СережкинаЯ• 04 сентября 2023
Зошити НУШ. Як бути родині з-за кордону? Чи можливо дістати скани?
Допоможіть мамі новоспеченого першочка, що намагається опанувати перший клас.
Скановані підручники є на сайті. Де взяти скани зошитів?
А також. Хто так вчиться, порадьте своє бачення не тільки щодо зошитів, а й організацією процесу з власного досвіду чи бачення. Дякую щиро!
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 сентября 2023
Купіть зошити з доставкою до вас. Можна по зошитам вчитись, я так на сімейному робила 1 клас, підручники тільки для звірки.
Синди Кроуфорд• 04 сентября 2023
1. Купить на сайте Ранка электронный версии
2. Купить в Украине и попросить отправить Вам посылкой/передать другом
3. Напрягать родителей или учителя фоткать страницы
СережкинаЯ
• 04 сентября 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Підкажіть будь ласка механізм замовлення? Спочатку шукати перевізника, а він вже підкаже на яке віддлення НП надсилати? На його ім´я? Чи як?
Синди Кроуфорд• 04 сентября 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Да
Вы ни разу ничего не заказывали?
В какой вы стране? (Просто интересно)
Мы вон заказали бабушке нашей овсяное печенье :)) ребенок очень хочет :)
Вы ни разу ничего не заказывали?
В какой вы стране? (Просто интересно)
СережкинаЯ
• 04 сентября 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Да
Вы ни разу ничего не заказывали?
В какой вы стране? (Просто интересно)
Вы ни разу ничего не заказывали?
В какой вы стране? (Просто интересно)
Ни разу
Синди Кроуфорд• 04 сентября 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Ни разу
Ну учитесь
Я еще прошлым летом заказала маме коробку книг - списки литературы на лето :)))
Купили в инете и мама нам выслала
Первая ласточка инфляции• 04 сентября 2023
Я минулого року замовляла в Польщу. Вчитель купляла зошити всьому класу, і мені комплект. Просила маму однокласника відправити новою поштою до Львова, а там перевізник забирав і привозив мені в Польщу.
СережкинаЯ
• 04 сентября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Підкажіть, Ви робили замовлення на ім´я перевізника? Тобто, спочатку, шукати перевізника?
Ответ дляСережкинаЯ
Так. Знайшла перевізника, списалась з ним, він сказав в яке місто, на яке відділення і на кого вислати. А там уже забрали і привезли напряму мені в Польщу.
СережкинаЯ
• 04 сентября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Дякую