Играю_на_кларнете• 06 сентября 2023

Питання для тих кому 30+

Все життя їла і не товстіла, але худою не була ніколи(62 кг, 167 ріст), мою вагу не змінювали ні три вагітності, ні різдвяно-великодні свята. В 30 років якось так не помітно +3,пізніше ше +2,в 31 ще +2, і це я обороти навертання хавчика збавила. Снідаю повноцінно, обідаю достатньо, вечеряю слабенько. Вже певно місяць так. Стала сьогодні на вагу, 67 кг, тобто лиш - 2. Лежу, зла, голодна і думаю, невже прийшов час, коли "нє от котлєт а от лєт"? Шановні дами, як ви тримаєте свою вагу в нормі?
Синиця у спідниці• 06 сентября 2023
Больше расходовать калорий, чем потреблять
4мама• 06 сентября 2023
Дуже висока фізична активність.
Носки на подтяжках• 06 сентября 2023
Интервальное с 13-14 до 19-20 два приема. Без сладостей, булок, жареного. Раз-два в неделю могу только что-то позволить и то не до отвала. Вам подходит?
Бабайко• 06 сентября 2023
Та так и утримую-каждый раз думаю надо ли его мне в рот класть или нет. Если могу не есть, то не ем. Мне через месяц 39. И я вам скажу, что с каждым годом в разы тяжелее и тяжелее. Но я всегда была склонна к набору и поесть люблю
Где тут 0?• 06 сентября 2023
Никак
Даха-сваха• 06 сентября 2023
Інтервальне 4/20 більше року без послаблень. Буває, що тільки раз на день їм. 1-2 дні в тиждень - тільки вода.
Не їм нічого, що містить цукор, борошно, картоплю і крупи. Харчове сміття не їм багато років, тільки якісна натуральна необроблена проста їжа. Ніколи нічого не смажу.
Зараз знаходжусь у кращій версії себе.
автор Играю_на_кларнете • 06 сентября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Та яке, я б вмерла.
Всех анонимов аноним• 06 сентября 2023
В мене вага незмінна , багато їм, багато рухаюся , генетика рулить
KROX@• 06 сентября 2023
Спорт,мне 39,172/63 , только вернулась из спортзала ,по выходным просто бег. Выгляжу хорошо,но целлюлит на бедрах присутствует ,но я от пива ( да и вообще алкоголя) и пиццы сомневаюсь что откажусь
Ответ дляДаха-сваха
Зараз знаходжусь у кращій версії себе.
То ви 4 години їсте, а 20 ні???
СКИБИДЫШь• 06 сентября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Та яке, я б вмерла.
варіант у пості 6 - оце можна вмерти
Даха-сваха• 06 сентября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
То ви 4 години їсте, а 20 ні???
Не всі 4)) 1-2 прийоми виходить. Потім на 20-24 годин закриваю рота
Дрібка щастя• 06 сентября 2023
Мені 42. Вага на місці багато років. Нічого особливого не роблю
Єдина Країна• 06 сентября 2023
Вікове.
Невидимка Майя• 06 сентября 2023
У меня в 33 такое началось. Дерлать вес: спорт и питание, какие еще варианты? Мне сейчас 37, пока вес не менялся (не считая периода 33-34, тогда набрала 5 кг)
Ответ дляДаха-сваха
Зараз знаходжусь у кращій версії себе.
Яка у вас вага і ріст?
Даха-сваха• 06 сентября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Яка у вас вага і ріст?
Не скажу)) Бо щас почнуться обсіратєльства. Дуже маленька вага і зріст. І кістка легка і тонка.
Ответ дляДаха-сваха
Та забийте, форум анонімний.
Даха-сваха• 06 сентября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Та забийте, форум анонімний.
Я раніше теж так вважала. Але варто тільки написати вагу і вік, то потім практично всю тему всі тільки і обговорюють мою анорексію чи що там їм на думку спало. Дуже забагато уваги не люблю))
Посудомойка• 06 сентября 2023
У меня поликистоз, инсулинорезистентность, папа диабетик. Потому зал 3 раза в неделю. Было, что до полномасштабки набрала, но как все началось , скинула 8кг, потом набрала 2 кг и это мой нормальный вес. Так с ним сейчас и живу
Ответ дляПосудомойка
Поясніть мені на хлопський розум, що таке інсулінорезистентність?
Посудомойка• 06 сентября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Сахар повышен, но еще не диабет . Хотя у меня 9.9 бывал
Посудомойка• 06 сентября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Я 155/54 тут считается это тяжеловес
А мне нравится мой вес , вернее как я в нем выгляжу
Люблю порядок• 06 сентября 2023
Меняні 36, 156,44кг так вже давно. Без дієти та спорту, але ніколи не їм жареного та жирного. Інколи бувають періоди, що засумую, то більше шоколаду та плюшок. Як не влажу в улюблену шкіряну юбку, або чоловік каже, що попа більше стала, то перестаю їсти солодке. Темп життя активний, алкоголь (пиво та вермут) вживаю. В мене руки-ноги худі, груди маленькі, то зайві 1-2кг завжди на дупі осідають.
Кусюче сонечко• 06 сентября 2023
Классно вам: 30+ , 3 детей и вес стабильный.
Оченьценная• 06 сентября 2023
Не їм смаженого, соленого, копченого, мучного. Після війни набрала 10 кг. Зараз: 170/67/40р. Тепер по калоріях : до 1100. Спорт кожного дня до мокрої майки більше години.
Вага не міняється(((
Оптимізм не падає))) на море не планую, роблю все для себе і не на «завтра». Не тепер, то в четвер. Колись та вага почне меншати
А ні, то хоч тіло буде здоровішим, красивішим
Дуб береза• 07 сентября 2023
З віком зменшується м´язова маса, якщо не займаєтесь спортом. Як наслідок - сповільнюється метаболізм. Додайте 2-4 помірних тренувань на тиждень + щоденні кроки, і можете істи як завжди.
Дуб береза• 07 сентября 2023
Ответ дляОченьценная
Вага не міняється(((
Вага і не зміниться, тому що організм в стресі (занизька калорійність та важкий спорт), його мета зараз - просто вижити. Підвищений кортизол скоріш за все і пролактин. Це називається метаболічна адаптація. У вас набряки є? Якщо далі так продовжите, яке там здоровіше тіло - зірвете собі здоров´я, но то звісно ваш вибір...
Оченьценная• 07 сентября 2023
Ответ дляДуб береза
Ці обмеження були не всі й одразу , а з часом.
Бо не діє лише легкий спорт, треба було зменшити калорії, пройшов місяць 1800 калорій - забагато, ще зменшила на 100, потім на 200, потім інтенсивніший спорт, і знов нема результату, ще зменшення калорій. І т.д. Так минуло півроку.
Тому навіть не знаю, який там стрес в організмі.
Дуб береза• 07 сентября 2023
Ответ дляОченьценная
Если какой-то подход не работает, логично, что его надо поменять. А вы делаете по сути то же самое, но надеетесь на другой результат. Причин может быть масса - от стресса до дисбаланса гормонов, а может инсулинорезистентность нарушения углеводного обмена и т.д. В таком случае резонно сначала разобраться в причине (с врачом), а потом ее устранить. Или вы хотите всю жизнь так недоедать и тренироваться? Ну похудеете допустим, а дальше? Продолжите в таком же режиме? А выдержите?