Пишу_граммотно!• 06 сентября 2023
Що подарувати на день народження хлопчику на 13 років
Що хочуть ваші хлопчики на дн на цей вік? Мій нічого не хоче(( пропонувала на що в мене фантазії було - обрав гру карткову за 300 грн. і все. Але як би це і на подарунок не схоже
Творог для розжига• 06 сентября 2023
Вік такий. Мій теж просив гру з плеймаркету.
Потім просто ,,дарували,, номер картки і він сам купував
Светка-пипетка• 06 сентября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Радійте, моя електрогітару замовила
А моя піаніно 😂
Вапщета• 06 сентября 2023
Діти різні, хтось іграми цікавиться, хтось спортом починає сильніше цікавитися, тобто щось для спорту треба. Мій син дуже сильно любить грати в шахи, це його велике захоплення, десь в 12 чи 13 просив на день народження шахи, невеликі, на магнітній дошці, бо їхав в табір, щоб грати там з друзями.
Володарка мрій• 06 сентября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
А моя піаніно 😂
Дякую, от тут я зрозуміла, що пощастило мені вже))
Пишу_граммотно!
• 06 сентября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Радійте, моя електрогітару замовила
Я би радо подарувала електрогітару якби він її хотів
Ну не залишати ж дитину без подарунка?
Плейстейшен не цікавить взагалі, новий телефон не хоче, навушники теж
Ну не залишати ж дитину без подарунка?
Вапщета• 06 сентября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Радійте, моя електрогітару замовила
Ми старшому купили акустичну гітару, 6500 грн, (для нас це дорого було), дуже хотів, десь рік сам займався, трохи навчився грати, вже 4 роки висить на стіні, в пилюці.
Володарка мрій• 06 сентября 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Ну не залишати ж дитину без подарунка?
То влаштуйте святкування якесь, щоб цей день запамʼятався, і скажіть, що купите подарунок потім, коли він щось захоче.
Володарка мрій• 06 сентября 2023
Ответ дляВапщета
Може і таке бути, але це розвиток, у будь-якому випадку. Рік гри, то вже дуже добре.
Ми купили акустичну гітару перед війною, грає. Тепер от електрична потрібна.
Вапщета• 06 сентября 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Ну не залишати ж дитину без подарунка?
У Вас з коштами на дорогий подарунок нема проблем? Але дитина нічого не хоче? Мабуть, задарували вже всім. Можливо, щось таке, пам´ятне, якусь фотку його зробити гарну, подарувати і рамці. Мій син таке наче й не любив ніколи, але на випускний після 9 класу в салоні ну дуже гарні фото вийшли, йому сподобалося.
Светка-пипетка• 06 сентября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Вона грає, є орла електричне. Офігенне піаніно. Звук регулюється, можна в навушниках грати. Але… їй потрібне ото одоробло на півхати
Так що вам пощастило 😂
Пишу_граммотно!
• 06 сентября 2023
Ответ дляВапщета
Може і задарували
Але ж ні дорогого телефона в нього не мана, ні плейстейшен але він не хоче їх
В мене «віджав» ноутбук, який я думала що собі і йому трохи знадобиться, але це минулий рік
3д конструктор подарований минулого року так і не склав повністю, теж нічого не хотів просто в магазин зайшли щоб вибрав
Позаминулий рік дарувала лего р2д2, до нового року лише склав
Вапщета• 06 сентября 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Може і задарували
Не його це значить, конструктори. Мої два сина досі складають щось з лего, риються в тих ящиках, діткам 20 і 16. Шукайте ще.
Пишу_граммотно!
• 06 сентября 2023
Ответ дляВапщета
Раніше любив, лего декілька ящиків є, возився з ними постійно, особливо до школи ще
і 3д теж складав але дещо простіші моделі але ж вік був менший то пізніше і взяли складніший
Думала марвеловський зореліт лего взяти що раніше хотів але наче каже що вже не хоче
Пишу_граммотно!
• 06 сентября 2023
Ответ дляВапщета
Ну то я й цю тему створила в надії що хтось щось таке порадить до чого моя фантазія не додумалася, а сина зацікавить
Вапщета• 06 сентября 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Ех, мої хотіли сокіл тисячоліття(,наче так), але нам то дуже дорого. Мабуть Ваш виріс з того захоплення, велік є? Може самокат?
Пишу_граммотно!
• 06 сентября 2023
Ответ дляВапщета
З самоката політав головою по бруківці до лікарні і тому більший не купували, велик є (2роки тому брали але не виріс ще з нього)
А з лего може виріс, а може часу вільного мало - не знаю
Вапщета• 06 сентября 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Мої були на майстер-класі по виготовленні глечиків- дуже сподобалося. Може якусь екскурсію тоді, бувають діти, які не хочуть подарунки звичайні
Гербарія сушу• 07 сентября 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Мой попросил серьгу в ухо, но это был уже не первый разговор, и неспонтанная идея.
Единственное что уговорили проколоть оба уха, а не только левое.
Серьгами в ушах доволен, носит небольшие колечки.
Можете предложить своему, вдруг захочет