В мене мама хвора 87 років. Ій краще не стає. Грошей не вистачає на лікування.
Я часто нервна та кричу.
Але ізжу до неі допомогати.
Я погана?
Я часто нервна та кричу.
Але ізжу до неі допомогати.
Я погана?
Рятівник Малібу• 08 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
В неі щось с головою почалось, я не розумію, що це. До лікаря не хоче вже, ліки не хоче(
це називається-деменція.почали відмирати нейрони мозку. Добре,що ще сама може себе обслуговувати,вам повезло що вона дотягла до такого поважного віку.. Але перпектива така,що йде згасання розумової діяльності. Тут -або шукате доглядальницю, або -самі,забмраїте її до себе.або переїзджаєте до неї.(Ваші діти вже не маленькі.) Мати має своє житло? от за нього її і повинні доглянути..,чи ви.чи чужа людина.
Рятівник Малібу• 08 сентября 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Автор молода. Народили під старість. Напевне їй образливо, що в неї ніколи не було молодої матері, і більшу частину життя вона їй тягарем.
яка молода. автору -47!!! т ут ,здається, розум у неї починає відмирать.бо не розуміє елементарного.
Ответ дляРятівник Малібу
Я працюю, маю неповнолітню дитину.
Ответ дляРятівник Малібу
Я іі питала, чи переіхати до неі, вона казала, що не треба зараз.
Божий одуванчик• 08 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
за что?
Тому що вона насправді не любить свою матір. І совість гризе, і визнати це спокійно не може. І в неї враження, що всі люди про це здогадуються та роблять висовки, що вона погана.
Ответ дляБожий одуванчик
Відкіля вам знати це?
Божий одуванчик• 08 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Відкіля вам знати це?
Ви ж пишете про це постійно. Я вас не засуджую, я вам співчуваю.
Божий одуванчик• 08 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Так це ж ви маєте командувати. Хто розумом тронувся - їх вже не питають, а роблять як всім зручніше. Ви просто не хочете до неї переїжджати. Це зрозуміло.
Почекуха• 08 сентября 2023
Мірошник, хлопчик і віслюк, людям завжди аби привід вигуляти біле пальто, головне як саме ви почуваєтеся, так і буде
Тектологиня 80lv• 08 сентября 2023
Всем пофиг. Вот если начнёте бить, то вызовут полицию. И то не факт.
У моей мамы была соседка с начальной степенью деменции. Сын приезжал к ней каждый день. Покрикивал, потому что она иначе не слушала его вообще. Никто не осуждал, наоборот, сочувствовали ему.
Муркошечка• 08 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Так тут пишуть, що я погана. Тому що грошей на лікування нема в мене? Були б, лікувала б. Не можу заробити достатньо. У всіх все ідеально буває?
Вас засуджують за те, що Ви маму обузою вважаєте, що дорікаєте за те, що пізно народила, що старт не дала.
Не через те, що не їздите, а через те, що не хочете їздити, не хочете прибирати, обслуговувати.
А Ви самі що можете своїм дітям дати, яких теж народили не юною? Про це Ви не думаєте, бо то своє брівно, в своєму оці.
Ви ж мабуть не думали, що Вашим батькам теж старт ніхто не давав, але вините у вмтґьоив їх
Муркошечка• 08 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Що заважає?
Муркошечка• 08 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Бо не бачу виходу зараз. Мене не беруть на більшу зп.
Зробіть так, щоб брали.
Я только за!• 08 сентября 2023
Ответ дляЦибулька зла
То Вам не все одно на думку тих усіх? Працюєье, не лінуєтеся, не обкрадаєте, не вбиваєте, невеликі доходи не зазорні. Якась у Вас параноя, що всі Вас засуджують. Живете як живете.
В мене чоловік втратив дуже високооплачувану роботу, пішов працювати на скромні 26 тис, ще й до роботи 2 години добиратися в одну сторону, на транспорт 100 грн в день, мені його засуджувати, що зараз грошей впритик, бо і мені все обрізали?
Вам просто потрібно знайти роботу
Муркошечка• 08 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ні, не даю. Невролог випусувал, не схотіла. Вона капризна, може відмовлятись пити.
Так на які ліки тоді у Вас грошей не вистачає??
Я не чарівниця вам• 08 сентября 2023
Бо ви втомились, що мамі погано. Нажаль, краще не стає. І по суті допомогти не можете нічим.
Ответ дляМуркошечка
Що заважає?
Не беруть на більшу зп зараз.
Ответ дляМуркошечка
Зробіть так, щоб брали.
Це складно зараз.
Ответ дляЯ только за!
Вам просто потрібно знайти роботу
Я працюю, 10 тис.
Я только за!• 08 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я працюю, 10 тис.
Я не вам писала. А тій жіночці що чоловік 26 тис. Заробляє.
Вас дуже розумію, бо 10 тис з малою дитиною, то дуже важко.
Ви спите нормально? Якщо ні, то вас це дуже виснажує. Купіть хоть настойку піона, або зробіть настоянку з 3_4 інгредієнтів настоянок, в інтернеті точно є рецепт. Коли почнете спати нервова система стане кріпшою.
Veronika_100k• 08 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Господи 🤦♀
Мало ли кто и что пишет.
Я вон Пресвятая Дева Гваделупская, моя подруга Бритни Спирс, а сосед из 4-ой квартиры Папа Римский. Я не вру, клянусь здоровьем прокурора! И что?
Вы не туда свой фокус внимания направляете. Сместите его с внешнего мира на себя.
Мало ли кто и что пишет.
Как нефиг делать• 08 сентября 2023
Тільки прочитала назву тему , відразу зрозуміла що пишете ви, автор
у вас проблеми з головою , вибачте (( але вам би підлікуватися
Кидстаффовна• 08 сентября 2023
Ответ дляМуркошечка
На ліки для себе, це я автору пропонувала звернутися до психіатра, в неї нав´язливий стан - ’всі мене засуджують’, ’всі мене вважають поганою’, хоча насправді ’всім’ на автора байдуже
Педиатор_я• 08 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ну вот у меня есть деньги чтоб оплатить лечение папе ,но его возрастное заболевание не излечимо( что Вы хотите вылечить маме в 87?
Педиатор_я• 08 сентября 2023
Ответ дляМуркошечка
Ну и по сути родители должны родить и до твоено 18 летия дать тебе крышу и пищу, а дальше сам , никто не должен пахать, чтоб купить своим детям жилье, устроить через знакомых на хорошую работу..... Автор так себя ведет словно всем в жищни все легко даеться, а ей одной трудно.....Человек из категории Всі двері лобом, у цьому житті мушу відкривати, а от що можна просто постукати і їй відкриють вона навіть не думає(
Педиатор_я• 08 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я працюю, 10 тис.
Ну можно же дома подрабатывать , автор, а кем Ви работаете
Ответ дляПедиатор_я
Не вірю в таке, це несерйозно. Треба офіційно працювати десь.
Муркошечка• 08 сентября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Та вона навіть і добрий не відкриває. А просто стоїть під дверима, і чекає,коли здогадаються, що вона стоїть і відкриють.
Ответ дляМуркошечка
Чому, роботу шукала, ходила, активно.
Муркошечка• 08 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я офіційно працюю вдома, ВО в мене немає, працюю пів дня, зарплатня 25 тис.
Працювати так почала бо спочатку дитина з інвалідністю з 2 років, а потім мама лежача. Вибору не було.