Всім привіт! Дівчата, хто був у даного лікаря на метросальпінгографії - Кидалов Сергій Леонідович? Приймає у 10 КЛ на Голосіївській в Києві. Мене моя лікар направила до нього, але начиталась про процедуру і про лікаря не гарні відгуки. Тож хочу дізнатись чи варто шукати іншого лікаря? Чи боляче це і з чим можна порівняти? Може порадите де робили і куди можна звертатися?
Фиктивная• 06 сентября 2023
Не йдіть до нього. Знаю історію, я цей покидьок у парі з ще одним покидьком Котовим творили афери й скалічили життя сімʼї.
Фиктивная• 06 сентября 2023
Ответ дляБезВзяток
Кидалов , фамилия такая 🙈🤣
Так, вона йому підходить (
Ответ дляФиктивная
Ого, я от читаю про нього і все мене насторожує( Ще й ціна дорожча за приватну клініку…
Дякую!
Ответ дляБезВзяток
Кидалов , фамилия такая 🙈🤣
Я теж про це подумала. По типу: як корабель назвеш - так він і попливе🙈