Шальная коклетка• 08 сентября 2023
Хочу попрацювати із психологом, але поки не наважуся
Шальная коклетка
• 08 сентября 2023
Ответ дляKarina_sher
А, что собственно сильнее желание или страх?)
Лінь))))
Karina_sher• 08 сентября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Лінь))))
То може, потрібна просто подруга для спілкування, якщо нема нагальної потреби?)
Шальная коклетка
• 08 сентября 2023
Ответ дляKarina_sher
Я вже за*бала подруг) в мене жахливі відносини 11 років тягнуться, вони втомилися )))
Шальная коклетка
• 08 сентября 2023
Ответ дляKarina_sher
То напевно потрібна порада людини, яка знається на житті?)
В цьому є доля правди. Але ж у кожного своє бачення життя і немає єдиного ’правильного’ рішення. Така людина колись дала мені пораду, я її дослухалася і мені допомогло, але ...я відчуваю інакше, хоч це ’інакше’ і вводить мене одночасно і в щастя, і в розчарування.... А за її порадою, все більш-менш спокійно і добре, але якось ніби не мій шлях
Karina_sher• 08 сентября 2023
Все правильно... Нужно идти своим путем... Делать все, что хочется... Есть маленькое Но...)))
Шальная коклетка
• 08 сентября 2023
Ответ дляKarina_sher
Отож то й це ’но’)