Или как он правильно называется. Бумажные они не дают, сайт и личный кабинет облазила - не нашла. Ткните носом
_Galochka_• 08 сентября 2023
В додатку, вгорі є кнопка ’Єва мозаїка’. Натискаєте, там буде список покупок і можна завантажити чек
Ответ дляMirella-a
Фігня з тими чеками. В Єві я не зареєстрована, значить на пошті, в вайбері, в кабінеті чеків не має. Де їх шукати хз. Мені вони наче і не потрібні і купую щось там не часто, але все одно. Щось таке придумали.
Такое не только в Еве практикуют уже. Такое, мне неудобно