Хропочка з гривкою• 04 сентября 2023
Выбор имени для девочки. Василиса, Евангелина или Мирослава
Проголосуйте, если хотите. Какое вам больше всего нравится?
Результат:
вже голосів:
70 (55.56%)
Мирослава
37 (29.37%)
Василиса(Василина)
19 (15.08%)
Евангелина
Хропочка з гривкою
• 04 сентября 2023
Ответ дляМама Карло
Ага, і не матюкаються
Дразнити—це набагато гірше, ніж матюкатися. В такому віці нормальні вже не дразнять, вже відділяється від недалеких батьків
Хропочка з гривкою
• 04 сентября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Саме діти
Ні, саме батьки, не шукайте тупі виправдання, діти самі не можуть вирішити дразнити інших, вони можуть просто не знати те, що імʼя, прізвище і тд це привід для насмішок, але їх можуть цього навчити недорозвинуті батьки або інші знайомі
Хропочка з гривкою
• 04 сентября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Називайте,але думаєте розуміти як дитині жити з цим ім´ям
Як жити? Життя залежить від імені?
А Я Самая Самая• 04 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Як жити? Життя залежить від імені?
Так, комфорт в колективі.
А Я Самая Самая• 04 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Я не знаю і не знала імен в класі дитини
Мама Карло• 04 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Я написала не ’дражнять’, а називають поза очі. Це трохи різне. Дітей не виправдовую, але факт є фактом.
А Я Самая Самая• 04 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
А ті хто називає такими іменами дуже розвинуті?
Мальдивирую• 04 сентября 2023
Ответ дляМолчавочка
Мирослава.
У меня подружка была МырОська.
А соседского мальчишку звали Мирослав, на него говорили МыркО
У меня подружка была МырОська.
У меня сын Мирослав. Мы его Мирой зовем или Мириком.
Хропочка з гривкою
• 04 сентября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Так, комфорт в колективі.
Треба просто обирати нормальні колективи
Хропочка з гривкою
• 04 сентября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Яка різниця знаєш чи не знаєш імені? Я про те, що батьки вчать, що імʼя—це привід для насмішок, не важливо яке це імʼя. Мені все одно що ви там знали, це тут ні до чого
Хропочка з гривкою
• 04 сентября 2023
Ответ дляМама Карло
Так само факт є фактом, з це походить від батьків
Самая СоветЧиваЯ• 04 сентября 2023
Автор, усі три імені гарні. Діти зараз не реагують на імена, їм все одно як кого звуть (спілкувалася з подругами на дит святах, майданчиках, розвиваючих центрах), чула різні імена. Але є деякі притрушені батьки, які будуть обсмоктувати руське воно чи нє, смішно не смішно, сучасне або не сучасне...Але треба відростити броню і не зважати на таких. Вам з дитиною жити і називати її щодня тим іменем, яке ви їй дасте.
А Я Самая Самая• 04 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Кого вчать? У батьків уроки немає часу вчити, а не іменами бавитись. Називайте хоч Глафірою, Ваша дитина,всім по.....
А Я Самая Самая• 04 сентября 2023
Ответ дляМальдивирую
Так для хлопчика чудове ім´я
А Я Самая Самая• 04 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Обирайте
Хропочка з гривкою
• 04 сентября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
А вам так важливо, хто як кого називає? Ви настільки замоплексована? Але що ви ще змогли відповісти, якщо ви сама така, хто любить засудити людей? Так, недорозвинуті як раз ті, хто засуджує вищих за те, що вони не обирали. Задача батьків виховувати достойно дітей. А ви напевно вчите своїх дітей сміятися з інших і через хвороби, знаю я одну таку яжемамку
Хропочка з гривкою
• 04 сентября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Ага, звісно, батьки взагалі не на що не впливають, шукайте виправдання далі
Хропочка з гривкою
• 04 сентября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Обирайте
Вже обрала, не хвилюйтесь
А Я Самая Самая• 04 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Вже обрала, не хвилюйтесь
Ну то до чого тема?мені немає приводу хвилюватися за Ваших дітей
А Я Самая Самая• 04 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Да всі на..... Як звати Ваших дітей, якщо мама кукуху зловила,то проблеми мами
Самая СоветЧиваЯ• 04 сентября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Ваш потік думки вражає. Як жити дитині з іменем Василина? Мабуть так, як і з іншими іменами другим дітям ))
Мама Карло• 04 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Чому ви так бурно реагуєте? Ви запитали думку чужих незнайомих людей, вам відповіли. Те що їх погляди не зійшлися з вашими, так буває. Називайте як хочете, реально, всім байдуже. Звісно ваша Василина чи Мирослава чи Оля, Марічка, Оксана буде найвихованішою дитиною в світі, бо ви ж будете її виховувати, на відміну від деяких.
Хропочка з гривкою
• 04 сентября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Удалено администрацией...
Хропочка з гривкою
• 04 сентября 2023
Ответ дляМама Карло
Удалено администрацией...
А Я Самая Самая• 04 сентября 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ну так називайте
Хропочка з гривкою
• 04 сентября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Ну так називайте
А що не так для вас?
А Я Самая Самая• 04 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
А що не так для вас?
Да мені фіолетово
Хропочка з гривкою
• 04 сентября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Да мені фіолетово
То до чого ви тут маючню понаписывали?
А Я Самая Самая• 04 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
То до чого ви тут маючню понаписывали?
Не я,а Ви не маєте особистої думки
Хропочка з гривкою
• 04 сентября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Не я,а Ви не маєте особистої думки
Я про вас запитала