Ms. Похвала• 07 сентября 2023
Затікає тіло… що це?
Трохи полежала, встаю.. іду, а відчуття, що тіло заніміло. Потрібно розходитись. Так і засиджуюся. Наче баба стара в 45
Що це? Чому так?
На що звернути увагу?
Що це? Чому так?
На що звернути увагу?
Меня не звали• 07 сентября 2023
Позвоночник, или даже возможно защемление нерва, также с лимфой могут быть проблемы
Без образів• 07 сентября 2023
Якщо ви регулярно робите зарядку і все одно такі симптоми, то ідіть до лікаря. А якщо ведете пасивне життя, то треба трохи себе розшевелити. Раджу лікувальну розтяжку. Відео є в ютюб.
Ms. Похвала
• 07 сентября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
це вік як не крути
А в 60 що тоді буде? (((
Пишу, не читаю• 07 сентября 2023
Ответ дляБез образів
А яке саме відео?