Не против• 06 сентября 2023
Мультиспрей you look для розчісування і його аналоги
Порадьте недорогі аналоги спреї щоб розчісувалося волосся сухе
Вишневий цвіт• 07 сентября 2023
Послухаю, бо набридло по 15-20 хв після душу волосся розбирати.
І доньці теж.
Те що точно не підійшло:
Любі дитячі
Так собі Ельсев чорний, трохи краще рожевий, але все одно деру.
Допомагав помаранчевого кольору 10в1 ’для помічених кінчиків’ від Фруктіс - але волосся звикло і ефекту більше немає.
Масла - мені для волосся не підходять, пробувала різні.
І доньці теж.
Те що точно не підійшло:
Любі дитячі