Порадьте, будь ласка, крем навколо очей нормальної якості. Мені 40. Бо вже Заю з петрушкою потрібно викинути у смітник)
алергирина• 04 сентября 2023
Хороший косметолог і уколи. Як каже мій косметолог, тягнуть до 50, а потім спасіте памагите, а шо я можу, уже нічого.... Тільки пластика
Я колю з 35, моя подружка звернулась і ходить до мого косметолога в 50, стан шкіри хороший, заломи уже нічим не прибрати. Не гайте часу. Ми старіємо, а після 40 зі швидкістю світу
Ответ дляNezabydka-2365
У меня Виши. Недорогой, но хороший
Який саме Віши? Не могли б сюди картинку прикріпити, чи просто назву серії зазначити.
Любительшаурмы• 04 сентября 2023
. Последний был в этот, удобный в использовании, хватило надолго, увлажняет хорошо, отеков не было
Nezabydka-2365• 04 сентября 2023
Ответ дляNatali95-95-95
Вот такой
alena_galchin• 04 сентября 2023
+1 за Анна Лотан Грінс, найкращих, з усіх які пробувала. Ще й тут на сайті можна досить бюджетно купити на розлив.