ничевока• 07 сентября 2023

Не знаю в яку категорію

Але мій спіч стосується дітей, тож...
Я не в Україні. Далеко. В далекій країні що простягнула нам руку під час війни.
Перший рік - все нормально. Житло безкоштовне, так повезло. Діти навчаються, теж безкоштовно. Я на курсах та отримую стипендію.

Багато подорожувала. Багато знайомилася. Вчила мови, дві. Все ок.

Тепер винаймую житло. Знайшла роботу. Робота не так шоб вау, але відсотків на 20% вища за мінімалку. Робота офісна. Чудова нагода отримати досвід, строчку у CV та попрактикуватися.
Але ось мене накриває.

Якось аріфметика не тішить.
Я не виходжу в 0, я навіть в невеличкому +. Але я пашу. Після роботи мовні курси, вертаюся додому о 10.

І що? Це моє життя?
Бліна....я так не хочу жити. Але за рік вже звикла да цієї краіни, діти адаптувалися та ходять до школи.

Якщо повертатися, то не зараз. Але такі думки є.

Дома - робота на 20 тис грн + своє житло. Теж не так шоб вау

Що робити? Тягнути це все? Чи їхати додому.
Пошаманю• 07 сентября 2023
Сидеть где сидите.На 20 тыс сейчас в Украине совсем грустно.
автор ничевока • 07 сентября 2023
Ответ дляПошаманю
Мене бісить те що маю винаймувати житло

Але це питання до мене.

Я ніколи не ’знімала’. Пахала, щоб мати своє.

І на тобі....бліна, аж трясе

А ще ж тре заробити на цю оренду
Гл. Амурная• 07 сентября 2023
20 тыс в Украине это тоже в минус
Пригаю-цибаю• 07 сентября 2023
Вибачте, а на роботі не життя? Тим паче якщо робота офісна
Снегурочко• 07 сентября 2023
Сейчас все люди в растерянности - в любой стране
Пригаю-цибаю• 07 сентября 2023
Ответ дляничевока
Мене бісить те що маю винаймувати житло

Але це питання до мене.

І на тобі....бліна, аж трясе

А ще ж тре заробити на цю оренду
Ну взагалі то я трохи вас. Розумію. Одне діло працювати і маючи конкретну ціль відкладати кошти, або ви терпите заради дитини.

А так не зрозуміло що ви робите в тій країні, не зрозумілі цілі
Вишиванка• 07 сентября 2023
Ответ дляничевока
Мене бісить те що маю винаймувати житло

Але це питання до мене.

І на тобі....бліна, аж трясе

А ще ж тре заробити на цю оренду
Если вопрос именно в аренде -то возвращайтесь домой ,снимать не придется .Но уверена -вас начнет бесить другое . И точно нехватка денег ,на 20 тыс с детьми особо не разгуляешься.
Кусюче сонечко• 07 сентября 2023
Як роботу шукали, якщо не секрет?
І в якому ви штаті?
По якій програмі змогли отримати стипендію?
На курсах в паблік коледжі?
Пополняю_Карму• 07 сентября 2023
Авторе,якщо б Ви зрозуміли, що там назавжди - і налаштувались на це, все б одразу стало на свої місця і не було б Ваших ’терзаній’(не знаю,як українською). А налагоджували б життя там
Я шалунья• 07 сентября 2023
Курси не на вічність, закінчаться, буде легше. До того ж Україну цієї зими напевно знову чекають відключення. Сидіть. Якось воно буде.
Ермолайчик• 07 сентября 2023
В Україні буде те саме, ще й ракети над головою. Ви працюєте, вчите мови, діти вчаться. Якщо немає дійсно вагомої причини (чоловік, батьки…) повертатися - живіть і працюйте. Можливо щось вдасться відкласти дітям на майбутнє
Прикуси Язика• 07 сентября 2023
Їдьте додому, якщо ваш дім цілий і не в окупації. А то повиїзджають із спокійних областей і давай жалітися
Мудробаба• 07 сентября 2023
Ответ дляничевока
Мене бісить те що маю винаймувати житло

Але це питання до мене.

І на тобі....бліна, аж трясе

А ще ж тре заробити на цю оренду
Весь світ так живе і не заморочуються , звикнете. Повертатися в Україну в принципі нема причин в найближчі десятиліття
Пишу вірші, дорого• 07 сентября 2023
Сидите, где сидите. В Украине, на 20тыс. Вы будете в минусе, только ни учёбы у детей нормальной не будет, ни спокойствия.. Из какого города Вы выехали?
Khmelnichanka• 07 сентября 2023
Ответ дляПрикуси Язика
А що Вам конкретно до того, що хтось жаліється?
Можливо, людині просто потрібно виговоритись.
Має право.
Ви ж маєте право не заходити в теми, які Вас бісять чи тригерять, або не коментувати їх.
автор ничевока • 08 сентября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Знаєте, ні
Не життя
автор ничевока • 08 сентября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Я так й гадала

Але ні....Зараз шось накриває
Пополняю_Карму• 08 сентября 2023
Ответ дляничевока
Я так й гадала

Але ні....Зараз шось накриває
Мабкть так і не налаштувались на ’залишитись там’.