Глас_Народа• 04 сентября 2023

Чи можете ви зжати палець у піхві?

Лікар сказала, що слабкі м’язи тому що я не змогла зжати ті м’язи. Чи дійсно це так? Кожна жінка може зжати м’язи, щоб аж палець обхватити?
Броніки для Моніки• 04 сентября 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
зламати голку піхвою)
Кащєй абєспакоєн!
Броніки для Моніки• 04 сентября 2023
Ответ дляНаучительница
Автор иногда атрофические процессы могут зайти так далеко, что обычный осмотр становиться невозможным из-за выраженного сужения влагалища, это связано с атрофическим вагинитом.
Автор сколько Вам лет?
Атрофічний вагініт - це не атрофія м´язів.
Броніки для Моніки• 04 сентября 2023
Ответ дляБаррикадница
медово-лунно-свіжа? ви гонітє
То ’медовий місяць’)) як в першу шлюбну ніч в незайманої)
Творю чудеса• 04 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
Я думала, всі можуть. А як не могти? Це ж ті самі м´язи, що зупиняють сечовипускання, якщо треба.
То есть у кого недержание, не могут сжать палец?
Млинець Мій• 04 сентября 2023
Ответ дляБаррикадница
мій гугль суті не розкрив, у вас інший походу. Ну так шо це?
Попробуйте Honeymoon-fresh vagina. Это устойчивое выражение
Творю чудеса• 04 сентября 2023
Ответ дляМлинець Мій
Я погуглила, но ничего внятного не нашла. И что это выражение означает?
Млинець Мій• 04 сентября 2023
Ответ дляТворю чудеса
Вагина нерожавшей женщины /или после родов через КС. Т.е. нерастянутые родами мышцы. До определенного возраста ;)
Творю чудеса• 04 сентября 2023
Ответ дляМлинець Мій
Ясно. Интересно)
Благоуханочка• 04 сентября 2023
Сжать именно прямо стиснуть? Стиснуть прям сильно не могу, но ощутимо для пальца сжать могу
МашМааш• 04 сентября 2023
А что значит сжать? Так, чтобы его не могли оттуда вынуть - не могу

Так, чтобы почувствовалась сжатие - могу (и до родов, и после)
Не против• 04 сентября 2023
Ответ дляЯ шалунья
С вашей логикой проблемы. Девушка написала ’и не только палец’ ...все. Идите поговорите с мужем, я от вас устала. Душно.
Удалено администрацией...
Научительница• 04 сентября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Не відомо який саме лікар ставив автору діагноз, та скільки автору років. Адже питання про атрофію.
Броніки для Моніки• 04 сентября 2023
Ответ дляНаучительница
Атрофічний вагініт і вульвовагінальна атрофія - різні поняття. Автор наче не писала, який їй діагноз поставили.
Колупалочка• 04 сентября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
До перелому пальця
якого перелому. я взагалі палець піхвою відгризти можу
Научительница• 04 сентября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
То ж то і воно, що не відомо, який саме у автора діагноз.
Тому версії можуть бути різними.
За що я і не люблю такі теми, спочатку запитують, а як воно є на справді чомусь не пишуть.