НеВРотик• 09 сентября 2023

Сын и русские

Сын поступил в университет зарубежом и так получилось, что в его группе трое русских студента. Мальчикам по 18 лет, они против войны и хорошо к сыну. Но он не знает, как они могут дружить в такой ситуации. Все остальные типа китайцы, индусы, то есть сын остаётся один. Что посоветовать ему?
anducci• 09 сентября 2023
Ответ дляkuskus
І скільки вас таких мільйонів? Один чи два? Мені не подобається коли намагаються розказати, що у нас в Україні половина росіян, що не відповідає дійсності
А якщо і була б половина людей з російскою кров´ю, що це змінило б?

MashaizDusha• 09 сентября 2023
Ответ дляanducci
Правильно. Тому що переможців не засуджують. І ми переможемо, і нам самим доведеться змінювати країну, вирішувати питання з корупцією і олігархами. Воно само не вирішиться, тілько тому що ми переможемо. Це буде довгий шлях.
не зовсім. Це до війни ми б самі мали вирішувати. Зараз в нас стільки бабок вбухується платників податків поважних країн, що тепер вже в них є кровний інтерес наших хапуг перечавити. Насправді, в мене зараз більше віри в те, що Україна зможе значно зменшити корупцію ніж до війни. Я не бачила майбутього, в якому б це змінилося докорінно, от чесно, тотальна зневіра була бо корумпована верхівка відтворювалася знов і знов. Бо самим собі робити хірургічну операцію важко. Хай допоможуть партнери. Бо ми самі не здатні були, це очевидно.
anducci• 09 сентября 2023
Ответ дляMashaizDusha
Я не уявляю, щоб японці на другий день після бомби, обговорювали б питання, чи є хороші американці. А ви десь цим зараз займаєтеся. Трохи дико.
З часом то з часом. А сьогодні є війна й не треба робити вигляд, наче це не змінює ставлення до представників ворожої країни.
Щоб наблизити перемогу, треба шукати союзників навіть серед ворогів.
MashaizDusha• 09 сентября 2023
Ответ дляА_К_М
Рускіє - це не національність, не пересмикуйте. Рускіє - це імперська ідеологічна приналежність. Що спільного у карела і татарина? Національність? Не смішить, це навіть раси різні. Спільного в них вялікая імпєрія, така ж літєратура та культура. Балєт, екатєріна, оце ось все.
По темі - така ж логіка. Якщо вони колишні рускіє, які активно інтегруються і не бажають нічого спільного мати з отим сраним вЯлічієм,то можна і спілкуватися. Хоча, мої діти зокрема в схожих ситуаціях того не роблять, бо ціліше будеш. Але якщо вони нє,то є хоча б така можливість.
Якщо пушкін-толстоєвській-ми вялікіє, і нада с намі дружіть, то нах оно надо
згодна. Дуже влучно сьогодні про це як раз читала’

’
Замість хліба росіянам в різний час згодовували гордість за ’велику православну імперію’, ’перше в світі соціалістична держава, що несе світло всьому людству’, ’потужну наддержаву, яку всі поважають і бояться’, ’країну-переможців, яка врятувала світ від нацизму’; православний, панслов´янський або комуністіческійі месіанізм.

,,,

Найпопулярніший російський ідеолог Достоєвський писав: ...
’Всякий великий народ вірить і повинен вірити, що в ньому-то і тільки в ньому одному і полягає порятунок світу, що живе він на те, щоб стояти на чолі народів, долучити їх всіх до себе воєдино і вести їх, в згідному хорі, до остаточної мети, всім їм призначеної...’.

Месіанські претензії тривають століттями. Після краху утопії ’Третього Риму’ була комуністична утопія, якою сталінські голодні раби хотіли облагодіяти людство. Зараз путінська Росія знову рятує Африку від неоколоніалізму, а традиційні цінності в усьому світі від ЛГБТ. Путінських рабів посилають ’рятувати братів на Україні’, вбиваючи і калічачи їх.
’
https://opinions.glavred.net/pochemu-nachalas-voyn...
MashaizDusha• 09 сентября 2023
Ответ дляanducci
Не погоджуюся. Звідки така аксіома взялася? Ворогів треба нищити, знесилювати, деморалізувати, бити з усіх сторін поки вони не повиздихають і не повідповзають в свої смердючи нори. Так наближається перемога. А тоді вже почитається розмова за лікування їх хворих голів.
anducci• 09 сентября 2023
Ответ дляMashaizDusha
Вони нам можуть допомогти тільки ’зброєю’, тобто своїм досвідом в боротьбі с корупцією, але боротися доведеться самим. І ви ж не хочете, щоб якась навіть дуже цівілізованна країна взяла нас до себе на ’перевоспитування’? Ми ж хочемо залишатися вільними?
Kalinaira• 09 сентября 2023
Ответ дляАнонім-ка
Да тут, если русский то диагноз. И не че что пол Украины русских .
Они путают русских с россиянами.

MashaizDusha• 09 сентября 2023
Ответ дляanducci
Я не проти, хай перевиховують. Вільності бути наріком, який сам собі вколює отруту - невелика цінність. Я за примусове лікування, бо 30 років ми показали, й зараз продовжуємо всім відомими скандалами, що в нас ця хвороба термінальної стадії. І це перевиховання вже робиться потроху, я гадаю, й буде робиться. Якщо хотіли бути вільними - треба було за свій рахунок це робити. Тепер ми не живем за власний рахунок.
anducci• 09 сентября 2023
Ответ дляMashaizDusha
Тоді я сформулюю точніше: треба шукати тіх, хто нас підтримує або може підтримати серед тіх, хто живе або жив на однієї теріторії з тими, хто нас знищує. Такі люди можуть бути диверсантами, можуть вести проукраїнську пропаганду, допомогати нашім біженцям, де б вони не були.
MashaizDusha• 09 сентября 2023
Ответ дляanducci
ну диверсанти то вже й так робиться, звісно. А операція з переманювання пілота гелікоптера? Блискавично.
Просто це не те саме, що тут намагаються доказати, що нам чи то корисна чи то необхідна якась дружба з пересічними росіянами.
А серед росіян є невелика кількість адекватних, сміливих, достойних людей, які як раз і допомагають як можуть. І їм не потрібно на це ніякого підлизування від українців, вони самі все розуміють. А кому треба після 1.5 річної великої війни ще там знаходити підхід чи щось пояснювати - то невиліковне, викреслити й забути.
Shoosha• 09 сентября 2023
Если нормальные ребята, то конечно дружить. Можно подумать украинцы святые поголовно.
vihola• 09 сентября 2023
Ответ дляanducci
На параші панує тоталітарний режим, людей, які проти таврують іноагентами, кидають у тюрми.
Якщо росіяни хочуть звільнитись від сатанинської влади, самі повинні шукати союзників в Україні.
Бо в нас зброя, світова підтримка, а в них автозаки та швабри і більшість співвітчизників зомбі.

Правильно вище написали, хто чітко усвідомлює де добро, а де зло, їм не треба спеціально догоджати, шукати як знайти спільну мову.
Атланта• 09 сентября 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Чому хай не спілкуються на тему політики?
Це перше про що з ними треба говорити! Питати що вони думають з цього приводу щоб розуміти чи спілкуватись з ними взагалі . Ну і розумні повнолітні люди, питала б в них що вони думають робити щоб зупинити війну. В них є багато родичів і друзів в Росії , хай їх агітують на мітинги виходити проти війни, хай самі щось роблять. А не втекти звідти і ще й тему політики з ними не зачіпай! Може ще подарунки їм щосуботи приносити?
Вроде бы уже выяснили, что парни против войны🤔
Jhenya_Sh• 09 сентября 2023
Ответ дляНенька наша
Вашим мізкам не осягнути, що українці зараз боряться за себе, свою націю, своє існування і майбутнє для своїх дітей. Всі германці, олігархи підуть нах*й, буде інше суспільство, таким як було вже вони не стане ніколи.
То же самое после майдана говорили ))))
Mira29-c3c3• 09 сентября 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Удалено администрацией...
Поляк Волинь пам´ятає?А що той поляк робив на Волині,на чужій землі?
Soufit• 09 сентября 2023
Ответ дляАнонім-ка
Вон, как мы с Германией хорошо дружим правда??? Уже и забыли, что война была. И наши дети тоже забудут , а их дети и знать не будут про это все.
Зрівняли гній і німців
anducci• 09 сентября 2023
Ответ дляMashaizDusha
’Сын поступил в университет зарубежом и так получилось, что в его группе трое русских студента. Мальчикам по 18 лет, они против войны и хорошо к сыну. Но он не знает, как они могут дружить в такой ситуации.’
Де тут про підлізування?
Annushka• 09 сентября 2023
Автор, а вы каким образом к дружбе сына? Тем более в 18 лет? Да и о дружбе рано говорить - это может быть только общение. И странно что парень в 18 лет выбирает с кем общаться по национальному признаку. Вот по их позиции, по их поведению, по их ценностям - выбор понимаю. По национальному признаку - нет.
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 09 сентября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ну ви як русня, які розповідають про ’8 лет бамбас домбили’. Але що з вас взяти, коли у вас вбивати вилами мирне населення - нормально, бо ’прийшли жити на чужу землю’. В русні теж, ’Донбас - русский’.

vihola• 09 сентября 2023
Ответ дляanducci
Де тут про підлізування?
Писали треба шукати друзів серед ворогів, щоб перемогти, шукати хто стане диверсантом.
Це яким боком до автора та її умовного сина?
Він має цих юних кацапчиків завербувати у диверсанти?
kuskus• 09 сентября 2023
Ответ дляanducci
Тобто вас відверта брехня не бентежить? Коли намагаються вдавати, що у нас в Україні живе половина росіян, це дуже смердить кацапськими наративами, бо так можна дійти до того, що й українців нема-то росіяни, то евреї, ти поляки, а ми ж де???
Allisa_best• 09 сентября 2023
Пусть забирает документы и уходит из этого дерьмового университета
Filomena• 09 сентября 2023
Ответ дляMashaizDusha

’

,,,

’
Нещодавно натрапила на «нейтральний» ролик історика про містику в царській родині. І він в один момент заявив: хотели сделать так чтобы Константинополь снова стал наш!
Карл! Коли це він був ваш? Така єресь🤪
Filomena• 09 сентября 2023
Ответ дляAnnushka
Прям все кумами стати домовилися 1го вересня.
Тим паче якщо вступив, то мову знає. Яка проблема в спілкуванні з іншими?
Olen4a• 09 сентября 2023
А у нього своєї голови немає?
Особисто я не вірю у ’хароших рускіх’, але то особиста справа кожного.
Mira29-c3c3• 09 сентября 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Ирина_Б_• 09 сентября 2023
Ответ дляAllisa_best
вообще офигели! ни одного украинца зато русских аж 3
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 09 сентября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Фейспалми без аргументів - ознака йолопів. Йолопів в бан.
Seehund• 09 сентября 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Планата нищится. І стрімко. Знищено багатів видів тварин. Провина на людстві загалом. Кожен несе за це колективну віповдальнсть. Якщо узаганюється вина в межах меньшої категорії, так само має бути в рамах більшої. Не треба подвійних стандартів. Розумію, що то десь там хтось засрав океан пластиком, але ні, всі до цього причетні. Але визнаватим винним себе не хочеться.
Да чхала я что там засирается в океане, когда уничтожают людей, с которыми жил столько лет рядом. Когда дети умирают от жажды в развалинах и не кому им помочь.
Ваша величність• 09 сентября 2023