Леди_Мэри• 05 сентября 2023

Чи вийшли б заміж за чоловіка, що залишився з дитиною?

Так сталося, що разом з чоловіком мені дістався і готовий синочок. Тожі йому було 9. Виростила.
У брат моєї подруги залишився з 9-місячною дитиною на руках. Зараз малому вже 12 і вже 2 роки в нього є хоча б мачуха, коли не бачить мами.
Мій колега із-за війни залишився з 2-ма дітьми (дружина виїхала за кордон). Вже всі формальності з розлученням уладнані. Він поки не готовий до нових стосунків.
Але цікаво, чи багато жінок погодяться на одруження з чоловіком, разом з яким проживають діти?
Тут є з таким досвідом? Як воно?

Незважаючи, на те, що моєму пасинку вже 24 і я дала йому все, що могла, але навряд чи повторила б, як би був вибір і досвід.
неДоПриличий• 05 сентября 2023
Якщо б кохала, так, вийшла б
Стріляний птах• 05 сентября 2023
Ні.
Любити потрібно себе, а не чужих дітей .
ПрипоРошенная• 05 сентября 2023
не, тут такое не принято. Чужих детей как своих любить тут может только мужчина
Янка-угомонись• 05 сентября 2023
Мачеха моего первого мужа сошлась с его отцом, у которого было 2 сыновей, она сама растила сына, получилось трое сыновей, они всегда были дружны, мачеху называли мамой, отношения были очень хорошие. Я ею восхищаюсь, она очень сильная женщина и очень мудрая
автор Леди_Мэри • 05 сентября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Ага. Тут прийнято, щоб бувший чоловік утримував на всі 100, і новий теж вкладав на всі 100)))
Бабця в мештах• 05 сентября 2023
Автор! А как мужчина женится на женщине с детьми? На мне мой муж женился, то мои дети еще и были против. Сейчас уже у них мнение поменялось. Женятся, если любят и принимают как данность
ПрипоРошенная• 05 сентября 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
итого 200, а там можно и в фин.подушку
Ніколи не збрешу• 05 сентября 2023
Так, я б хотіла чоловіка з маленькою дівчинкою, бо більше не хочу народжувати.
Злюсь до кипіння• 05 сентября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
при чем здесь принято, не принято? если б не было своего и общих не планировала - возможно. а при наличии своего, 80% это мачеха, как в сказках
автор Леди_Мэри • 05 сентября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Ого. Мені з одним було важкувато. Поважаю.
Янка-угомонись• 05 сентября 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Да, это было нелегко, я уверенна. Плюс времена какие были, 80-е годы
Бабця в мештах• 05 сентября 2023
Я знакомилась с мужчинами, которые сами воспитывают ребенка. Меня только смущал вопрос, что если что у меня хлопцы, а у него дочь, например, такого же возраста, как нам всем вместе жить? Но вышла замуж за мужчину без детей
Нематрьошка• 05 сентября 2023
Якщо вдівець, то так, без питань.
Якщо мама десь є і робить нерви, то скоріше ні, взагалі по чоловіку і дітям треба дивитися, можливо але є багато але.
Та не реву я• 05 сентября 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Є таке тут, ви праві

Але в житті геть по іншому, кожен отримує рівно те шо заслуговує.

А зараз, таких як Ви, автор - треба вже в червону книгу записувати...
Бентливуман• 05 сентября 2023
С одним ребенком, возможно да. С двумя-тремя детьми, однозначно нет
Веккy• 05 сентября 2023
Я в одном случае вышла бы, если у меня был ребёнок и у него. А если бы у меня не было детей ,то нет.
Просто Фіфа• 05 сентября 2023
Зависит от отношей с мужчиной и от того, как душа ляжет к ребенку. Бывает, что дети очень раздражают, тогда вряд ли из этого что то хорошее получиться.
Борщик• 05 сентября 2023
Все зависит от мужчины и чувств к нему, если любишь мужчину то и детей полюбишь.
frumoasa17• 05 сентября 2023
Я це і зробила колись. Мій другий чоловік був з малою дитиною, коли побралися. На жаль його не стало. Тепер я виховую і люблю доньку, яку не народила. Їй 4 роки. Не жалкую ні про що.
автор Леди_Мэри • 05 сентября 2023
Ответ дляВеккy
У мене на той час не було дітей.
Але жалко було малого.
Невгамовна Бу• 05 сентября 2023
Ні. Я не люблю чужих дітей і жити з ними не хочу
Попельшка• 05 сентября 2023
Без проблем. Я взагалі хочу років через 5-7, коли моя донька житиме окремо своїм життям, зробити будинок сімейного типу. Любити чужих дітей вмію, маю 4 племінника та 3 похресника :)
автор Леди_Мэри • 05 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Жінки і чоловіки мають різні склади характеру. І функції в сім´ї в них різні. І Соціум завжди на боці матері.
автор Леди_Мэри • 05 сентября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Цікаво, але мої знайомі чоловіки всі з синами)))
Статус Ква• 05 сентября 2023
Якщо у жінки немає своїх дітей, то - ні. Якщо є, то це рівний шлюб.
автор Леди_Мэри • 05 сентября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
А перехідний вік???
Це жах.
Лапка• 05 сентября 2023
У меня был опыт. Встречалась с МЧ, у него был сын 3х лет. Через год отношений начали вместе жить, с малым проблем вообще не было, мы легко сошлись. Но спустя полтора года узнала, что МЧ изменил. Прижала, он признался и клялся божился, что никогда это не повторится. Всё как в кино… его сын плачет, я плачу, а этот придурок на коленях стоит. Пожалела и простила, через пол года всё повторилось. Сняла квартиру и уехала, когда никого дома не было. Подепрессовала чуток и начала себя любить, а не жалеть всех и вся.
Встидаюся запитать• 05 сентября 2023
Я вийшла заміж, коли сину чоловіка було 13 років, шкодую.
Мальчун-задирун• 05 сентября 2023
З 2ма і більше точно ні, в мене не буде часу і сили на стільки дітей. А якщо 1 дитина і з чоловіком були б взаємні почуття і з дитиною ладнали б, тоді прийняла б і любила б як свою :) краще з малою або вже більш дорослою дитиною, не підлітком )))
Крапипопка• 05 сентября 2023
Ответ дляПопельшка
Племінники і похресники-це аж ніяк не чужі діти