пьЯНА• 07 сентября 2023
У дитини зранку болить живіт
Пролікували ангіну, пили Сумамед, каралися в лікарні від ацетона. Ангіна пройшла. А зараз зранку дитина просинається з плачем, що болить живіт( там, де шлунок). Потім стає легше, і ще протягом дня також іноді скаржиться на біль в животі. Це може бути наслідком антибіотиків? Чи це печінка, підшлункова???
пьЯНА
• 07 сентября 2023
Ответ дляЛівий Локіть
А пробиотик?
Давала Лактіалє жерміна. Стул більш-менш в нормі. І болить зверху, і районі пупка
Медсестричка• 07 сентября 2023
Гадання на Порадниці не має наслідком встановлення правильного діагнозу. Тут до лікаря однозначно потрібно. Тим більше, що це не просто десь кольнуло, а дитина з плачем прокидається від болю.
Ms. Доброта• 07 сентября 2023
К гастроентерологу.
Там расписывают лечение.
У дочки были боли в животе.
Там расписывают лечение.
У дочки были боли в животе.
Расскажу о моём ребёнке. Прислушайтесь и не допустите моей ошибки.
Начались боли утренние перед школой. 6 класс. Как начинаются уроки, то болит живот. Меня, как маму это должно было насторожить. Но я дура, давала ношпу. На выходных живот не болел. Думаю ну ну, симулянтка растёт. Боли были периодичные. Но повторялись чаще перед школой. Окей. Лето пришло. Каникулы. Красота. Живот не болит. Я ушла в отпуск, думаю как раз пойдём за справкой 086 и к гастро. Направили ее на зонд. А там дуогастрит. Бляяяя. Тут я поняла что я недомать. Назначили диету 5 и лечение на дневном стационаре. Слава богу не выявили хеликобактер 🙏. Обошлись без антибиотиков.
К чему весь мой опус. Не упускайте боли, выделите время и идите к гастро. Не списывайте на антибиотики. Все может быть. Здоровья ребёнку!
пьЯНА
• 07 сентября 2023
Ответ дляТвоя космішна
Каралися? Що це за слово?
Телефон виправив. Капалися
Не худа ні разу• 07 сентября 2023
Зверніться до педіатра. Це може бути і наслідок АБ, можливо після хвороби чутливий живіт. Та купа варіантів є, для чого гадати?!