Мудробаба• 08 сентября 2023
Узел в матке 8 мм
Можно как-то удалить узел или только с маткой? Два узла нашли, 4 и 8 мм
Патріотка з дивану• 08 сентября 2023
Наскільки знаю, то це маленькі. Можливо, їх навіть не треба видаляти
Мудробаба
• 09 сентября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Ошиблась, 80 мм
Все питаю зарання• 09 сентября 2023
Ответ дляМудробаба
Ошиблась, 80 мм
Вагітніти плануєте? Якщо так, потрібно видаляти вузол, а потім планувати вагітність. В пологовому лежала на збереженні дівчина з вузлом 8 см, який різко почав рости в процесі вагітності, то гінеколог запитувала, чому не видалили до, зберегти вагітність не вдалося. Та у будь-якому випадку, думаю, потрібно видаляти лише вузол, матку зберігати
Мрію про космос• 09 сентября 2023
Автор, з власного досвіду, спосіб видалення залежить від багатьох факторів. Де розташований, які дає симптоми, які ваші репродуктивні плани.