Mrs.Sexuality• Изменено 07 сентября 2023
Наследство
Раньше о таком и не задумывалась. Но во время войны все чаще об этом думаю.
Я не замужем.
У меня есть депозит, есть деньги на картах.
В случае моей смерти, смогут ли родители их получить?
Я не замужем.
ТАЗератти• 07 сентября 2023
Зможуть, якщо будуть про них знати.
Інакше доведеться відправляти запити в усі банки України, щоб знайти, де саме у вас був депозит
Mrs.Sexuality
• 07 сентября 2023
Ответ дляТАЗератти
Зможуть, якщо будуть про них знати.
Дякую.
А стосовно банківських карт не підкажете? Вони зможуть з них зняти кошти ?
Бегущаяпо• 07 сентября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Дякую.
Якщо знатимуть пін , то знімуть без проблем в банкоматі
Где тут 0?• 07 сентября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Дякую.
При наличии карты и пин-кода - смогут.
Ищу-брожу• 07 сентября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Дякую.
Составьте спадковий договір
KaterionOK• 07 сентября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Дякую.
Якщо банк якимось чином дізнається про вашу смерть (а це малоймовірно, але все-таки ймовірність є), то карту можуть заблокувати і тоді доведеться отримувати кошти на підставі свідоцтва про право на спадщину
Ответ дляKaterionOK
Банки якимось чином про це дізнаються, коли людина попадає в реєстр померлих, коли видається свідоцтво про смерть.
KaterionOK• 07 сентября 2023
Ответ дляСалт
Так, але це не прямо відразу, тобто час якийсь буде. Виконавці, наприклад, кажуть «закритий РНОКПП», що означає, що по цьому ідентиф. номеру вже не можна проводити будь-яких операцій і банк це теж бачить.
Перша скрипка• 07 сентября 2023
Ответ дляСалт
а що таке реестр померлих?
і на якій підставі комерційна структура має туди доступ?
Ответ дляПерша скрипка
а що таке реестр померлих?
Я не знаю точно, як все організовано. Але, якщо видається свідоцтво про смерть, логічно, що є і база померлих. Вище написали, що податковий номер людини (ідентифікаційний номер) отримує статус ’закритий’ і ця інформація доступна банкам.
До речі, якщо людина має кредити, то банки перестають начисляти проценти на них з моменту смерті людини.
Можливо, хтось більш обізнаний поправить мене, якщо я щось неправильно написала.