НеВРотик• 09 сентября 2023

Сын и русские

Сын поступил в университет зарубежом и так получилось, что в его группе трое русских студента. Мальчикам по 18 лет, они против войны и хорошо к сыну. Но он не знает, как они могут дружить в такой ситуации. Все остальные типа китайцы, индусы, то есть сын остаётся один. Что посоветовать ему?
anducci• 09 сентября 2023
Ответ дляЧудо в декрете
А украинскую кровь переливают в роддоме?
Таких как девушка миллионы. Мой отец родился в Киеве, папа-еврей, мама-русская (была отправлена на территорию Украины в партизанском отряде во время войны в 17 лет, сама из Сибири, все ее корни оттуда). Моя мама тоже родилась в Украине на ЗУ, история примерно такая же. Только корни из Польши. В каком месте тут украинская кровь?
И у меня нет украинской крови. Я вообще не считаю, что это имеет какое-то значение.

vihola• 09 сентября 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Чому не беремо ширше? Людство - вбивці. Загадили планету, знищили купу видів тварин. Цей біологічний вид не заслуговувує на існування. Заради грошей знищать все.
росіянське гімно, яке заради грошей, примарної величі, і можливості втамувати жагу вбивати, засрало ракетами та мінами нашу природу, знищило, зжерло наших тварин в заповіднику, до людства не варто мішати.
Це окремий різновид істот-людожерів.
Тимофейка• 09 сентября 2023
Ответ дляАнонім-ка
Вон, как мы с Германией хорошо дружим правда??? Уже и забыли, что война была. И наши дети тоже забудут , а их дети и знать не будут про это все.
М-да... а звичайний німецький народ бажав нам усього того, що упороті рашисти? Ні. От і робіть висновки.
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 09 сентября 2023
Ответ для vihola
Це окремий різновид істот-людожерів.
Можливо, ця частина людства особливо погана. Але що, це виправдовує ціле людство? Ні. Головне, щоб кожна людина відчувала колективну віповідальність за злочини всіх людей. Це головне. Знищення планети на руках кожного. Згідні?
vihola• 09 сентября 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Ні. Бо планета не знищена і в багатьох цивілізованих країнах дбають про планету, довкілля.
А в параші якраз на всіх і на все начхати.
Сруть під ноги собі, живуть та розмножуються в смітті і лайні.
Так само роблять їхні друзі недорозвинуті . Країни де людина та довкілля ніщо.
Але параша і росіяни поки на першому місці, підірвали дамбу, влаштували потоп, знищили замінували сотні тисяч гектарів землі.
Погрожують світові ядеркою.
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 09 сентября 2023
Ответ для vihola
Погрожують світові ядеркою.
Планата нищится. І стрімко. Знищено багатів видів тварин. Провина на людстві загалом. Кожен несе за це колективну віповдальнсть. Якщо узаганюється вина в межах меньшої категорії, так само має бути в рамах більшої. Не треба подвійних стандартів. Розумію, що то десь там хтось засрав океан пластиком, але ні, всі до цього причетні. Але визнаватим винним себе не хочеться.
MashaizDusha• 09 сентября 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Слухайте, ну від вашого відвертання уваги на всіх і вся русня не відбілюється. Ну ок, всі винні в пластику в океані, а русня винна в пластику в океані + в геноцидній війні проти України. І в українців є повне право їх всіх ненавидіти принаймні до скінчення бойових дій, бо щонайменше це допомагає тримати бойовий дух, а не всі ці квазі-філософські потуги про полутони. Полутони то для мирного часу, а він ще не настав.

vihola• 09 сентября 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Що за маячню ви несете лиш би русню виправдовувати.
Так, кожен в меншій чи більшій мірі засирає планету.
Можете цього не робити, взяти і самознищитись, понести колективну відповідальність.
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 09 сентября 2023
Ответ дляMashaizDusha
Відветрання уваги від переливання з пустого в порожнє? :) Можете ненавидіти всіх і вся. Як поляки декторі. Вони так і кажуть, доволі массово про всії українців: ’Українці вбили вилами мого безбройного діда/бабцю, а ми їх годуємо тут за свої податки’. І який сенс в цій ненависті?
MashaizDusha• 09 сентября 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Я написала про сенс - він є в момент коли битва ще продовжується.
Поляки можуть як хочуть ставитися, це їхнє діло. Але волинська різня давно в минулому а русня прямо зараз скидає бомби. То якось ваші порівняння то натягування сови на глобус.
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 09 сентября 2023
Ответ дляMashaizDusha
Гаразд, гаразд. Раз з закінченням війни все відійде у минуле, тоді гаразд....
vihola• 09 сентября 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Сенс в ненависті такий, що параша навіть якби захопила, не зможе втримати нелояльні території. Допоки буде відчувати лояльність, стільки буде намагатись вкусити побільший шматок і триматись за те що вже вкрала.
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 09 сентября 2023
Ответ для vihola
Тут нема виправдовування русні. Тут засудження тупої сегрегації, коли ’раз єврей - значит шкідник, раз росіянинин - значить поплічник вбивць і т.д.’
MashaizDusha• 09 сентября 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
З часом - звісно, ніщо не вічне. Питання скільи його знадобиться. Чим більше звірств і чим довше триватиме, то більше часу на загоєння. Ми можемо за своє життя того не побічити, діти або внуки побачать. Ще залежатиме як себе будуть вести росіяни тоді. Німці ж покаялися. А росіяни ще воюють, а коли вони зможуть хоч якось вибачитися ... от звідти почнеться відлік на прощення.
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 09 сентября 2023
Ответ дляMashaizDusha
Отож. Японці вибачили американцям і Хіросиму і Нагасакі, думаєте в Україні інакше буде за років 10- 20 - 30 після війни? Незважаючи на напад японцями, ядерні бомби - це ядерні бомби.
MashaizDusha• 09 сентября 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
це не тупо, це як імунна відповідь організму під час інфекційної хвороби.
Звісно, не всі росіяни - вбивці, але всі вбивці - рашисти, а 99% рашистів - це росіяни (ще ж наші колаборанти є, звісно).
Тому на період гострого ’захворювання’ ’організм’ відторгає те, звідки йде найбільша загроза.
Це як коли корона була локалізована в Китаї. Закривалися від них спочатку. Так, не всі вони були заразні, але ’карали’ всіх, бо не хотіли витоку інфекції. Так само поки що росіянин = ворог, поки не доведено зворотнє. Поки йде війна з росіянами.
MashaizDusha• 09 сентября 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Я не уявляю, щоб японці на другий день після бомби, обговорювали б питання, чи є хороші американці. А ви десь цим зараз займаєтеся. Трохи дико.
З часом то з часом. А сьогодні є війна й не треба робити вигляд, наче це не змінює ставлення до представників ворожої країни.
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 09 сентября 2023
Ответ дляMashaizDusha
Будь ласка, будь ласка. Ваша справа так вважатити. До цього ж ще доплетають російськомовних. Ви, особисто, теж сегрегуєте за мовою як багато українців? Теж вважаєте російськомовних ворогами? Вони ж розмовлять мовою вбивць, так?
vihola• 09 сентября 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
А де ви в цій темі побачили щоб євреїв шкідниками хтось обзивав?
Конкретно я писала, що росіянин чи українець, чи інша національність кожна людина має право себе ідентифікувати.
Бо в паспорті всі українці і жодних поміток нікому не роблять.
Та кокошники тутешні самі в собі вишукують російську кров, верещать, що не збираються зрікатись. Очевидно, таким за злочини їхньої нації зовсім не соромно.

Стосовно росіян, які наче проти війни, після кількох простих запитань зрозуміло за кого вони насправді.

То що не так? Хто тут тупий?

lekon-lekon• 09 сентября 2023
Ответ дляanducci
А яким чином це станеться?
Яким чином? Втратами, кров´ю, руйнуваннями. Після всіх війн країни мінялися, люди мінялися. Та ж Німеччина та Японія знайшли свій шлях, от і у нас буде. Досвід ЛДНР показує, що раша нічого хорошого їм не принесла, перетворила все в депресіонні регіони без виробництва, так що такого варіанту нам не треба.
MashaizDusha• 09 сентября 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
’пластик’, яким вбиваємо планету потонув, то тепер витягаєм друге питання, яке може відвернути увагу і якраз сегрегувати українців? Як мило.)))
ні, не вважаю ворогами, сама російськомовна від народження.
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 09 сентября 2023
Ответ дляMashaizDusha
А як ставитись до українців, які сегрегують за мовою? Пишуть про російськомовних: валіть з України. Це ж по Вашому нормально, чи ні? Вони ж користуються вашими принципами сегрегації.
kuskus• 09 сентября 2023
Ответ дляЧудо в декрете
І скільки вас таких мільйонів? Один чи два? Мені не подобається коли намагаються розказати, що у нас в Україні половина росіян, що не відповідає дійсності
vihola• 09 сентября 2023
Ответ дляMashaizDusha
Так, пластик не злетів, почались нарікання на утиски російськомовних.
MashaizDusha• 09 сентября 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
про начебто ’мої’ принципи, які ви вважаєте що знаєте, можете самі з собою й бесідувати. Я ніяких принципів про мову тут не озвучувала й не бачу сенсу переводити стрілки з русні то на пластик в морі, то на поляків то на японців то на мову.
anducci• 09 сентября 2023
Ответ дляlekon-lekon
Радянський Союз не змінився на краще після війни.
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 09 сентября 2023
Ответ дляMashaizDusha
Ясно. Як немає прямої відповіді на питання ’Як ставитесь до укранців що виганюяють російськомовних з України’, а є чіпляння до минулих намагань, то висновок один: з Вами немає про що розмовляти і немає сенсу гаяти час на таких. Таких ’ухилянтів’ відправляю принципово в бан.
MashaizDusha• 09 сентября 2023
Ответ дляanducci
Радянський не змінився, дійсно, бо ’колективний Захід’ замість того, щоб домогтися повалення і там антилюдського режиму з його ГУЛАГами, допомагав відновлюватися. От і зростили, й викормили далі цього монстра. Німеччину реформували, дефашизували а сталінський союз залишили рости собі далі як ракову пухлину. І дива не сталося.
anducci• 09 сентября 2023
Ответ дляMashaizDusha
Правильно. Тому що переможців не засуджують. І ми переможемо, і нам самим доведеться змінювати країну, вирішувати питання з корупцією і олігархами. Воно само не вирішиться, тілько тому що ми переможемо. Це буде довгий шлях.
А_К_М• 09 сентября 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
С таким подходом он останется один.
Пусть дружит, не вкладывайте хрень в его голову.
Надо людей оценивать по поступкам, а не по национальности.
Рускіє - це не національність, не пересмикуйте. Рускіє - це імперська ідеологічна приналежність. Що спільного у карела і татарина? Національність? Не смішить, це навіть раси різні. Спільного в них вялікая імпєрія, така ж літєратура та культура. Балєт, екатєріна, оце ось все.
По темі - така ж логіка. Якщо вони колишні рускіє, які активно інтегруються і не бажають нічого спільного мати з отим сраним вЯлічієм,то можна і спілкуватися. Хоча, мої діти зокрема в схожих ситуаціях того не роблять, бо ціліше будеш. Але якщо вони нє,то є хоча б така можливість.
Якщо пушкін-толстоєвській-ми вялікіє, і нада с намі дружіть, то нах оно надо