Банька• 05 сентября 2023

Чи можна у Європі не оформлювати статус біженця, якщо не цікавлять виплати?

Якщо сім´я виїжджає, чи обов´язково якось оформляти себе в Європі? Наприклад, буде повне самозабезпечення, ми маємо все одно якось позначити себе в країні?
mother.coop• 05 сентября 2023
а на яких підставах ви тоді збираєтесь перебувати на території Європи більше 90 днів, якщо ніяк не оформите себе?
LoveYouOrNot• 05 сентября 2023
Щоб жити там без терміну, ви маєте бути оформлені по параграфу 24. Чи ви як туристи?
Natal_ka91• 05 сентября 2023
Ви можете просто відмовитися від виплат. Тимчасовий захист - це не статус біженця
tanga• 05 сентября 2023
Якщо у когось з вас є спеціальність яка відноситься до необхідних тій державі, і Ви знаходите роботу там куди Ви їдете, Ви можете претендувати на робочу візу, і вже по возєднанню з сім´єю інших членів сім´ї легалізувати.. Так як було до війни. Це один з способів, є якісь інші варіанти - баптисти по релігійним каналам емігрують, наприклад

Це все якщо вас еміграція цікавить, а не тимчасовий захист
yasilisa• 05 сентября 2023
Можно, но не везде. Есть страны, которые автоматические присваивает статус защиты каждому украинцу который выезжает. Точнее в нормативных актах это звучит так, что граждане Украины, пересекаются границу могут находится без оформления визы в течении 1 года. В нашей стране так
автор Банька • 05 сентября 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Ні, ми до завершення війни хотіли. Але думали, що якщо ми нічого не потребуємо від держави, то можемо ніяк не оформлювати себе. Мабуть, ні. )
автор Банька • 05 сентября 2023
Ответ дляNatal_ka91
Тобто тимчасовий захист потрібно оформлювати всім?
Perfect_Day• 05 сентября 2023
Ви все рівно маєте зареєструватися і отримати тимчасові документи в тому населеному пункті, де будете жити, не обов´язково подаватися на виплати. Хоча б того, щоб потрапити до лікаря при ОРЗ, якщо потрібні будуть краплі чи таблетки.
автор Банька • 05 сентября 2023
Ответ дляyasilisa
А де ви живете?
автор Банька • 05 сентября 2023
Ответ дляPerfect_Day
Тепер розумію. Дякую.
yasilisa• 05 сентября 2023
Ответ дляБанька
А де ви живете?
Я в Албании.
автор Банька • 05 сентября 2023
Ответ дляyasilisa
Я в Албании.
Ви задоволені?
Свята• 05 сентября 2023
А вы готовы оплачивать медицину? Не дай бог операцию?
Свята• 05 сентября 2023
Вот Польша, она не дает выплат, но медицина бесплатна. И больше 90 дней можно быть. И счет в банке открыть ( есть банки которые открывают только с песелем счет).
Ежеви4ка• 05 сентября 2023
Ответ дляyasilisa
Это где так?
MrsQueen• 05 сентября 2023
Ответ дляБанька
Або внж оформлюйте. Безпідставно бути в Європі українці мають право бути до 90 днів
Ежеви4ка• 05 сентября 2023
Ответ дляБанька
Если хотите быть в ЕС больше, чем 90 дней, то да
Spicy -02f0• 05 сентября 2023
Можете рабочую визу оформить
автор Банька • 05 сентября 2023
Ответ дляЕжеви4ка
За 90 днів русня вся не здохне точно. Ми довго чекали, вже дитині скоро 18, нема чого чекати. Нажаль.
автор Банька • 05 сентября 2023
Ответ дляСвята
Поняла. Спасибо.
Елена1265• 05 сентября 2023
Медицинская страховка тоже не нужна?
автор Банька • 05 сентября 2023
Ответ дляЕлена1265
Медицинская страховка тоже не нужна?
Я просто не понимаю пока, что такое Европа. Думала, как у нас - без страховки можно лечится. Но читаю девочек, так не получится.
inna5577• 05 сентября 2023
Ответ дляyasilisa
А какие это страны?
Елена1265• 05 сентября 2023
Ответ дляБанька
Можно без страховки, но цены там космические. Если у вас з/п десятки тыс $, тогда можно как у нас
Contento• 05 сентября 2023
Ответ дляБанька
Нет не можете. Без оформления статуса защиты вы можете находиться только 90 дней в Европе, потом должны возвращаться в Украину. Просто при оформлении защиты укажите , что вам не нужна соцпомощь. Ну и вы можете поехать в страны, где её и так нет. Там наших явно меньше)
автор Банька • 05 сентября 2023
Ответ дляЕлена1265
Нет, вот прям такой зарплаты нет. Что-то повезу с собой. Что-то буду брать, значит, по рецепту. Спасибо.
автор Банька • 05 сентября 2023
Ответ дляContento
Хочу, где наших больше, чтоб с ума не сойти. )
Perfect_Day• 05 сентября 2023
Ответ дляБанька
Вам без страховки нададуть ургентне лікування - якщо не приведи господи приїдете по швидкій допомозі з апендицитом, хоча і там краще мати якісь документи. А в простих випадках, наприклад, ангіна, то до лікаря треба прийти з медичним страхуванням, яке для українців безкоштовне, але треба зробити декілька кроків, щоб його оформити.
Афри• 05 сентября 2023
Ответ дляБанька
Тогда Польша. Тут наших полно везде.

Тут можно без оформления защиты находиться по безвизу до 4.03.24 (продлят явно до окончания войны).
Но медицина - за свои тогда

Если оформить песель укр - тогда и доступ к медицине.
yasilisa• 05 сентября 2023
Ответ дляБанька
Ви задоволені?
Да. Плюсов явно больше. Минусы - минимальный как в Украине и сложно с работой без знания языка. Если есть удалённая работа с доходом в 700 - 100 евро, то тут шикарно. Дешёвое жилье от 250 до 450 евро, недорогое питание, мягкий тёплый климат, отсутствие русни, хорошая медицина, вкусные и натуральные продукты, защищенность и безопасность, 2 моря, красивая природа, хорошая украинская диаспора.