размахер• 08 сентября 2023
А давайте відверто про свої недоліки... Терапевтична вправа)
Кажуть психологи, що треба приймати свої слабкі сторони. Але якось це сприймається лише як слова, як теорія, до практики зазвичай ніхто не доходить. Особливо якщо немає гарних навичок саморефлексії.
Давайте проведемо практику, яка дозволить нам хоча б краще познайомитись з собою. Хоча б окреслити, які є в нас слабкі сторони, недоліки, таргани тощо.
Усвідомити їх наявність - це вже пів справи. Далі потрібно дозволити собі їх мати та признати за собою право бути чудовою людиною з усім цим комплектов мінусів.
Одразу скажу, я не психолог, просто зараз намагаюсь розібратися з цим питанням, тож захотілось провести цю практику колективно.
Результат:
вже голосів:
72 (56.69%)
Є недоліки і я їх приймаю
29 (22.83%)
Борюсь зі своїми недоліками
20 (15.75%)
Приховую свої недоліки
6 (4.72%)
В мене немає недоліків
размахер
• 08 сентября 2023
Ответ дляПомаранчова душа
С самого утра и такие тренинги
Та вже обід скоро )))
размахер
• 08 сентября 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
У меня мало денег, вот мой не достаток.
Можливо, якісь риси особистості не дозволяють заробляти більше?
Помаранчова душа• 08 сентября 2023
Ответ дляразмахер
Та вже обід скоро )))
Я только кофе села пить)
дамаАмстердама• 08 сентября 2023
я мало заробляю,а так я майже ідеальна. Чоловіки завжди мене обожнюють і обожнювали і кажуть що я просто ідеальна жінка. Я заміжня,але це не заважає мужчинам проявляти знаки уваги до мене
Я_не_аноним_100%• 08 сентября 2023
Ответ дляразмахер
В Украине зарплаты такие, по этому скорее в стране дело, а не во мне.
Меломанка Маланка• 08 сентября 2023
Я очень мнительная, сильно совестливая, все беру близко к сердцу, конечно с годами немного научилась не так остро на все реагировать, но все равно...
размахер
• 08 сентября 2023
Ответ дляНе служанка
Я идеальна внутренне и внешне, так что …пас
А не думали, що може за ідеальністю просто щось приховуєте сама від себе?
размахер
• 08 сентября 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Але ж в Україні є заможні люди, і немало...
Я_не_аноним_100%• 08 сентября 2023
Ответ дляразмахер
Депутаты, судьи, прокуроры, корупционеры, власть, но я к ним не отношусь.
Не служанка• 08 сентября 2023
Ответ дляразмахер
Нет, так как нет тревожности, неразрешимых проблем, неуверенности в собственных силах и т.д.
Луноходик_Ик• 08 сентября 2023
Отут помилка логіки ’признати за собою право бути чудовою людиною з усім цим комплектов мінусів’. Неможливо і ’мінуси’ і ’чудовий’. Також, чудовою людиною вас можуть визнати лише оточуючі, яким глибоко начхати, ким ви там себе вважаєте. Формулювання мають значення, чіткіше формулюйте, якщо хочете результат.
Бегущаяпо• 08 сентября 2023
Я не стрессоустойчивая, но у вселенной явно есть план по устранению моего недостатка, учитывая страну, в которой я родилась и живу)
размахер
• 08 сентября 2023
Ответ дляНе служанка
Це круто!
размахер
• 08 сентября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Чому? Власне відчуття того, що ти чудовий - це підгрунтя для того, щоб чудовим вважали тебе інші. I насправді я думаю що навіть з мінусами людина може буди класною, адже ідеальних насправді немає.
размахер
• 08 сентября 2023
Ответ дляБегущаяпо
Так, для когось ці всі події - точка зростання.
Цветов Мне срочно• 08 сентября 2023
Я могу забывать на время о своей мечте.
Выбираю быть уставшей.
Бываю не последовательна.
Я ленюсь!
Иногда не целеустремлённа.
Я изменяю самой себе, предаю свои стремления, иногда могу выдать желаемое за действительное и попадаю в ловушку самообмана!
Выбираю быть уставшей.
Бываю не последовательна.
Я ленюсь!
Иногда не целеустремлённа.
размахер
• 08 сентября 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Я могу забывать на время о своей мечте.
Выбираю быть уставшей.
Бываю не последовательна.
Я ленюсь!
Иногда не целеустремлённа.
Выбираю быть уставшей.
Бываю не последовательна.
Я ленюсь!
Иногда не целеустремлённа.
А що значить зраджую своїм прагненням? Типу чогось хочете, але не досягаєте?
Стопясят раз обсуждала• 08 сентября 2023
Я все делаю медленно или завтра, мне это очень мешает в достижении целей
Цветов Мне срочно• 08 сентября 2023
Ответ дляразмахер
Нет, опыта мечтала, но не осуществила у меня не имеется. Зато бывает осуществление растянуто во времени. Всё можно было сделать быстрее. Это в моём понимании и есть измена самой себе.
Луноходик_Ик• 08 сентября 2023
Ответ дляразмахер
Умова ’необхідна, але недостатня’, як кажуть.
Може бути, а може і ні. Гіпнотизувати себе ’я чудова’ і наштовхнутись на масові негативні оцінки - так собі план.