Потрібні контакти організацій чи людини, які займаються приватизацією землі в Києві. Є ділянка біля будинку, дочка хоче на себе оформити і приватизувати, поки ще ніхто не забрав
english book• 05 сентября 2023
Це майже неможливо в Києві, якщо
цією ділянкою особа користується на підставі договору про оренду або при наявності державного акта, що дозволяє користуватися землею на постійній основі;
На землю, де розташований власне житловий будинок (в тому числі і садова ділянка) з наявним законно оформленим документом, де вказаний власник;
Знаю два співтовариства, які вчасно не приватизували, то вже років 20 тільки оренда.
english book• 05 сентября 2023
Невірно написала. Якщо тільки цією ділянкою особа не користується на підставі договору... (і далі по тексту)