде на оренду, комуналку та їжу на двох. Взимку до нас хоче приїхати мама. Я теж хочу, щоб вона провела зиму комфортно у теплі, зі світлом і т.д. Але мама моя заробляє дуже добре і економити не звикла. І використовує світло, газ і воду як хоче. Бігає зранку і пере щодня ту форму. Готує, коли їй заманеться, а не тоді, коли низький тариф. Дивитися телевізор і читає постійно вечорами. Для мене це дуже дорого. Я потім після таких гостей не маю грошей на хоч якийсь одяг собі і дитині. Хоче, щоб я більше заробляла і економити не хоче. Після її відвідин мені доводиться доставити гроші з заначки, щоб покрити додаткові витрати на комунальні, бензин ( вона повсюди хоче їздити), кафе і т.д. якщо щось сказати, то дуже ображається
So_so• 04 сентября 2023
Прямо. Мама, ком услуги тут очень дорогие, поучаствуй пожалуйста в оплате, это где-то 150 евро в мес будет.
ТрамвайGirl• 04 сентября 2023
Обычно родители всегда стремятся детям облегчить жизнь и помочь.
Лукава_Кiшка• 04 сентября 2023
берите у нее предоплату
Стрибну в гречку• 04 сентября 2023
А мама хоче жити зі світлом, але допомогти вам це світло оплатити не хоче?
Умничка-помощничка• 04 сентября 2023
Про читает и смотрит телевизор вечером, вы конечно загнули. А насчет кафе, так и скажите, что у вас нет финансовой возможности водить ее по кафе. Может она за свой счет ходить будет, еще и за вас заплатит
автор Намазюкана нішою • 04 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Вважає, що тільки невдячні діти на таке готові піти. Нормальна дочка все оплатить без питань
scorpionxnk• 04 сентября 2023
А що мама не бере участь у витратах,якщо вона Добре заробляє?
Мальдивирую• 04 сентября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Какая-то чушь, простите
Дідова баба• 04 сентября 2023
Троляка
Умничка-помощничка• 04 сентября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Частично я с ней согласна. Не представляю, чтоб я маме счет за коммуналку выставила
Ответ дляТрамвайGirl
Ні. Мама - егоїста і дуже балує лише себе. Якщо що, то і в Україні я була на оренді. У мами машина за 40 000 дол.
parele• 04 сентября 2023
«Ма, я не в состоянии оплатить все наши расходы, с тебя столько-то денег».
Кстати, у Вашей мамы правильная установка. Больше зарабатывать, а не больше экономить.
Гравіцапа• 04 сентября 2023
В такому випадку їй краще сидіти вдома без світла і тепла. Я б точно нікуди не поїхала.
Ответ дляСтрибну в гречку
Ні, не хоче оплачувати. ’Я в гостях у рідної дочки’
Мальдивирую• 04 сентября 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Так там полностью все содержание и хотелки до небес
So_so• 04 сентября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Так пусть едет к нормальной дочери зимовать. Вы тут причём?
Українська Мрія• 04 сентября 2023
Ответ дляМальдивирую
Читати ввечері- це «хотєлкі до нєбєс»?
Мальдивирую• 04 сентября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Не приглашайте
Царівна Жабка• 04 сентября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Значит живи по правилам и по средствам дочки. Ты ж не у королевы Британии в гостях живёшь.
parele• 04 сентября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
А образование Вам дали хорошее?
Умничка-помощничка• 04 сентября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Так она же не за ваш счет ее себе купила. Кто же виноват, что вы не можете так зарабатывать как мама
Мальдивирую• 04 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Читати ввечері- це «хотєлкі до нєбєс»?
Перечитайте ещё раз пост - кафе и бензин, везде нужно только ездить. Не царское это дело ходить ногами
Ответ дляУмничка-помощничка
Світло 100-150 євро в місяць. Я, правда, часто не включаю світло ввечері. Тоді буде +- 50 євро. І в мене залишиться 100 євро ззп, щоб купити взуття. Отака в мене реальність
Дайте вподобайок• 04 сентября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Якщо так,то ’Тоді я не можу прийняти тебе,мама. Знімай квартиру і гостюй’
Ответ дляscorpionxnk
Вваажає, що це неприйнятно. Вона для себе заробляє. Я уже все отримала за ті 18 років, що жила з нею.
Завтра не пью• 04 сентября 2023
почитала ваши ответы, значит не стоит маме ехать к вам, она вполне может позволить себе спокойно зиму пережить без света и питаться в заведениях
Умничка-помощничка• 04 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Читати ввечері- це «хотєлкі до нєбєс»?
И готовить днем, а не ночью. И форму после бега постирать- это же капец какая хотелка. Нужно в ней месяц бегать, а только потом стирать
Мальдивирую• 04 сентября 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
То есть про кафе и бензин вы спецом не упомянули, да?)
parele• 04 сентября 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Про форму я пропустила в старпосте))) атас))
Ответ дляparele
Правильна. Але ми приїхали лише рік назад. Працюю і вчу мову. Не все так просто і миттєво облаштуватися у чужій країні не вийде