Добрий день. Чоловік багатодітний у нього троє дітей, двоє зі мною в шлюбі і ще одна дитина від коханки. Всі діти з нами проживають, мама не проти. Хто нещодавно так пепетинав кордон, коли діти від різних жінок? Які документи надавали? Є тільки 3 свідоцтва та посвідчення багатодітного.
MarioCassar• 05 сентября 2023
Ответ для кактус-c
Этих документов достаточно.
А на кордоні просто сказати, що мама не проти, що чоловік вивозить дитину за кордон? Правда?
Ответ дляMarioCassar
Так он же отец) если записан отцом в свидетельстве о рождении, то разрешение от второго родителя не нужно сейчас. Ну, загранпаспорта я надеюсь у них есть)
gannuska22• 05 сентября 2023
Достатньо навіть посвідки багатодітного окремо, або 3 свідоцтв
А вкупі - тим паче
Інше питання, звідки він взяв посвідку багатодітного? Значить мало бути якесь нотаріальне рішення про проживання дитини з біологічним батьком
А вкупі - тим паче
Ответ дляgannuska22
А вкупі - тим паче
Він утримує всіх дітей, достатньо коштів) так вийшло, що тепер робити, я теж не без гріха, але це вже інша історія. Чому він повинен щось через суд доводити? Він запропонував, щоб дитина з нами жила, матір не проти, вона ж тепер своє життя влаштовує. Все добровільно це така його дитина, як і її.
Ответ дляInessa-1964
Оу) Вот это ’без греха’ уже интереснее... Один из двоих не от мужа?) Может, сейчас тоже какому-то мужчине третьего ребёнка не хватает)
Ответ длямимозка
Вже як така тема тут, то спитаю і я.
Хлопцю студенту 22 роки виїхати на навчання неможливо законним шляхом? Якщо навіть будуть документи підтверджуючі, що він поступив у Німеччині.
Нет. Даже студентов 18+ уже на стажировку и обмен на семестр не отпускают.
gannuska22• 05 сентября 2023
Ответ дляInessa-1964
Ви мене не зрозуміли.
Для отримання посвідки багатодітних батьків потрібен документ, що підтверджує факт проживання дітей з батьками. І якщо для ваших двох дітей в законному шлюбі - це апріорі так, то чим був засвідчений факт проживання дитини з вами. Просто так посвідки багатодітних не роздають.
Ответ дляgannuska22
Ви мене не зрозуміли.
Акт обстеження від депутатів та витяг з територіальної громади, що діти з ним проживають.
gannuska22• 05 сентября 2023
Ответ дляInessa-1964
Ааа, зрозуміло.
Тоді жодних питань не виникне.