Леди_Мэри• 05 сентября 2023

Чи вийшли б заміж за чоловіка, що залишився з дитиною?

Так сталося, що разом з чоловіком мені дістався і готовий синочок. Тожі йому було 9. Виростила.
У брат моєї подруги залишився з 9-місячною дитиною на руках. Зараз малому вже 12 і вже 2 роки в нього є хоча б мачуха, коли не бачить мами.
Мій колега із-за війни залишився з 2-ма дітьми (дружина виїхала за кордон). Вже всі формальності з розлученням уладнані. Він поки не готовий до нових стосунків.
Але цікаво, чи багато жінок погодяться на одруження з чоловіком, разом з яким проживають діти?
Тут є з таким досвідом? Як воно?

Незважаючи, на те, що моєму пасинку вже 24 і я дала йому все, що могла, але навряд чи повторила б, як би був вибір і досвід.
всемВсёИмного• 05 сентября 2023
Ответ дляЛапка
У меня был опыт. Встречалась с МЧ, у него был сын 3х лет. Через год отношений начали вместе жить, с малым проблем вообще не было, мы легко сошлись. Но спустя полтора года узнала, что МЧ изменил. Прижала, он признался и клялся божился, что никогда это не повторится. Всё как в кино… его сын плачет, я плачу, а этот придурок на коленях стоит. Пожалела и простила, через пол года всё повторилось. Сняла квартиру и уехала, когда никого дома не было. Подепрессовала чуток и начала себя любить, а не жалеть всех и вся.
Так до чого тут дитина, в контексті теми автора? Вам трапився мудак. А це вже не залежить від того, є в нього дитина від першого шлюбу чи ні.
Пэрисхилтонша• 05 сентября 2023
Сейчас, наверное, уже бы не согласилась на чужого ребенка. Хотя поставили на ноги усыновленного. Разницы по восприятию детей между ним и родным не было. Но повторить опыт вряд ли бы решилась.
Алина-1240• 05 сентября 2023
Нет
Чемна панночка• 05 сентября 2023
Все зависит от мужчины. Теоретически смогла бы, на практике было по-разному
автор Леди_Мэри • 05 сентября 2023
Ответ дляНематрьошка
Якщо вдівець, то так, без питань.
Якщо мама десь є і робить нерви, то скоріше ні, взагалі по чоловіку і дітям треба дивитися, можливо але є багато але.
У нас мама досі є. Правда очікує 2-го вироку суду. Залишила чоловіка з дитино та пішла шукати красивого та забезпеченого життя. Непогмітна скотилася на соціальному рівні. Відсиділа 5 років. Вийшла. І знову перевезення нарекотиків і зараз очікує рішення.
Коли після тюрьми приїхала до сина (за грошима), то він їй сказав: ’Тьотя, ти хто? Які гроші? Ти іхала серед ночі за 300 км, коли в таборі я захворів. Ти бігала, до дільничного, коли ми підлітками начудили? Ти хотіла красиво жити. Живи, але без мене’.
Я була вражена такій відповіді. Малий мене називає на ім´я і на ти. Ми ніколи не проговорювали, що мама його погана. Ну така вона, в неї складна доля. З бабусею, маминою мамою він спілкувався, і в мене з нею добрі відносини. А висновкі, щодо мами зробив сам.
автор Леди_Мэри • 05 сентября 2023
Ответ дляТа не реву я
Є таке тут, ви праві

Але в житті геть по іншому, кожен отримує рівно те шо заслуговує.

А зараз, таких як Ви, автор - треба вже в червону книгу записувати...
Та прям.
Дую на вітер• 05 сентября 2023
Когда -то опрос был.Не готовы женщины ,90% против мужчины с ребёнком.
Новопоштинская• 05 сентября 2023
Ответ дляСтріляний птах
Ні.
Любити потрібно себе, а не чужих дітей .
А чомусь жінки з дітьми виходять заміж...
Лапка• 05 сентября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Не спорю, но описала свой опыт. И мой вывод, что «это не мой ребенок. Мальчишку жалко, но терпеть ради чужого сына не стоит».
всемВсёИмного• 05 сентября 2023
Такі полярні думки. Цікаво, що чоловіки мають брати заміж жінок з дітьми і любити їх дітей, а жінки он як реагують. Реально дуже дивно.
Новопоштинская• 05 сентября 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Я вийшла заміж, коли сину чоловіка було 13 років, шкодую.
Чому?
Скажений гудзик• 05 сентября 2023
Я нет,нафиг оно мне няньчится с чужими. Искала вообще мужа без детей в прошлых браках,даже чтоб на выходные не приезжали. Есть пример моей тети, выращивала детей своего мужа( женаты не были), сюсюсю,но когда муж умер дети ее выпнули под зад ногой и сказали твоего здесь ничего нет. Хотя она вкладывалась в ремонт и машину напополам покупали.
Встидаюся запитать• 05 сентября 2023
Ответ дляНовопоштинская
Чому?
Тому що це підліток і ми так і не змогли знайти з ним спільну мову, мені важко так жити. Чоловіка кохаю, але все частіше думки, щоб втекти до себе додому.
Скажений гудзик• 05 сентября 2023
Ответ дляЛапка
Кстати вот и обратная сторона медали. Начали жить с мужчиной,женщина привязалась к ребенку,а потом бац женщина мужчине не нужна,пошла вон и ребенок женщине никто. Это психологическая травма
Скажений гудзик• 05 сентября 2023
Ответ дляНовопоштинская
И что? Эти дети на женщинах,а не на мужиках. Потому сравнение некорректно. Согласна ли женщина повесить на себя чужого?
Сегодня сержусь• 05 сентября 2023
Я б - ні, не хочу ані своїх, ані тим більше, чужих дітей, я велика егоїстка.
Встидаюся запитать• 05 сентября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Так, ви праві, це як наче в тебе різко з´являється ще одна дитина, яку ти, можливо, ніколи і не хотіла.
Крапипопка• 05 сентября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Тому що чоловіки більше здатні на любов, як би прикро це не звучало для нас,жінок. Ви часто щустрічали мужчин,які одружуються за розрахунком? І будемо відверті, жінок таких в рази більше. Майже всіх жінок,коли вона збирається з´єднати своє життя, хвилює:’а що він мені може дати? А скільки квартир,машин є у нього?’ А чоловікові що треба від нас? Ну,щоб приваблювала зовнішньог´ і секс був,все. А те що у тебе немає квартири, хвилює не так багатьох.
Можете мінусити,але ж це правда. Прикра,але правда
Є такі жінки,але їх одиниці
Скажений гудзик• 05 сентября 2023
У меня есть пример наших знакомых. Мужчина отсудил себе практически новорожденного ребенка. Воспитывали до 5л ребенка родители мужчины. Потом он женился и забрал его себе. У новой жены своих детей нет. Они приходили к нам в гости и я слышала как мужчина отчитывал свою жену,что она не так что то сказала ребенку. А она за ним и так постоянно бегала и зад подтирала. Еще и виновата. Прошло 11 лет, у них до сих пор нет своих детей,мужчина не хочет. Я б не смогла,нафик оно мне надо
Скажений гудзик• 05 сентября 2023
Ответ дляКрапипопка
Є такі жінки,але їх одиниці
Ой боже этому одно простое обьяснение- Женщины тянут детей! Мужик птица перелетная ,сегодня в одной семье завтра в другой. Потом алименты 3тыщи и долг выполнен. А все остальное всегда на женщинах, питание,шмотки,гаджеты,образование,и чтоб не хуже,чем у соседского мальчика. Любят мужчины чужих детей,ржач
автор Леди_Мэри • 05 сентября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Зависит от отношей с мужчиной и от того, как душа ляжет к ребенку. Бывает, что дети очень раздражают, тогда вряд ли из этого что то хорошее получиться.
Коли мені чоловік через місяць зробив пропозиційю, то поставила умову - знайомство і контакт з дитиною.
Ну склалося, як склалося.
Я не чарівниця вам• 05 сентября 2023
У моего мужчины есть сын, от первого брака.. и двое общих детей...
Его первая жена давно смоталась в Европу, на сына забила)))
Так что у меня три сына теперь.
автор Леди_Мэри • 05 сентября 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я це і зробила колись. Мій другий чоловік був з малою дитиною, коли побралися. На жаль його не стало. Тепер я виховую і люблю доньку, яку не народила. Їй 4 роки. Не жалкую ні про що.
Моя повага.
ЯкаКраля• 05 сентября 2023
Я бесплодная ,нужно лечится долго и муторно , особого желания нет ,да и рожать не хочется,со спиной проблемы ,плоскостопия это очень сложно ,могут быть проблемы со здоровьем после родов ..
Если б с одним адекватным ребенком и мужчина хороший муж ,добытчик в семью ,то да .
А если сторож Вася ,который за собой чашку не помоет ,лежит на диване , зарабатывает копейки ,то нет ,даже если б любила безумно .,чисто для траха использовать ,но не жить и замуж .
На прошлой работе женщина пошла на вдовца с 2 детьми от второго брака ,а было у него ещё 2 от первого . Ей ставили бесплодие ,поэтому она с удовольствием пошла за него ,через 3 года и она забеременела ,родила здоровую девочку ,получилось 5 детей ,с ней все дети общались ,а те 2 что потеряли маму , её любят и называют мама .
Она веселая ,гостеприимная,всегда столы ломятся у неё .
Муж обожает . Тут многое от мужчины зависит,чтоб он не перекинул заботу о ребенке на новую маму .
автор Леди_Мэри • 05 сентября 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Ооооо. Я теж шкодувала за свій вибір в перод з 13 до 17 років малого.
Тепер классно.
Крапипопка• 05 сентября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Я говорила не про любовь к чужим детям,а про отношения между мужчиной и женщиной и любовь друг к другу.
Ніколи не збрешу• 05 сентября 2023
Ответ дляЛапка
Бідна дитина((( а мужик козлина.
автор Леди_Мэри • 05 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Я з вами згодна. Повторно не пішла б на такий крок. Хоча для пасинка зробила все неможливе можливим.
автор Леди_Мэри • 05 сентября 2023
Ответ дляДую на вітер
Цікаво.
ЯкаКраля• 05 сентября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Скорее всего она не может иметь ,поэтому терпит , наличие семьи .
Просто изначально надо было себя поставить ,а она значит привязалась к ребенку ,полюбила