Смурфик• 07 сентября 2023

Ви згодні з тим, що повні люди = хворі люди ?

Слухала одну особу, яка пропагандує здорове харчування та здоровий спосіб життя. І от ця особа каже, що людина із зайвою вагою ніколи не буде здоровою. Так, можливо на початкові стадії, коли тільки набирає заяву вагу, вона почувається чудово, ще немає проблем з внутрішніми органами. Але з часом, так чи інакше організм дає збій.
Ви згодні, що так воно й відбувається ?
Є навіть компанії, які ніколи не візьмуть на роботу людину із зайвою вагою. Не з естетичної точки зору, а тому, що їм потрібні здорові, енергійні працівники, які не будуть сидіти з віддишкою після того, як піднімуться східцями на третій поверх, наприклад.
Помилуйте мадам• 07 сентября 2023
Да, и это научно доказано.

Fresh_coconut• 07 сентября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Оправдывают свои лишние центнеры
А вам не все равно до чужих центнеров?
З родзинкою• 07 сентября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
И странно это отрицать. Непонятно почему советчицы отрицают очевидные факты
У людей дві крайності: або бодішеймінг, або заперечення очевидного.
графиняВишенка• 07 сентября 2023
Ответ дляFresh_coconut
А вам не все равно до чужих центнеров?
А вам не все равно
После 18• 07 сентября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Не згодна. Повнота буває різна. І деяким сухе худе тіло протипоказано.

Якщо що, моя вага - 46 кг
Думаю, мова більше про ожиріння. Кому пасують 150 кг?
Копирайторша• 07 сентября 2023
Ответ дляГарнюнька
Повнота буває різною. До 90-100 кг, в залежності від росту і віку, проблем не додають самі по собі кг. Особливо хто з дитинства повний.
да, с детства это ваще.
вот у нас сосед мальчик очень полный, так над ним постоянно все смеются, а маме все равно.
так он просит чтоб я заступалась,
просит чтоб я сказала что я его мама
После 18• 07 сентября 2023
Ответ дляFresh_coconut
От худых тоже иногда несёт за километр, обходишь
Ключове - іноді
Белочкой зови• 07 сентября 2023
я не имею право осуждать человека за его вес, было время когда меня реально достало... выполнять ’бегающую’ работу по этажам моей компании за коллегу с лишним весом. Сейчас я работаю на себя (свое ТОВ), и у моего сис. админа лишний вес, но он лучший спец.!!
Оновлена версія• 07 сентября 2023
Однозначно так. Ожиріння це хвороба.

З родзинкою• 07 сентября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Вы молодец что это осознали и стали бороться. У многих в моде бодипозитив и полюби себя такой
А при чому тут любов? Можна любити себе і з зайвою вагою, турбуватися про своє здоров´я і худнути це не заважає.
Треба відділяти мух від котлет. Любов до себе окремо, вага і здоров´я окремо.
Чесно брешу• 07 сентября 2023
Людина повинна бути в тій вазі, в якій їй комфортно. Зараз агресивно розгоняється оце пийте воду, заливайте в себе ту воду, марафони,дієти з усих щілин.
автор Смурфик • 07 сентября 2023
Ответ дляБелочкой зови
Справа не в засудженні. Мова не про зовнішність
Хомо_сапиенс• 07 сентября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
В смысле разная? Лишний вес и в Африке лишний вес. И научно доказано,что он является дополнительным фактором риска.
Зайва вага може бути виражена і 4-ю стадією ожиріння і випираючим животиком з вушками на стегнах. І чомусь за другий випадок жінок часто буллять
So_so• 07 сентября 2023
Смотря о каком весе речь. С точки зрения здоровья ИМТ 30 и выше говорит о нездоровье.
С точки зрения работы, дочка на работе делала проект (работодатель хотел, чтобы в офисе больше ходили по лестнице), то в презентации нельзя было упоминать, что физ активность способствует снижению веса или слово вес вообще. Это Европа.
З родзинкою• 07 сентября 2023
Ответ дляЧесно брешу
Наприклад, діабетику комфортно їсти цукерки, а не можна все одно. Комфорт - це важливо, але це не єдиний фактор показників норми.
Хочу наколоти губи• 07 сентября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Полноту оправдывают тем что любить себя надо любой. И в лишнем весе ничего плохого нет. Разве вы не видите нынешние тенденции современные?
Хомо_сапиенс• 07 сентября 2023
Ответ дляПосле 18
Якби мова велась про ожиріння, то так би й писали. А пишуть чомусь про зайву вагу.
Копирайторша• 07 сентября 2023
Ответ дляЧесно брешу
ну что комфортного. Вот я сегодня шла на работу, впереди меня полная женщина, одела какой то тонкий сиреневый костюм.
И вот она думает что красотка.
А кто сзади идет, видит как на ее жо## трусится жир
Хочу наколоти губи• 07 сентября 2023
Ответ дляЧесно брешу
Ну да,а лиший вес придумали тупые люди))

Чесно брешу• 07 сентября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
норма у кожного своя, а цукерки в принципі не корисні нікому)
Воздух в банке• 07 сентября 2023
Ну вроде как очевидно это 🤷🏻‍♀️
Да и зачем такие в компании, например, выбивающиеся из коллектива стройных со здоровыми привычками?
Правда жизни
Те, кто отличается, всегда будут лишними
А тем более когда это нездоровое нечто
Хочу наколоти губи• 07 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Шо занадто то нездраво
Хочу наколоти губи• 07 сентября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Лишний вес это и есть ожирение. Оно разных степеней ,вы не знали?
Чесно брешу• 07 сентября 2023
Ответ дляКопирайторша
И вот она думает что красотка.
І шо? Жінці тепер хіджаб носити бо вона повна? І як ви поняли що вона думає? Ви телепат?
З родзинкою• 07 сентября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Нема ніяких тенденцій, бодіпозитив існує паралельно з культурою худих.
Виправдовувати свою лінь любов´ю - неправильно, а любити себе - правильно.
Хочу наколоти губи• 07 сентября 2023
Ответ дляЧесно брешу
А чего это? Кто решил? Люблю конфеты)
Шкідлива молекула• 07 сентября 2023
Ответ дляДонька подруги
Категоричные люди мягко говоря неумные.
А так же те кто создаёт подобные темы)
Чесно брешу• 07 сентября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
А чего это? Кто решил? Люблю конфеты)
їжте цукерки,а я сало люблю.
Прагматик флегма• 07 сентября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
А вам не все равно
Стверджуєтесь за чужий рахунок, бо самі з себе нічого не представляєте?
Байрактара• 07 сентября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
хворі люди- это те кто обсасывает внешний вид других людей
++++++ Вы правы на все 100%. В чужом глазу видят соринку, а в своем не замечают бревна!