kasperkas• 05 сентября 2023

Приватизація землі Київ, контакти для оформлення

Потрібні контакти організацій чи людини, які займаються приватизацією землі в Києві. Є ділянка біля будинку, дочка хоче на себе оформити і приватизувати, поки ще ніхто не забрав
ura1981• 05 сентября 2023
Як можна на себе оформити те що їй неналежить?
Нехай йде в сіль раду чи кому та земля належить і купляє її

english book• 05 сентября 2023
Це майже неможливо в Києві, якщо
цією ділянкою особа користується на підставі договору про оренду або при наявності державного акта, що дозволяє користуватися землею на постійній основі;
На землю, де розташований власне житловий будинок (в тому числі і садова ділянка) з наявним законно оформленим документом, де вказаний власник;
Знаю два співтовариства, які вчасно не приватизували, то вже років 20 тільки оренда.
english book• 05 сентября 2023
Невірно написала. Якщо тільки цією ділянкою особа не користується на підставі договору... (і далі по тексту)