Мадам Подлинник• 06 сентября 2023

Дівчатка, потрібний колективний розум))) Чим доповнити сукню?

Допоможіть, будь ласка з аксесуарами))
Маю таку сукню. Планую також носити її і під білі кросівки-кеди. Може якось верх зробити яскравіше? Наприклад, за допомогою маленької яскравої шийної хустки (їх взагалі зараз носять???) Чи щось інше придумати? Мені +/-40, фігура і зріст дозволяє носити таку сукню. Всім дуже дякую за відповіді.
Ирина Россошенцы• 06 сентября 2023
Cукня класна. Як на мене нічого додатко не потрібно.Була б у мене така фігурка і я б носила.
Lawyer123• 06 сентября 2023
І ще, подивіться на фото, бачите там сережки? Так от, навіть видумувати нічого не треба - просто скопіюйте образ))
Mush_Mash• 06 сентября 2023
Я б вдягла нитку перлів під шию, або мінімалістичний чокер
Пацака-задирака• 06 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Так отож бо, якщо не гарно, то треба казати людині правду, а не брехню, що ой як гарно) та не гарно, краще правда.
Автор запитала про акси, а не вашу думку про сукню))) навчіться читати
Пацака-задирака• 06 сентября 2023
Автор кеди і сумка достатньо. Сережки типу як на фото.
Мама Карло• 06 сентября 2023
Ответ дляДодаю напруги
А как это: мне ± 40 лет?
Хто скільки дасть)
Кидаю курити• 06 сентября 2023
Ответ дляМошей ницца
Сукня старомодная и ужасная а на 40+ и вообще
Для вас-можливо.
Для автора-ні.

Аргумент ´і взагалі ´ просто вбивчий)
І коми ставити не забувайте, а то якось зміст втрачається.
ДинамоКит• 06 сентября 2023
Ответ дляcvetyk
А не нравятся вам украшения такого плана?
Не актуально, устарело
Фляшунька• 06 сентября 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Плаття і так складне за кроєм, навіщо туди ще щось тулити?
Та і джинс самодостатній.
Сумку прикольну яскраву хіба що.
Не треба ускладнювати.
Так, сумку червону, якраз в тренді, цікавої форми .
ДинамоКит• 06 сентября 2023
Платье супер. Только не платок на шею))
ДинамоКит• 06 сентября 2023
Сумку акцентная подойдет
долой_лама• 06 сентября 2023
якщо під кросівки то достатньо сумки кросбоді і щось на шию з біжутерії не об´ємне
Молчалка• 06 сентября 2023
У сукні, як писали вже,акцентний крій. Можна просто навколо шиї кольоровий шнурочок з підвіскою керамічною яскравою. Вони недорогі і зараз в тренді + тут якраз виріз під прикрасу. Фото суто принципу, як у пов´язують, пташки є різні і за формою, і за кольором, є і не пташки
Сметчица• 06 сентября 2023
а що у вас з волоссям? Я б сюди швидше додала низький хвіст і твіль
Нехай щастить• 06 сентября 2023
Ответ дляПодмигашка
Кедів досить. Плаття і так дуже акцентне, забирає на себе увагу.хіба що на шию щось не дуже виразне, ланцюжок, шнурок
Зайшла написати те саме :)) дуже погоджуюсь
кураГАЛЯ• 06 сентября 2023
Серьги, кольцо, можно крупные, выразительные. И обувь, контрастного цвета.
Так точно!• 06 сентября 2023
Ответ дляcvetyk
неуместно к этому платью.К нему и к кедам = ну какое украшение? тут даже любая цепочька будет не кстати.
Манка Я• 06 сентября 2023
сині, чорні, сірі кеди
чорну маленьку сумочку
Фіфачка• 06 сентября 2023
Я себе купила такой платочек (вообще три но именно этот бы я добавила к вашему платью).
Фіфачка• 06 сентября 2023
Ответ дляДодаю напруги
А как это: мне ± 40 лет?
Ну типа 38-42
Как нефиг делать• 06 сентября 2023
С платочком будет как стюардесса.
Хорошее платье, самодостаточное, хватит сумки.
Викачую яйцями• 06 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
Я б взагалі різнокольорову взяла, і не кросбоді, а більшу за розмірами.
euhunter• 06 сентября 2023
Дуже класна сукня, люблю такі.
Зі спорт-кежуалом ви сама розберетеся, нічого складного. На холода можете прикрити декольте тоненькою напівпрозорою безрукавкою під шию.

Далі пропоную виходити зі стилю самої сукні.
По формі це ретро, ближче до пін-ап. Підбори чи танкетка, класична ретро сумочка, доречна ваша ідея хусточки на шию, якщо маєте довгу шию, чи у волосся. Обо´язково бра балконет, щоб бюст працював. можна додати тонкий пасок.
По матеріалу це кантрі. Казачки, замшева курточка, сумка хобо , хустку пов´язати трикутником або велику квітчасту бохо-шаль з бахромою , широкий ремінь.
Помидорина• 06 сентября 2023
Кулони, кольє і всяка подібна мутота під кеди, все в топку. Про шийний платок взагалі мовчу, мало того що кеди, та ще й джинсова тканина. Із серіїї - все красиве вдягну разом
Дайте подумать• 06 сентября 2023
Автор, не надо там ничего, на фото готовый образ - ни платков, ни украшений, они все испортят. Просто платье, обувь, сумка. Не изобретайте велосипед....
Стрекоза любви• 06 сентября 2023
Сукня класна. Якщо прикладати найменші зусилля, то зібрала волосся і зробила гладкий хвіст + масивні сережки. Якщо хочеться чогось складнішого, то хустку обрала б саме не голову з елементами червоного. Але мені хустки подобається з більш довгим і обʼємним волоссям ніж на фото.