Додаю напруги• 05 сентября 2023
У кого то получилось подать заявку в е оселю на льготную ипотеку?
Уже месяц пытаюсь подать, в конце пишет сталася помилка
Ну шо не так?• 05 сентября 2023
Моя подруга виграла цей тендер, попала в списки. Але там такі умови, жесть. Не змогла знайти квартиру, хоча гроші були. Там проблеми інші
Я тут Живу• 05 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
А там еще и быстро искать надо?
Ну шо не так?• 05 сентября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
А там еще и быстро искать надо?
Так. А якщо і знайшов, то гроші мають зайти продавцю на якийсь там рахунок, який він відкривати не хоче
Зашла на 5минут• 05 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Ага. Все хотят налом и в баксах. И я их понимаю
АяВсёЗнаю• 05 сентября 2023
Ответ дляДодаю напруги
Поцікавтеся в банку перше чи дають зараз під 7% Бо ми в процесі оформлення під 3%, але чоловікову структуру внесли лише 1 серпня в пільгову категорію. І коли ми прийшли в банк, то менеджер зразу запитала чи під 3 чи під 7, бо типу зараз під 7 ще не дають. Ми в приватбанку оформляємо
Додаю напруги
• 05 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Спасибо