Звожу з розуму• 08 сентября 2023
Хто за кордоном на соціалі, зізнайтесь: Ви їздите
На ті кошти відпочивати?
Є родичі та знайомі, які сидять на соціалі.
В Україні нікуди не їздили, а за кордоном відкладають та катаються. Але запевняють, що допомога дуже маленька і ледь виживають 🙂
КаРаКаТиЦа• 08 сентября 2023
Ну і правильно, що їздять. Особливо, якщо раніше не виїзжали. Якщо вже попали в Європу і півтора роки там прожили, то чому б не подивитись як там що. Чи правильно сидіти в 4 стінах з закритими очима, щоб випадково в туристи не записали і не звинуватили в розвагах не на часі?
Маю рацію• 08 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Саме так. Типовий ’відпочинок’ соціальщиків
Але є ж сто фоточок з Парижу, саме це бісить тих, хто в Україні.
Я там була і до війни)Зараз це просто для відволікання.
Проня_Прокоповна• 08 сентября 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Автору може й немає, а фінансовій поліції є.
З австрійської групи і Я навіть знаю людей, які попали на цю перевірку
Не знаю що там в Австрії, але в Німеччині людина має право поїхати з країни на 21 день за рік сумарно. Для цього пишеться заява в джобцентр і їдь , куди хочеш. І гроші витрачай, куди вважаєш за потрібне, це нікого не цікавить. Їх більше цікавить нелегальний дохід, а не витрати
Лапка• 08 сентября 2023
Ответ дляАлекс-1022
Я думаю это в основном касается тех кто в Германии, Швейцарии
Не хватит пособий в Швейцарии, чтобы ездить на отдых. В Швейцарии очень дорогая жизнь, и пособия уходят на то чтобы нормально жить в этой стране.
Весела пiсенька• 08 сентября 2023
Ответ длянеДоПриличий
Нічого. Як сказав мій сусід про свою дружину, що їй дуже повезло, що вона тепер мандрівниця така вся по всіх усюдах. Повезло, що війна 🤯🤦♀️
Вы себя слышите?
Что люди себе могут позволить на соцпомощь? Купить билет на поезд? Сфотографироваться на фоне достопримечательностей и переночевать в хостеле? Перекусить бутербродами из супермаркета? Вы этому завидуете?
Алекс-1022• 08 сентября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Чому не про мене? Питання було до тих, хто на соціалі ( виплатах) і їздить відпочивати. Я до таких відношуся
Речь была о тех кто до войны за границей не бывал
Как Таня на пример наша
Весела пiсенька• 08 сентября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Обязательно ездить и ходить в музеи, и смотреть достопримечательности. И детей к этому приобщать.
Борисфенка• 08 сентября 2023
Ответ дляМаю рацію
Так ото всі так і їздять, відволікаються, як можуть, і проїзний за 49 євро хочуть використати по максимуму.
Рекордсменкою поки що є одна молода знайома, 8 годин їхала до Мюнхені, чотири години дивилася місто і знову 8 годин їхала назад. ’Відпочила’.
Алекс-1022• 08 сентября 2023
Ответ дляАсобеннАя
При том, что далеко не все на пособиях
Вопрос читаем
Речь о пособиях идет
Маю рацію• 08 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Ну,то вам яка різниця?)Їдьте і ви)
Весела пiсенька• 08 сентября 2023
Ответ дляАлекс-1022
Вопрос читаем
Речь о пособиях идет
А тем кто на пособиях - глаза закрыть и браслет на ногу повесить- чтоб из своего района не выходили?
ТихоЯ• 08 сентября 2023
Ответ дляАлекс-1022
Ну и получается что с войной зажили люди:))
Вас жаба давит?
Алекс-1022• 08 сентября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Да нет просто забавно это:)
Ну началась война, люди зажили, ну классно же да:)
Лапка• 08 сентября 2023
Всё как обычно. Автор сделал\ла вброс и слилась. А тема для срача снова будет набирать 30 страниц комментриев. И оставшиеся в Украине будут махаться с теми, кто уехал )
Борисфенка• 08 сентября 2023
Ответ дляМаю рацію
Ну,то вам яка різниця?)Їдьте і ви)
Я стара і лінива, зробити фотографії у всіх містах Європи нецікаво, вони всі майже однакові.
Ще з музеями така сама історія, вони багато де безкоштовні для біженців, тому їх наполегливо відвідують, дітей тягають.
Все це відбувається з істеричною ноткою ’А раптом весною виженуть, тому треба побачити все, що тільки можна’.
Не хочеться ні музеїв, ні Парижів, коли чоловік на фронті.
ТихоЯ• 08 сентября 2023
Ответ дляАлекс-1022
Очень жаба давит..,. Вы угадали
Ну так иди всунь кому-то 2-3 раза и через 9 месяцев уедешь тоже отдыхать!
Весела пiсенька• 08 сентября 2023
Ответ дляАлекс-1022
Да нет просто забавно это:)
Что значит ’зажили’? Смогли электричкой не к маме в село, а в Париж на фоне башни сфоткаться? Это ’зажили’?
Вам кто мешает ’зажить’?
Мрії у вирії• 08 сентября 2023
Ответ дляАсобеннАя
И что?
Смешно просто. Иксперды по отдыху прям 😆🤣
неДоПриличий• 08 сентября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Вы себя слышите?
Я взагалі не заздрю. Я кажу про те, що людина радіє тому, що їй повезло, бо вона почала подорожувати. Ви читати вмієте?? І таких багато.
Алекс-1022• 08 сентября 2023
Ответ дляТихоЯ
Ну во/первых я женщина лол:)))
А во-вторых я и так отдыхаю отлично:)
Глас_Народа• 08 сентября 2023
Ответ дляСито для думок
Мне вообще все равно кто куда ездит , главное чтоб моя семья ездила как и раньше за свои заработанные , а не была бегающая по Европе с протянутой рукой , ждущая когда где какой бомж пакет выдадут. Пусть ездят у каждого своя жизнь и каждый вправе выбирать как ему жить . По сути у всех была возможность выехать и бегать как они . А по сути не верю что на те выплаты можно нормально отдыхать , сама с детьми на море ездила в этом году или они работают еще или были деньги заработанные ранее
А теперь включите мозг и подумайте. Скольких людей вы тут унизили и назвали бомжами. Сколько из них в самом деле лишились всего. Радуетесь, что у вас все как обычно. Я бы сказала кто вы, хуже самого вонючего бомжа.
Весела пiсенька• 08 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Ну никто же не виноват, что вам кроме как поесть ничего не интересно. Другим интересно
Мрії у вирії• 08 сентября 2023
Ответ дляМаю рацію
Ну,якщо квиток до Парижу на фліксбас можна купити за 9 євро,як ви думаєте?А до Риму 20 євро літаком
А кто им мешал в Рим летать тем же эрнестом из Киева за 35€?
Алекс-1022• 08 сентября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Вам кто мешает ’зажить’?
Господи та я прикалываюсь, такие все обидчивые жесть
Мне вообще не холодно не жарко
ТихоЯ• 08 сентября 2023
Ответ дляАлекс-1022
Ну во/первых я женщина лол:)))
А во-вторых я и так отдыхаю отлично:)
А я кот, лол:)))))
Я всегда-отдыхаю отлично :))))))
Та никада в жизни• 08 сентября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Так мова йде про тих, хто не попередив.
Знаючи наш менталітет-таких 99%
неДоПриличий• 08 сентября 2023
Ответ дляАлекс-1022
Да нет просто забавно это:)
Зате як тут хтось запитував на початку літа, куди поїхати відпочити за свої гроші, ото починалося ) Потім трохи заспокоїлися під кінець. Нам не на часі з України, а біженцям саме те ) Подвійні стандарти