Тану на сонці• 06 сентября 2023
Які вам люди зустрічались з іменем Ігор?
Які вони?
Заместитель Анонима• 06 сентября 2023
То по імені, то по гороскопу, то по року народження))) чудасія
66сезон666серия• 06 сентября 2023
дуже спокійні, хазяйновиті,гарні батьки,порядні. але мене дратує їх інертність,мовчазність,дуже спокійні до меланхолізму
Обижулька• 06 сентября 2023
Мое любимое имя, хотела так сына назвать.
Есть кузен Игорь, очень умный, порядочный и успешный.
КвартираЧья• 06 сентября 2023
Ответ дляAllein74999
Не лучшие люди в жизни))) с псих отклонениями, я бы сказала
У меня тоже псих знакомый
Україна наше все• 06 сентября 2023
два брата Ігоря. Обоє гарні, цікаві, адекватні. Один лядун правда, але то генетика
Секс-Бомба• 06 сентября 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
У мене чоловік Ігор. А яким вин повинен бути?
Найкращім❤️
Allein74999• 06 сентября 2023
Ответ дляКвартираЧья
У меня тоже псих знакомый
У меня один йобарь- террорист, второй из крайности в крайность - веган, буддист, солнцеед, наркоман и тд. У меня даже диагноз в лексиконе, наз - Игорек
Бесконечность-не предел• 06 сентября 2023
Один наркоман але дуже цікава особистість була (поки наркотики в дурдом не відвели його), інший сусід непоганий, але слабохарактерний.. більше нікого не знаю.
Поганого нічого сказати не можу.
Залізний занавіс• 06 сентября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Найкращім❤️
Мабуть так і є. Звісно зі своїми маленькими тарганами,але у нас в усіх вони є
Почекуха• 06 сентября 2023
Одноклассник Ігор в якого я була закохана в першому класі. І дядько Ігор, алкоголік ставший потім психічно хворим. Не дуже я це ім´я люблю.
Ответ дляAllein74999
О, не я одна тут помітила. Щось в цьому є.
Доктор Хаос• 06 сентября 2023
За всю жизнь, только троих знаю.
Веселые, артистичные, добрые, даже иногда слишком.
КвартираЧья• 06 сентября 2023
Ответ дляAllein74999
Ахах, Игорёк)))))
У меня тоже террорист, но постели не было, тьфу тьфу
Ганцю в кєдах• 06 сентября 2023
Один п***бол был, умел красиво и много говорить, но толку никакого не было