ЛісАпетная• 05 сентября 2023

Когда-то в далёких 90-х одной знакомой нашей семьи одна цыганка погадала.

Всем добрый день.
Навеяно темой про гадания.
Когда-то в далёких 90-х одной знакомой нашей семьи одна цыганка погадала. На удивление без цыганских штучек, не обманула, не обокрала.
Погадала по ладони. Среди прочего сказала такую фразу ’Вырастишь сына прямо на войну’. (сыну тогда было несколько годиков)
Знакомая подробно не расспрашивала, решила, что ерунда, забыла всё это.
А в 2014 вспомнила, как раз у неё сын должен был выпуститься из ВУЗА.
Говорила нам, что цыганка была права. Пожалела, что не расспросила подробней.
Вспомнилась мне эта история.
Да, может и совпадение, но самовнушение никак не работает тут.
У кого-то бывало подобное?
Обижулька• 05 сентября 2023
куму нагадала циганка, що не доживе до 40 років, жив відповідно в результаті йому майже 50 нормально в нього все, точніше, все добре

Вредняжка• 05 сентября 2023
Ответ дляЛика-прилипка
куча теорій, але ніхто не згадав про ’Золотий мільярд’ !
а це якби найдавніша з теорій, і плани давно на це є....
з цього виходить що 80+% населення просто зайві на Землі
Тогда не логичнее взорвать Китай?
Стефанія• 05 сентября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дуже прикро, що ніхто не пише власні приклади того, як хтось побачив комусь майбутнє. Тема перейшла у русло пропаганди.
Все буде нормально в Європі та в Америці, та звісно буде криза та будуть нові обмеження. Бо то вже проскочило з людьми. Зараз буде інший прикол, аби не народжували дітей, тому і є пропаганда невизначеної статі, нетрадиційної орієнтації, та безкінечний фемінізм, та феміністок чоловіка. Всі ми в безкінечних вікнах Овертона. А ще один момент, озерніться та подивіться, що транслюють далі, інопланетян))) це смішно, але й не дуже.
Але ви живете тут і зараз і трошки зупиняйтесь та дивіться навкруги, навіщо то все робиться, задля чого, як не бути в тому колі. Що для вас добре для вашої сімʼї.
І так, в Україні буде добре, але треба дожити.
В раші буде велика біда, тож також треба то побачити)
Дай боже дожити і побачити велику біду в раші!
Кондуктор маршрутки• 05 сентября 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Ну если вы с Херсона или Бахмута, то да, без вариантов.
Господи, можно люди сами разберутся откуда им уезжать и с кем?
Если что, не выезжала, живу в Украине с мужем и ребенком.
С Бахмута или Львова, человек хочет вывезти сына.Это нормально.
Звездолётчица• 05 сентября 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Этого я не знаю почему такое Вам снится,может Ваше будущее.
Я читала в журнале ,у одной женщины вещий сон сбылся через 15 лет.
У меня один вещий сбылся через 3 года.
А может просто такие сны,уводит подсознание Вас от переживаний.
Это всё до конца не распознано и не изучено, сны.
Может и правда существует параллельная реальность и Вы туда попадаете во сне)

Вот тут в теме девушка писала о таком тоже сны у нее как о паралельной жизни.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2196580
Эти сны скорее о прошлом, спасибо, почитаю тему
мимАпроходила• 05 сентября 2023
Ответ дляlilu1990
Пальцы на руках еле разгибаются и это два года лечения дорогими препаратами и метатрексатом. Без этого уже б и не разгибались наверное. Заболевание быстро прогрессирует
Хумиру попросите чтобы назначили колоть.
У меня дочка на ней только в ремиссию и вошла.
5 лет уже принимает уколы Хумира и методжект тоже параллельно
Лика-прилипка• 05 сентября 2023
Ответ дляВредняжка
Тогда не логичнее взорвать Китай?
ідея
логічно і макс ефективно! одним заходом 25+% хомосапієнсів
лиш такий сценарій ніде не попадався
Пані з калабані• 05 сентября 2023
Я вот еще что вспомнила.
У меня первая беременность закончилась трагически, на 22 неделе началась отслойка плаценты. ребенка не спасли.После этого несколько лет не беременела. врачи ставили диагноз вторичное бесплодие.
Я поммню, как молилась и просила ребенка. И вот, наконец две полоски. счастье, 2011 год это был, меня положили на сохрание, небольшое кровотечение было, врач решила перестраховаться..Неделю япролежала, прокапалась, УЗИ показало, что все с ребенком хорошо и меня выписали.Я счастливая. в эйфории , еду домой в такси, и тут на перекрестке нас останавливают гаишники в
касках, бронежилетах, с автоматами.У меня шок- я до этого автоматы видела только в кино, а вид бронежилетов и ксаок меня в шок поверг..
Спросила -что случилось. оказалось. какой то чесенский авторитет с ружием сбежал из раши и наши его должы были раше выдать, по городу объявили план перехват.
Через несколько дней я поехала в жескую консультацию на осмотр и рассказала этот случай акушерочке нашей, она как раз дивот меряла.. Та покачала головой и говорит Ой пацан у тебя будет и войну он увидит, все. что я тебе скажу...
У меня сын и войну мы видим, увы.. мой город бомбят рашисты часто
Пані з калабані• 05 сентября 2023
Ответ дляВредняжка
Тогда не логичнее взорвать Китай?
пять миллиардом китаяйцев оооо

Вредняжка• 05 сентября 2023
Ответ дляЛика-прилипка
ідея
лиш такий сценарій ніде не попадався
Потому что нам ерунду всякую пишут, чтоб мозги загадить. На самом деле мы и процента правды не знаем. Вон, выше, вообще теория, что Украину под израильтян готовили, а потом видео как раша и Израиль с Америкой ядерку устроят, деля Украину.
Анонім Перший• 05 сентября 2023
Ответ дляТелефон Рубика
А такі як астрооберег бачать перемогу в 23 році. Діана медіум теж бачить перемогу відносно скоро. Тобто віра повинна нас тримати і не розкисати
Я вам больше скажу, Диана тоже писала, что в этом году. Скрин от 5 июня
Пані з калабані• 05 сентября 2023
Ответ дляВишня на торті
Ракет не менше
Я на знаю, навіщо так пропогандують

Червень, 2 іскандери в житловий будинок, я власне бачила на обох кусках різних ракет Маркіровку 04.2023
Свіжі, квітневі ракети прилетіли у червні, вони їх виробляють
Поліціанти збирали всі уламки ракет
Складали
Описували

Дивитись дозволили, але прибрати телефони
Це в КР? пс в наше місто теж прилетіло. я не бачила. але колеги з роботи були на розчистці завалів - цілили калібрали з Криму- там дата 03.2023 всюди. Двоє уламків і всюди дата 03.23 , паскуди.
Патика-мотика• 05 сентября 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Мені років 19 було, пішли до жінки, вона не гадала, а просто дивилась і розповідала. То казала бачить у мене роботу зі столом, а на ньому багато паперів - так і сталося. Сказала за сина і що ще донька буде. От син є - я навіть на УЗД по визначенню статі йти не особливо хотіла, бо точно знала, що син має бути ))) А от щодо другої дитини - дуже сумніваюсь. Вже вік такий, що навряд чи наважусь. Та й грошей на другу дитину не так щоб вистачало. Тож не дуже розумію, чи справдиться чи ні це передбачення. Про другу дитину мені ще одна людина говорила. Але не уявляю, як то буде. Треба мені дууууууже сильно наважитись, але поки не маю такого сильного бажання.
правою ладошку немного согните и посмотрите сколько у Вас полосок между мизинцем и линией сердца. Столько и детей будет.
ЭмчЭндЭм• 05 сентября 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
И мне не поможете?
У меня рак,я вылечусь?
У моей мамы был рак, мне было 8-9 лет, приснился сон переписать молитву Живый в помощи, 90 псалом (уже не помню сколько раз) и раздать людям. Мы так и сделали, пока я переписывала молитву, выучила наизусть ее
Операция прошла успешно. метастазы не пошли, мама выздоровела. Не гадать нужно в таких случаях, а помощи у Бога просить на коленях. Молитесь, просите.
Пані з калабані• 05 сентября 2023
Ответ дляТарологиня
Пишіть, якщо треба і в людини нема грошей, я своїх не лишаю і завждм допоможу.
А як тоді віддячити, зворотній з´язок з Вами? Тобто віддячити за Вашу працю?
Угги_в_горошек• 05 сентября 2023
Ответ дляАнонім Перший
ой она уже писала, что и когда зацветет что-то и еще много чего
шарлатаны там сидят
ОдинРазНадетое• 05 сентября 2023
Ответ дляПатика-мотика
Дякую) Не можу побачити тих полосок. Є одна вертикальна, але вона не до мізинця, а до безіменного веде…
Тоска в носках• 05 сентября 2023
Ответ дляОльга-f5e3
А вы думаете муж с дочкой в таком доме живут, что она, бедолага, с сыном за границу валит?
Просто интересно стало, ваше дело какое кто куда валит? Вы уже какую страницу все не уйметесь
Шаманю второпях• 05 сентября 2023
Очень хорошо помню, здесь в 13 году прочитала-девушка писала, что ей нагадали, что ее дом пострадает от снаряда, а девушка была из Житомирской области, тогда подумала что бред((

Патика-мотика• 05 сентября 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Свои Вам отправила. У меня двое: девочка и мальчик.
Угги_в_горошек• 05 сентября 2023
Ответ дляПатика-мотика
интересно где там может поместиться 4 5 или 6
Ксерокопия ночи• 05 сентября 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
І куди ж вона подінеться та ще й різко і як? Дууже вже цікаво почути
она уже портиться и исчезает, постепенно, а не резко
Патика-мотика• 05 сентября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
если б у меня их было так много, я б имела, что Вам ответить. А , вообще, планета большая, всем места хватит.
Библиотекарь• 05 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Можливо вас не правильно зрозуміла, але прокоментували якись допис про найбільші родовища води в світі словами, що раша переключиться з нафтового на водний бізнес, що свідчить, що звикнення води не тільки в Україні прогнозували?
Так.ви не правильно зрозуміли все. бо я писала,що вода - основний і цінний наш ресурс, вона в Україні є і буде. я не писала,що вона в нас зникне. Я написала,що доступ до неї буде обмежено для більшості людей , швидше за все штучно.і в раші її багато, і вони будуть на цьому наживатися.але як і з нафтою зараз, ну продають вони її, то хіба пересічна людина щось має з цього? зароблятиме невелике коло осіб. але я навіть не вдумувалася в це , чхати, що там у них, нам тут би вижити...
Не против• 05 сентября 2023
Так цікаво читати як люди під виглядом глобальних передбачень переказують сюжети з ’рентв’ за 2003рік
lilu1990• 05 сентября 2023
Ответ длямимАпроходила
Спасибо. Ещё не пробовали
lilu1990• 05 сентября 2023
Ответ длямимАпроходила
Спасибо. Ещё не пробовали
Тарологиня• 05 сентября 2023
Ответ дляПані з калабані
Донат ЗСУ від 1 грн.
Непозбувна Бентега• 05 сентября 2023
Ответ дляПатика-мотика
Гыг. У меня одна. А детей трое )
Библиотекарь• 05 сентября 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Розкажіть , будь ласка, що казала професор?
Перечитайте будь ласка на дві сторінки назад, я трошечки щось відповідала.Але он сміються,чи сперечаються. Мені якось навіть гидко стало.я нікому нічого не доводжу, який в цьому сенс? Для загальної картини відповіла тим, хто запитував. А детальніше, то багато чого вже і забула, в інше теж в двох словах не розкажеш, це потрібно мати час і розписувати рефератами на кілька сторінок.