Кнопкотиць• 07 сентября 2023
Удаление яичников
Мне 42, будут удалять яичники, хотелось бы почитать отзывы, как ведь себя организм.
Начиталась уже, приливы, отливы, депрессия, раздражительность, эмоциональные качели, не хочется секса, сухость кожи.... короче голова кругом уже.
Расскажите пожалуйста, кто что знает.
Спасибо.
Расскажите пожалуйста, кто что знает.
Спасибо.
Бойова• 07 сентября 2023
Оперировала оба яичника - удаляли кисты. На одном жила нормально, когда оба перестали функционировать - климакс (42 года). Ну что, пью фемостон, чувствую себя более или менее.
Чарівна патика• 07 сентября 2023
Яєчники виробляють естроген. І те що ви начиталися це наслідки зниження естрогену. Заміна терапія в поміч
Пишу каліграфічно• 07 сентября 2023
Замісна гормона терапія. З переліченого вами, крім того- зниження лібідо, вени, остеопороз, гіпотеріоз, може волосся випадати, лишні кілограми, дратівливість( ваше завдання підтримувати в організмі необхідні вітаміни, мінерали і мікроелементи. Ви ще дуже молода!
Анонимушка• 07 сентября 2023
видалили все - матку, яєчники і лімфовузли, того, що ви описали, немає, ну хіба втома та наслідки променевої терапії.
Кнопкотиць
• 07 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
Які наслідки променевої, напишіть будь ласка.
Анонимушка• 07 сентября 2023
Ответ дляКнопкотиць
навіщо? вони у кожного індивідуальні.
Все знаю від і до• 07 сентября 2023
Моя колишня сусідка жалілась тільки на приливи, гормонозамісну терапію не приймала. Вже пройшло 16 років з операції (їй в 30 видалили), що по здоровю незнаю бо ми вже не так близько спілкуємся але виглядає молодшою на років з десять.
Вільний митець• 07 сентября 2023
После операции просто наступит климакс , как у всех. У кого-то проявляется сильнее, у кого-то слабее. Через это проходят все женщины и выживают 😀
Если нет противопоказаний , то хорошо бы ЗГТ , а если нельзя, то постепенно пройдет само.
Дивне створіння• 07 сентября 2023
Ответ дляВільний митець
У меня уже 10 лет проходит и никак не пройдет) В жару хочется застрелиться.
Дідова баба• 07 сентября 2023
20 років,як після операції.
Тоді замісних препаратів в нашій глуші не назеачали,крім клімактоплану.
Я стала фізично силтнішою,здоровшою.
Гормональні зміни були стерті.
Лібідо нормальне
Я стала фізично силтнішою,здоровшою.
Гормональні зміни були стерті.
Лібідо нормальне
Усміхайлик• 07 сентября 2023
Просто климакс будет. Желание секса в голове. Остальное все коректируется таблетками.