ivanka1950• 05 сентября 2023

Медики в Польщі. Допоможіть морально. Війна мене доб´є.

Писала про те що медик.
Дівчата що в Польщі поділіться будь ласка своїми враженнями і чи збираєтесь додому
звездная галактика• 05 сентября 2023
Ответ дляКузякин
И что? На первом курсе никто не рассказал, что военнообязанные?
Я шла учиться на мед сестру, что б работать в больнице, а не воевать. И да, завтра сделают военнообязанными всех женщин, что скажете - не надо было рождаться?

Кузякин• 05 сентября 2023
Ответ для звездная галактика
Вы знали, куда вы шли учиться. К чему это все сейчас?
Сделают всех военнообязанными - тогда и будем говорить.
Elena755• 05 сентября 2023
Ответ дляКузякин
Вам ответили, люди шли, чтоб работать на гражданке, а не на войну отправляться.
Кузякин• 05 сентября 2023
Ответ дляElena755
Слушайте, ну это детский сад.
Уже сто раз написала, об этом знали, когда шли учиться. Да, хотелось мирной жизни, но увы.
Elena755• 05 сентября 2023
Ответ дляКузякин
Слушайте, ну это детский сад.
Кто знал? Поступали в довоенное время. Вот человек на фармацевтическом учился, чтоб работать в аптеке, а не в окопе сидеть.
Кузякин• 05 сентября 2023
Ответ дляElena755
Бессмысленный разговор.
Elena755• 05 сентября 2023
Ответ дляКузякин
Бессмысленный разговор.
Видимо да.

Кузякин• 05 сентября 2023
Взрослеть пора и брать на себя ответственность за свои действия.
NataLee3• 05 сентября 2023
Ответ дляElena755
А если учишься на фармацевтическом на последнем курсе и тебе 30, без детей, то могут забрать?
А воєнка є ?
Нема зараз такої потреби в фармацевтах, ніхто вже давно не готує розчини в польових умовах ))) Про окопи , то за власним бажанням . А якщо і мобілізують , то на пункти розподілу, бо у фармацевтів нема відповідного маніпуляційного досвіду , як у медсестринського персоналу або клінічного для надання домедичної допомоги ( хіба після проходження навчання ).
П.С. З 2014 року жодну жінку серед моїх однокурсниць не було мобілізовано . Знаю пару хлопців , що пішли добровільно , але вони не в окопах , а займаються безпосередньо забезпеченням/розподілом ЛС в опорних пунктах.
Elena755• 05 сентября 2023
Ответ дляNataLee3
А воєнка є ?
Так то было тогда. Автор же спрашивает как будет после октября этого года. Это неизвестно пока.
NataLee3• 05 сентября 2023
Моя мама - лікар , вона в 2015 році добровільно мобілізувалась , після проходження всіх процедур , була направлена в госпіталь , не на фронт .
Серед знайомих ще декілька жінок лікарів , також працювали і працюють в госпіталях в різних містах . На передовій , в основному , чоловіки , а жінки виключно за бажанням.
На рахунок того, що відправляють жінок в окопи . То не не потрібно розгагяти паніку , бо в першу чергу , потрібна фізична сила . Бо в здорово у глузді , ніхто не відправить літню жінку або тендітну дівчину на передову , де потрібно ’витягнути’ на собі хлопців з-під вогню .
NataLee3• 05 сентября 2023
Ответ дляElena755
Думаєте через місяць така потреба з´явиться ?))) на рахунок фармацевтів , точно ні
Найбільш затребувані - медсестри/фельдшери , ті хто безпосередньо мають відповідний досвід .
Elena755• 05 сентября 2023
Ответ дляNataLee3
В вашем понимании медики це літні жінки або тендітні дівчата? Есть еще среднего возраста, дебелые тетки и с лишним весом)
NataLee3• 05 сентября 2023
Ответ дляElena755
Я до того , що жінок добровільно відправляють на фронт , а не за наказом . В пріоритеті чоловіки . Мобілізовані жінки , в основному , в тилу .
автор ivanka1950 • 05 сентября 2023
Ответ для звездная галактика
Как с языка сняли