Organic• Изменено 07 сентября 2023

чи нормальне бажання хотіти жити тільки в новобудові?

змушена виїхати із свого житла через розлучення.
дивлюсь в своєму містечку квартири (в старших домах) - і мені все не те.
Новобудов тут нема. Треба їхати в більше місто (ціна буде ну може трошечки вищою).
Це нормальне бажання саме новобудову? чи можна дивитись і старший будинок, основне щоб була нормальна квартира і без воні в під´їзді?
мова іде про оренду
Гарні диньки• 07 сентября 2023
Для меня да, всегда жила только в новостроях, никогда в бу
автор Organic • 07 сентября 2023
Ответ дляГарні диньки
мова іде про оренду.
і про інше місто в разі новобудови
Області пітьми• 07 сентября 2023
Це нормальне бажання. Але якщо вам все одно, в якому місті жити й є гроші на новобудову
Гарні диньки• 07 сентября 2023
Ответ дляOrganic
мова іде про оренду.
і про інше місто в разі новобудови
Зависит конечно от ваших финансовых возможностей
Гомосноб• 07 сентября 2023
Звісно нормально хотіти собі краще
автор Organic • 07 сентября 2023
Ответ дляГомосноб
Звісно нормально хотіти собі краще
але ж люди і купують житло в старших домах
Всім шампаньського• 07 сентября 2023
Нормально
Кому что нравится
Я например нажилась уже в новостройках, хочу или дом в 10 км от города или же сталинку трешку,но ясное дело чтоб дом был хорошим и чистое парадное ухоженное.
Мне новострои красивые внешне, придомовая но куча этажей/контингент и качество постройки не устраивает.
Советчица Года• 07 сентября 2023
Нормально хотіти жити добре. Чому ні?
Гомосноб• 07 сентября 2023
Ответ дляOrganic
І шо?
Кукарачка• 07 сентября 2023
Меня привлекает новострой только из-за контингента. Все таки более молодые люди, как правило. Которые сами заработали, а не получили от бабушки, не ценят и устроили гнидник с тараканами. Но так как дома новые, то там свои приколы.... Пока дом до ума доведут. Часто нюансы. Один дом уже несколько лет пасу кв, очень хочу там выловить кв... планировки супер. Оказалось, что там плесень начала расти.... 😢 Но своя территория, парковка, красивый двор и супер планировка😢
автор Organic • 07 сентября 2023
Ответ дляКукарачка
і ще років 5 дрелять...
Советчица Года• 07 сентября 2023
Ответ дляOrganic
І що? Деяким все рівно де жити
любименькая• 07 сентября 2023
Та будь-яке бажання нормальне, якщо воно відповідає вашим можливостям і не зачіпає прав інших людей.
Я особисто вибрала для себе не новобудову, а просто пристойного вигляду і стану будинок. І зараз, спілкуючись з людьми з новобудов (а в мене в місті їх ну дуже багато), розумію, що вчинила правильно. Але кожному своє, якщо на вас давить старий будинок - то маєте повне право жити там, де вам комфортно.
Області пітьми• 07 сентября 2023
Ответ дляOrganic
Бо в них немає грошей на нормальну квартиру в новобудові
Кукарачка• 07 сентября 2023
Ответ дляOrganic
і ще років 5 дрелять...
Ну дрелят везде. Я в частном доме чуть с ума не сошла пока соседи дом построили. Вечный мусор на нашем участке, пыль, крики, техника... И в кв сейчас живу, дом 70х. До войны постоянно кто-то капитально что-то переделывал) один закончил - второй начал)))
Сусідка зверху• 07 сентября 2023
Ответ дляOrganic
Потому что некоторые новострои растут как грибы и не отличаются качеством постройки.
Добродійка• 07 сентября 2023
Я люблю новострои и при покупке только их рассматривала.
Без вони, крыс и многочисленных усопших в этом доме.
Оябунчик• 07 сентября 2023
Тю .. при чем здесь желание и возможности . Однокомнатная в старых домах от 8 до 12 тыс грн , в новых 17-20 тыс
графиняВишенка• 07 сентября 2023
Ответ дляOrganic
мова іде про оренду.
і про інше місто в разі новобудови
Автор, как в тех,так и в других есть + и минусы свои. Мне кажется, нужно смотреть конкретную квартиру,подьезд, стоимость.
Ну и новострои они очень многолюдны обычно и там в основном молодёжь. А вот уже в домах до 90-х годов и квартир меньше и пенсионеров больше. Возможно вам после разводы лучше среди молодёжи будет:)
Фиона Шрековна• 07 сентября 2023
Ответ дляOrganic
Ну звичайно купують. Всі живуть по своїм фінансовим можливостям. Хтось в хрущі, хтось в новобудові, хтось в приватному будинку, хтось на віллі
Красота неземная• 07 сентября 2023
в новобудові комунальні послуги набагато дешевше, нічого не протікає і не ламається
Захекалася читать• 07 сентября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Нормально
Кому что нравится
Типа в хрущах элита, а в новостроях маргиналы?
Мост_Устал• 07 сентября 2023
Для нас з чоловіком абсолютно нормальне бажання. Ми такі ж. Нещодавно були в будинку 80-90 х років, ну що сказати… Мої діти відмовились навіть в ліфті їхати. А потім старший на другий день згодився, то для нього як атракціон був.
Галя-краля• 07 сентября 2023
Якщо у вас якісна новобудова то так, бо мені щось не везе, в одній під час зливи був водоспад у коридорі ( не останній поверх) а в іншій пліснява( 3 роки як здали в єксплуотацію).
Мост_Устал• 07 сентября 2023
Ответ дляOrganic
Коли пожити в новобудові, то не захочеться в старий фонд. А люди які звикли, то їм нормально
Повітруля• 07 сентября 2023
Нормальное
Но мне непонятное
Я хочу жить в 10 минутах от работы, для меня это самое главное. А дальше неважно
Мне эти новые стены поперек горла встанут если добираться на работу 40-60-90 минут.
ОдинРазНадетое• 07 сентября 2023
Ответ дляOrganic
Да, я осознанно 10 лет назад искала сталинку. Прекрасный район, отличная планировка, никакого человейника.
viter33• 07 сентября 2023
Зазвичай в новобудові оренда ВІДЧУТНО вища, ніж в старих будинках (1960-80 р.р.)
Хто дома лише ночує - не факт, що є сенс переплачувати.
Часто коло новобудов на 16-20 поверхів після 20 год.нема де машину припаркувати в радіусі 300 м.(( (на відміну від старого жит.фонду)
Наверняка• 07 сентября 2023
Новострой тяп ляп строят и качество ужас.Знаю от строителей.
Дівка в намисті• 07 сентября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
це ж треба такими ніщеродськими понтами страждати)))