Играю_на_кларнете• 06 сентября 2023

Питання для тих кому 30+

Все життя їла і не товстіла, але худою не була ніколи(62 кг, 167 ріст), мою вагу не змінювали ні три вагітності, ні різдвяно-великодні свята. В 30 років якось так не помітно +3,пізніше ше +2,в 31 ще +2, і це я обороти навертання хавчика збавила. Снідаю повноцінно, обідаю достатньо, вечеряю слабенько. Вже певно місяць так. Стала сьогодні на вагу, 67 кг, тобто лиш - 2. Лежу, зла, голодна і думаю, невже прийшов час, коли "нє от котлєт а от лєт"? Шановні дами, як ви тримаєте свою вагу в нормі?
Оченьценная• 07 сентября 2023
Ответ дляДуб береза
Если какой-то подход не работает, логично, что его надо поменять. А вы делаете по сути то же самое, но надеетесь на другой результат. Причин может быть масса - от стресса до дисбаланса гормонов, а может инсулинорезистентность нарушения углеводного обмена и т.д. В таком случае резонно сначала разобраться в причине (с врачом), а потом ее устранить. Или вы хотите всю жизнь так недоедать и тренироваться? Ну похудеете допустим, а дальше? Продолжите в таком же режиме? А выдержите?
Ви мене чуєте? Я постійно щось змінюю ( зменшую калорії, збільшую інтенсивність занять, змінюю пропорції аеробних і анаеробних), щоб розуміти що краще приносить результат.
Я не планую все життя недоплати, а шукаю кращий варіант. Мені не 15 і я не закохана в якогось хлопчика, що мені потрібний результат на вчора. Я люблю себе і життя, і спорт теж. Якщо мені буде чогось бракувати, я не планую себе обмежувати.
Просто всі чомусь вважають, що ось обмежиш калорії ( тут теж треба розуміти цінність білків і жирів для організму), почнеш займатись спортом і буде тобі радість.
Це так не працює. Для більшості - може, але всі ми різні!

Дуб береза• 08 сентября 2023
Ответ дляОченьценная
Хорошо, как скажете.