Смурфик• 07 сентября 2023
Ви згодні з тим, що повні люди = хворі люди ?
Слухала одну особу, яка пропагандує здорове харчування та здоровий спосіб життя. І от ця особа каже, що людина із зайвою вагою ніколи не буде здоровою. Так, можливо на початкові стадії, коли тільки набирає заяву вагу, вона почувається чудово, ще немає проблем з внутрішніми органами. Але з часом, так чи інакше організм дає збій.
Ви згодні, що так воно й відбувається ?
Є навіть компанії, які ніколи не візьмуть на роботу людину із зайвою вагою. Не з естетичної точки зору, а тому, що їм потрібні здорові, енергійні працівники, які не будуть сидіти з віддишкою після того, як піднімуться східцями на третій поверх, наприклад.
Ви згодні, що так воно й відбувається ?
Копирайторша• 07 сентября 2023
да, они деструктивны.
причем сильно.
т.е. всегда полные ’заедают ’ проблемы.
т. е гормоны счастья как ендорфины, дофамин они ленятся получить другим способом
причем сильно.
т.е. всегда полные ’заедают ’ проблемы.
Соня-сонятко• 07 сентября 2023
Скорее да, в целом полные люди менее здоровые, с возрастом это усугубляется
Хомо_сапиенс• 07 сентября 2023
Не згодна. Повнота буває різна. І деяким сухе худе тіло протипоказано.
Якщо що, моя вага - 46 кг
З родзинкою• 07 сентября 2023
Що значить згодні, це науково доведений факт. Зайва вага є фактором, що збільшує ризик половини хвороб.
Fresh_coconut• 07 сентября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
А ещё часто полные люди неприятно пахнут.
От худых тоже иногда несёт за километр, обходишь
графиняВишенка• 07 сентября 2023
Согласна. Одноклассник мужа очень полный. Когда выпивал даже банку пива, сразу становился красным, а это уже серьезные проблемы с сердцем. До 35-ти лет у него случился инсульт, лежал в реанимации. Слава богу, отошёл уже, еле ходит. Но зато похудел кг на 30 после болезни
ДлинноНожка• 07 сентября 2023
Так, зайва вага є ознакою що з організмом щось не то, із цього можуть випливати різні недуги.
Смурфик
• 07 сентября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
хворі люди- это те кто обсасывает внешний вид других людей
Зараз мова не про «оболонку», а саме про здоровʼя (всередині)
Хочу наколоти губи• 07 сентября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Якщо що, моя вага - 46 кг
В смысле разная? Лишний вес и в Африке лишний вес. И научно доказано,что он является дополнительным фактором риска.
Шкідлива молекула• 07 сентября 2023
Ответ дляСмурфик
не оправдывайтесь- мы вас поняли.
Анонім Завгосп• 07 сентября 2023
знаю одну полную.... 100 худых за пояс заткнет по здоровью активности и жизнелюбию....
графиняВишенка• 07 сентября 2023
Ответ дляFresh_coconut
От толстых почти всегда несёт за километр, сколько бы они не намывались
Пустощі-веселощі• 07 сентября 2023
Конечно, лишний вес провоцирует проблемы со здоровьем. Уже при +10кг от нормы это заметно - болят колени, не хочется вставать идти что-то делать, быстрее устаешь
З родзинкою• 07 сентября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Зайва вага не лише зовнішній вигляд, це фактор здоров´я. В мене більше 30 кг зайвої ваги, і я це не заперечую, як би мені це не не подобалося.
Хочу наколоти губи• 07 сентября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
не оправдывайтесь- мы вас поняли.
А вы из тех кто закрывает глаза на лишний вес и успокаивает себя,что и худые болеют?
Гарнюнька• 07 сентября 2023
Повнота буває різною. До 90-100 кг, в залежності від росту і віку, проблем не додають самі по собі кг. Особливо хто з дитинства повний.
Путающаяся• 07 сентября 2023
Так, мої проблеми зі здоровʼям почалися з того, як я набрала зайвої ваги. Це проблеми з шкт, щитовидною та суглобами. І так, спочатку я не почувала себе нездоровою) Але потім все далось взнаки. А от коли схудла і гормони нормалізувались, і коліна перестали боліти і загалом набагато краще себе стала почувати.
Вся в кредитах• 07 сентября 2023
Нормальна вага - не гарантія здоров´я, але надмірна вага - це гарантія хвороб 100%. Перевантаження опорно-рухового апарату, серця і судин, гормональна система летить, бо жир продукує надмірні гормони, список нескінченний.
Хочу наколоти губи• 07 сентября 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
И странно это отрицать. Непонятно почему советчицы отрицают очевидные факты
З родзинкою• 07 сентября 2023
Ответ дляГарнюнька
А коліна? А хребет? Це все зайве навантаження. В 20 це непомітно, в 30 може бути непомітним, а в 40 це вже всі відчувають.
графиняВишенка• 07 сентября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Оправдывают свои лишние центнеры
Люблю_смаколики• 07 сентября 2023
Если лишнего веса прям много, то логично, что здоровья там нет. Все органы работают на пределе: кровеносная система, сердце, желудок, печень, кишечник. А туда же прибавить всякие хронические заболевания, которыми страдают и худые, и полные. А плюс невозможность быть активной, двигаться быстро. Плюс боли в ногах, спине, а соответственно и головные боли из-за лишнего веса.
Хочу наколоти губи• 07 сентября 2023
Ответ дляПутающаяся
Вы молодец что это осознали и стали бороться. У многих в моде бодипозитив и полюби себя такой