Топтунша• 06 сентября 2023

Я могу получить защиту в Польше,если уже въезжала туда во время войны ка турист?

Я могу получить защиту в Польше( статус УКР),если раньше я уже въезжала туда 2 раза во время войны,но как турист- ничего не оформляла, никуда не ходила,а просто приезжала на пару дней в гости к куме? Ездила одна,теперь хочу уже уехать с ребенком,до конца войны. Если я сейчас опять поеду в Польшу,но уже от войны,мне дадут там защиту?
Кудряшка Сью• 07 сентября 2023
Ответ дляAuroraten
Так, мають давати усім.
Дівчата, ще одна принципова відмінність песеля зі статусом Укр і звичайного песеля!
Статус Укр надає також можливість виїжджати в Україну (до 30 днів), переміщуватися по ЄС.
Зі звичайним песелем ці дії ви можете здійснювати лише у межах вашої біометрії (кількості днів безвізу). Тобто, якщо ви пробудете на території Польщі 90 днів із звичайним песелем, ваш безвіз буде вичерпано
Тобто я приїжаю у Польщу,роблю звичайний песель. І далі я вже не зможу їздити у Україну? А якщо мені треба виїхати у Україну після отримання звичайного песеля,наприклад щоб забрати речі,які там лишилися? Не можна так?
Auroraten• 07 сентября 2023
Можна, якщо Ви ще не використали біометрію (тобто перебуваєте у Польщі не юільше 90 днів). Якщо Ви пересиділи термін у 90 днів, Ви можете повернутися в Україну. Але, щоби заїхати потім назад до Польщі, Вам треба буде витримати коридор 90 днів (в Україні) для відновлення безвізу
Кондуктор трамвая• 07 сентября 2023
Ответ дляТоптунша
А где об этом можно почитать? Чтоб более точно узнать,что песель УКР выдвется в течении 30 дней именно от первого пересечения границы? Не могу ехать не узнав точно..
Спецустава. С измененияМи.
Кондуктор трамвая• 07 сентября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
А мені зроблять звичайний песель,якщо я не планую там працювати чи навчатися? Просто хочу тимчасово там жити, але більше ніж 90 днів? Чи для отримання звичайного песеля потрібні якісь підстави?
мельдунек. временная прописка по нашему