Оце фіфа• 07 сентября 2023
Чек ап організма в Сінево, відгуки?
Останнім часом , чи на фоні стреса чи просто вік підійшов погано себе почуваю. Слабкість, тривожність, буває болить в зоні нирок, буває побалює шлунок. Нічого критичного, але якось не так.
До лікаря з такими скаргами наче глупо звертатися. Бачила в Сінево роблять аналізи для перевірки всього організму. Чи робив хтось? Інформативно? Є сенс витрачати такі немаленькі гроші. Дякую
Вареничніца• 07 сентября 2023
Мне терапевт советовала анализы для чекапа, часть этих анализов я сдавала бесплатно в гос больнице, а часть в синево.
Рекомендую вам так же поступить - терапевт, гинеколог,все что можно сделать бесплатно, все остальное докупить в синево
Хочу барабульки• 07 сентября 2023
Аналіз крові часто буває неінформативним, якщо це не запалення. У мене при раку молочної залози аналізи були - хоч в космос лети.
Пацака-задирака• 07 сентября 2023
Я делаю так:
Гинеколог
Эндокрилоног
Узи всего организма
Оак
Гормоны щитовидки
Ферритин
Все это обходится до 2000 грн
Гинеколог
Эндокрилоног
Узи всего организма
Оак
Гормоны щитовидки
Ферритин
Все это обходится до 2000 грн
Вареничніца• 07 сентября 2023
Ответ дляХочу барабульки
А на УЗИ тоже ничего не заметили?
Хочу барабульки• 07 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
А на УЗИ тоже ничего не заметили?
Якраз на УЗД і помітили.
Вареничніца• 07 сентября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Якраз на УЗД і помітили.
в целом чекап в возрасте 30-40 лет включает в себя УЗИ груди и щитовидной, а ОАК все равно не плохо сдавать раз в год
Невгамовна Бу• 07 сентября 2023
Синево-самая отстойная лаборатория! Пишут результаты от балды, такое ощущение🤬
Оце фіфа
• 07 сентября 2023
А печінкові чи ниркові проби не потрібно? Вдруг там щось вилізе? Чи все таки УЗД достатньо щоб побачити проблему?
Оце фіфа
• 07 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Я в інших лабораторіях не бачила таких розширених пакетів, як в Сінево.
В мене гіпотеріоз, отже здаю ттг кожні 2 місяці, але тільки в Лабсервісі. Але в них немає повних пакетів досліджень. Тому і спитала про Синево.
Пацака-задирака• 07 сентября 2023
Ответ дляОце фіфа
А тут зависит от вас. Вы же знаете свои слабые стороны
Kristinka2106• 07 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Тоже с таким сталкивалась
яночка2506• 07 сентября 2023
Ответ дляОце фіфа
Доброго дня! У мене також є гіпотиреоз та ще і аутоімунний тиреодит. Також слабкість, тривожність є, Сьогодні здала ТТГ та феритин, чекаю аналізи. У Вас давно слабкість?
На циголках• 07 сентября 2023
Сінево топ. Щороку здаю там чекап, дуже інформативно. Несу результати своєму лікарю, а вона далі мене вже консультує
Вам телефонограмма• 07 сентября 2023
В сінево роблю кожен рік. Не знаю який саме ви пакет плануєте робити. Я роблю комплекс ’повне обстеження здоров´я’ то там і гормони, і вірусні гепатити, вітамін Д - повний набір. І це точно дешевше ніж якщо робити кожен окремо. Так що рекомендую
Ельвіра-7ebe• 07 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Всегда сдаю в Синэво анализы.
Если бы Синэво была отстойной лабораторией, они бы не смогли проработать столько лет. Постоянно проходят сертификации. Поэтому нечего устраивать провокации.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 сентября 2023
Повірте, ви не одна така. Я теж останнім часом відчуваю себе розвалюхою🙈😅
Я такий великий комплекс ще не робила, але подивилася і тепер теж думаю робити. А так я в сінево теж стабільно роблю для перевірки - вітамін Д, загальний і залізо (бо треба слідкувать), ще інколи скрінінг на діабет.
Файна_зупка• 07 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Якщо вже сінево пише результати від балди - то тоді всі лабораторії так само роблять☺️ Чи ви екстрасенс, на ’ощущєніє’ визначаєте?😅
Латексне альтер ЕГО• 08 сентября 2023
До лікаря не глупо звертатись, якщо у вас толковий лікар. У мене були болі в шлунку і я закидалась ібупрофеном, а потім вирішила піти до сімейного відправив на аналізи виявилось що хелікобактеріоз, ще б трохи і була виразку шлунку. Після того взяла за правило не нехтувати лікарями і тепер кожні пів року ходжу до сімейного, навіть коли скарг нема, гінеколога, стоматолога і мамалога, аналізи теж здаю, але раз на рік. В Ескулаб є чекап онкомаркери, печінкові і ниркові проби, і ще щось. Бачила ще щось подібне в Ділі. Вам би радила спрешу ниркові проби, аналіз на вітаміни і гормони здати.
Оце фіфа
• 12 сентября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
дякую за допомогу