Womens clothes• 06 сентября 2023

Виїзд 3 групи інвалідності

Хто з чоловіків які мали 3 групу недавно виїжджав закордон? Чи не було проблем? Бо маю 3 групу і я обмежено придатний тому думаю чи випустять чи ні
Стрекозей• 06 сентября 2023
Выпустят если есть пенсионное удостоверение
Ноу коммент• 06 сентября 2023
Для выезда берут справку в военкомате(разрешение на выезд)
Админко• 06 сентября 2023
Треба довідка свіжа з воєнкомату
ЛюблюДевчонок• 06 сентября 2023
Погонят, скорее всего, на перекомиссию. Надо узнавать.
Там-тарарам• 06 сентября 2023
Сумніваюсь, що обмежено придатного випустять.
Блиск думки• 06 сентября 2023
Ответ дляАдминко
Треба довідка свіжа з воєнкомату
Это новые изменения?
Можно ссылку на закон?
Пацан к успеху шел• 06 сентября 2023
В конце августа (27-28) коллега, 3 группа ездил в командировку в Германию, в понедельник вернулся. Если за это время не внесли никаких изменений, то ничего не нужно
из желе я• 07 сентября 2023
Ответ дляБлиск думки
Это новые изменения?
Можно ссылку на закон?
Нет, никаких изменений, просто фантазии
Блиск думки• 07 сентября 2023
Ответ дляиз желе я
Нет, никаких изменений, просто фантазии
Я знаю
Но откуда -то ж люди черпают информацию.
Стало интересно откуда
Не любовница• 07 сентября 2023
На сайті прикордонної служби України є телефон довіри і електронна адреса. Зателефонуйте або напишіть їм і дізнайтесь всю інформацію с перших вуст. Бо тут зараз понаписують
Бабулька• 07 сентября 2023
Не випустять скоріше за все. Мій чоловік має 3 групу. Він був непридатний у мирний час та обмежено придатний у військовій. Він дзвонив у прикордонну службу і йому казали, что не випустять на 100 відсотків. В військоматі йому сказали пройти медкомісію. Пройшов і отримав папірець, що непридатний в мирний та військовий час з виключенням з військового обліку.
Може кожен випадок індивідуально, то краще спочатку подзвоніть в прикордонну службу теж і дізнайтеся по вашій ситуації.
Не танцую- но пою• 07 сентября 2023
Ответ дляСтрекозей
3 группу выпустят,? С каких пор?
Марфа Українівна• 07 сентября 2023
Якщо ви обмеженопридатний, вас не випустять.
из желе я• 07 сентября 2023
Ответ дляБабулька
Випускають з 3 групою, мій брат до родини й у справах їздить регулярно. На кордоні вимагають тільки один документ - посвідчення
из желе я• 07 сентября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Якщо є інвалідність, випустять
Чумачечая Весна• 07 сентября 2023
Муж має 3 группу, їздить кожного тижня, водій, випускають без питаннь.
Показує посвідчення та паспорт.
Хто пише, що не випускають, навіщо цю брехню розпускаете?
из желе я• 07 сентября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
3 группу выпустят,? С каких пор?
С конца марта 2022 года
Бабулька• 07 сентября 2023
Ответ дляиз желе я
Можливо в е індивідуально. Бо колими виїжджали, то з нами їхав чоловік з інвалідністю. Він сердечник. Його не випустили і він повертався переробляти документи . Але я не знаю що саме не підійшло приклрдонникам
Чумачечая Весна• 07 сентября 2023
Ответ дляБабулька
якщо він мав дійсне посвідчення, а не довідку, то всіх випускають.
Або посвідчення фальшиве\куплене, там по базі всіх пробивають та бачать, звісно не випустят.
Стрекозей• 07 сентября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
3 группу выпустят,? С каких пор?
Да, всегда выпускали.
У моего знакомого диабет,то он себе ездит спокойно
Блиск думки• 07 сентября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
3 группу выпустят,? С каких пор?
Блиск думки• 07 сентября 2023
Ответ дляБабулька
Вот именно что вы не знаете, но пишете что не выпускают
Не выпускают если документы не в порядке